Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł

Dlaczego lepiej nie korzystać z chińskiej aplikacji? Wybierz odpowiedzialnie.

Pojawienie się nowych technologii miało ogromny wpływ na nasze życie codzienne. Coraz częściej nie wyobrażamy sobie dnia bez uruchomienia Internetu, czy sprawdzenia aktualności w kanałach Social Media. Nie potrafimy też już zrezygnować z korzystania z telefonu komórkowego — zainstalowane w nim aplikacje przydają się przecież właściwie w każdej chwili. Musimy jednak pamiętać, by z tego typu usług korzystać mądrze i wybierać je odpowiedzialnie. Mnogość aplikacji, ich funkcjonalność i możliwości, które nam dają, często mogą powodować, że nie przyglądamy im się tak, jak powinniśmy. Nie zwracamy uwagi na szczegóły, które później mogą być kluczowe dla bezpieczeństwa naszego i naszych bliskich. 

"Dlaczego

 

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

W kwestii bezpieczeństwa nie powinniśmy iść na żadne ustępstwa. Dane, które przekazujemy zarówno operatorom sieci komórkowych, jak i te, które podajemy podczas instalowania aplikacji na swoich smartfonach, zawsze powinny być odpowiednio zabezpieczone i chronione. Jeśli więc stajesz przed wyborem zakupu urządzenia, do korzystania z którego niezbędne jest pobranie aplikacji, zawsze dokładnie sprawdź usługę, którą wybierasz. 

 

Dlaczego polska aplikacja jest bezpieczniejsza od chińskiej?

Kiedy podejmujesz decyzję o zakupie smartwatcha dla dziecka, opaski SOS dla seniora, lokalizatora do samochodu czy innego urządzenia, które ma za zadanie wspomóc Cię w opiece nad tymi, na których bezpieczeństwie Ci zależy, pamiętaj, aby dokonać odpowiedzialnego wyboru. Decydując się na polską, dedykowaną i autorską aplikację Bezpieczna Rodzina wiesz, że zarówno Twoje dane, jak i dane Twoich bliskich są przechowywane wyłącznie na polskich serwerach, bez możliwości dostania się ich w niepowołane ręce. Poniżej znajdziesz argumenty świadczące o tym, że chińskie zamienniki nigdy w pełni nie zagwarantują Ci spokoju i komfortu, na którym przecież bardzo Ci zależy.

"Zmartwiona

Czym ryzykujesz kupując zegarek z darmową aplikacją SeTracker, a nie z naszą, polską aplikacją Bezpieczna Rodzina?

  1. Niedokładna lokalizacja — w przypadku chińskich aplikacji, lokalizacja bliskiego jest często mniej dokładna lub nawet całkowicie niemożliwa do określenia. Nie masz więc pewności, czy miejsce określone na mapie faktycznie jest tym, w którym znajduje się Twoje dziecko, rodzice lub dziadkowie. Dzięki źródłom takim jak GPS, GSM i Wi-Fi, polska aplikacja Bezpieczna Rodzina gwarantuje precyzyjną lokalizację, a miejsce pobytu bliskiego w czasie rzeczywistym sprawdzisz zawsze wygodnie na mapie w naszej usłudze.

  2. Brak karty SIM w zestawie — samodzielnie musisz zatroszczyć się o jej zakup oraz  wykupić pakiet internetu i minuty na rozmowy. Na taką kartę mogą zadzwonić telemarketerzy lub inne niepowołane osoby. Nie masz więc kontroli nad tym, kto może kontaktować się z Twoimi bliskimi. Wybierając Bezpieczną Rodzinę, otrzymujesz kartę SIM zainstalowaną w urządzeniu. Jest ona już zarejestrowana i nie musisz podpisywać dodatkowych umów. Na urządzenie dziecka lub seniora mogą dodzwonić się wyłącznie osoby, które samodzielnie wpisujesz w książce telefonicznej w aplikacji. To Ty więc decydujesz o tym, kto może zadzwonić na numer Twojego bliskiego i z kim bliski może się kontaktować. 

  3. Niezabezpieczone dane osobowe — chińskie firmy mogą swobodnie wykorzystywać Twoje dane do własnych celów.

  4. Częste awarie, problemy z połączeniem z serwerem.

  5. Nieczytelne komunikaty — treści w chińskich aplikacjach tłumaczone za pomocą translatora. Są one nieczytelne i niespójne. W aplikacji Bezpieczna Rodzina wszystkie komunikaty tworzone są i wyświetlane w języku polskim.

  6. Brak możliwości kontaktu z chińskim producentem — w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów, pojawienia się dodatkowych pytań z Twojej strony, czy chęci uściślenia pewnych funkcjonalności, kontakt z producentem chińskiej aplikacji jest bardzo utrudniony. Wybierając aplikację Bezpieczna Rodzina, zawsze możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub przy pomocy wiadomości e-mail. 

  7. Często pojawiające się reklamy, np. w momencie odbierania SOS — wyobraź sobie sytuację, kiedy sprawdzasz lokalizację dziecka, lub odbierasz ważne powiadomienie SOS i nagle na Twoim wyświetlaczu zamiast szczegółowej informacji, pojawia się reklama — to niedopuszczalne! W aplikacji Bezpieczna Rodzina nie będziesz miał tego typu problemu. 

Wybierz polską aplikację Bezpieczna Rodzina — postaw na wygodę, bezpieczeństwo i pewność, że odpowiedzialnie chronisz tych, którzy są dla Ciebie najważniejsi. 

 

[product id="99,429, 48, 402" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium