Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł
Ponad MILION bezpiecznych użytkowników aplikacji

Jak zapewnić sobie bajeczne Święta? Cóż, tego tekstu nie dowiesz się jak wywołać opady śniegu. Co zrobić, by zamiast kolejnej piżamy Mikołaj podarował Ci gotówkę. Pokażemy Ci za to, jak wyeliminować najczęstsze błędy narażające domowników na prawdziwe niebezpieczeństwo.  Poniżej przedstawiamy Ci kilka rozwiązań wspierających bezpieczeństwo SZCZEGÓLNIE w okresie Świąt Bożego Narodzenia.

 

bezpieczne święta  

 

1. Święta z zegarkiem z GPS

 

Jarmarki Bożonarodzeniowe, przedświąteczne zakupy, świąteczne spacery. Wszystkie te okazje sprzyjają niebezpiecznym sytuacjom takim jak zagubienie dziecka, czy starszej osoby. Z myślą o takich właśnie okolicznościach powstał zegarek z GPS! Nowoczesny czasomierz z wbudowanym lokalizatorem pomaga namierzyć dziecko zagubione w tłumie. Służy także jako telefon i komunikator tekstowy. Urządzenie jest szczególnie przydatne, gdy sytuacja wymaga szybkiej reakcji. Mały przycisk z boku zegarka pozwala uruchomić funkcję S.O.S.. Dzięki niej rodzic dostaje powiadomienie na aplikacji wraz z sugerowaną trasą szybkiego dotarcia.

 

2. Poprawne palenie w piecu

 

 Już samo wyrażenie poprawne palenie w piecu być może u wielu z Was wywołuje uśmiech politowania. Okazuje się jednak, że jest to temat, któremu warto przyjrzeć się bliżej. Choć temat powraca co roku — prawidłowe korzystanie z pieca wciąż bywa wyzwaniem. Tymczasem sprawa jest bajecznie prosta! Wystarczy zadbać o właściwą kolejność materiałów. Najpierw podkładamy paliwo, a później drewno na rozpałkę. To wydajny sposób ogrzewania, dzięki któremu ciepło utrzymuje się w domu dłużej bez efektu dymienia.

 

 

3. Kamera wewnętrzna BD.03

 

Jest wiele sposobów na ochronę mieszkania przed kradzieżą. Groźny pies, sąsiadka, kraty w oknach. Wszystko to na nic, kiedy nie widzisz co naprawdę dzieje się w Twoim domu. Wewnętrzna kamera BD.03 pozwala obserwować swoje pomieszczenie z dowolnego miejsca w dzień i w nocy. Dzięki niej możesz na bieżąco reagować na realne zagrożenia. Miewałeś kiedyś problemy z identyfikacją osób na zdjęciu? W przypadku kamery BD.03 to nie problem. Wysoka jakość obrazów Full HD pozwala dokładnie odwzorować kolory i kształty obiektów. Urządzenie posiada nowoczesny wygląd i antenę ukrytą w obudowie. Być może nie jest to najtańsza kamera na rynku. Jednak wśród ofiar włamań,  niewiele jest osób, które żałują zakupu tego urządzenia...

 

4. Czujnik dymu

 

Wyjeżdżasz, pozostawiając w domu starszych rodziców, wnuków, małe dzieci? Zatroszcz się, by podczas Twojej nieobecności wyeliminować wszelkie ryzyko zagrażające ich zdrowiu lub życiu. Jednym z głównych tego typu zagrożeń jest czad wydobywający się z urządzeń grzewczych — pieców węglowych, gazowych czy olejowych. Aby zabezpieczyć się przed tym cichym zabójcą zainstaluj inteligentny czujnik czadu BD.302 z systemem ochrony Locon Bezpieczna Rodzina. Możesz sterować urządzeniem z poziomu aplikacji zainstalowanej w telefonie i monitorować dom z dowolnego miejsca, w którym przebywasz. Trzy typy powiadomień o wykryciu czadu — dźwiękowe, świetlne i zdalnie gwarantują Ci pewność i poczucie bezpieczeństwa przez cały okres grzewczy.

 

 5. Nadajnik samochodowy GPS

 

Nie ma nic gorszego niż nieprzyjemne zdarzenie związane z kradzieżą podczas Świąt. To szczególnie ważne, jeśli samochód jest głównym narzędziem Twojej pracy, lub np. Twoje dzieci uczą się jeździć… Dlatego właśnie proponujemy Wam urządzenie lokalizacyjne, które śledzi auto pożyczone przez dziecko, pracownika... Lub po prostu porwane przez złodzieja.

Wystarczy chwila nieuwagi, a samochód znika… jednak niebezpowrotnie! Z pomocą tego urządzenia możesz śledzić trasę, które pokonuje Twoje auto. Niezależnie w czyim posiadaniu aktualnie jest Twój samochód, zawsze wiesz, gdzie znajduje się Twoje auto.

Możesz podać lokalizację auta Policji, namierzyć sprawców kradzieży i odzyskać swoją własność!

spokojne bezpieczne święta


Zaplanuj cudowne Święta! Zadbaj by dostarczyły wyłącznie pozytywnych chwil. Przekonaj się jak w prosty sposób możesz zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie!

[product id="132, 83, 224" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium