Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Gdzie Jest Dziecko i T-Mobile

Coraz trudniej nadążyć nam nad dziećmi. Ilość zajęć i obowiązków skraca radykalnie dobę i jest w stanie wszystkiego zapamiętać. Wraz z brakiem czasu, nasz kontakt zostaje ograniczony. Często telefon naszej pociechy milczy. Rodzice wtedy nerwowo zastanawiają się, gdzie się znajduje ich dziecko. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii mamy dostęp do urządzeń zaopatrzonych w lokalizację GPS. Wśród nich oprócz typowych lokalizatorów znajdziemy smartwatche z funkcją dzwonienia i odbierania połączeń głosowych. Aby w pełni korzystać z możliwości jakie dają nam te urządzenia, należy do nich dobrać usługę Gdzie Jest Dziecko, natomiast kiedy zależy nam na lokalizowaniu telefonu Bliskiego, możemy zdecydować się także na usługę T-Mobile. 

T-mobile GPS i Bezpieczna Rodzina

Zastanawiasz się i martwisz, gdzie jest twoje dziecko? Odchodzisz od zmysłów, kiedy nie odbiera od Ciebie telefonu i nie masz z nim dłużej kontaktu? Chcesz mieć pewność, że Twoja pociecha jest bezpieczna? Że dotarła na zajęcia, do kolegi lub czy jest w domu? Doskonałym rozwiązaniem będzie smartwatch z GPS LocoWatch Video czy zegarek LocoWatch Lite. Dzięki zegarkowi z funkcją lokalizacji i naszym pakietom możesz już zawsze mieć pewność, gdzie znajduje się Twój bliski. Jeżeli jesteś klientem T-Mobile i zależy Ci na lokalizowaniu telefonu Twojego dziecka, również masz taką możliwość. Aplikację GJD należy pobrać ze sklepu Google Play, App Store lub założyć konto na stronie www. Dzięki aplikacji i ustawieniach, o których sam możesz decydować, masz możliwość stałej kontroli dziecka i miejsc, w których się znajduje.  

"Gdzie

Możliwości usługi Gdzie Jest Dziecko T-Mobile

Usługa Gdzie jest dziecko umożliwia lokalizowanie telefonu za pomocą aplikacji mobilnej, www oraz wiadomości SMS. Co więcej, rodzic oprócz śledzenie trasy, jaką przemieszcza się jego pociecha, ma możliwość wyznaczania bezpiecznych stref. Bezpieczne strefy to nic innego jak obszary, co do których mamy pewność, że naszemu dziecku nic w nich nie grozi (dom, szkoła, szkoła muzyczna, dom dziadków itp.) Co gwarantuje nam bezpieczna strefa? Za każdym razem, kiedy Twój syn lub córka ją opuszczą lub pojawią się w innym miejscu, otrzymujesz powiadomienie na swój telefon. Masz pewność, kiedy dziecko ukończyło zajęcia i opuściło szkołę oraz jak szybko dotarło do domu.

SOS, czyli bezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Kolejną możliwością jaką daje usługa Gdzie jest dziecko, jest powiadomienie SOS. W przypadku niepokoju lub potrzebie natychmiastowej pomocy, dziecko jednym przyciskiem na swoim zegarku GPS informuje nas o zagrożeniu. Przycisk SOS znajdziesz w naszym sklepie Bezpieczna Rodzina w urządzeniach: zegarek dla seniora, smartwtch dla dziecka, opaska SOS dla seniora LocoLife, opaska LocoLife Plus, lokalizator dla psa LocoDog i GPS dla kota LocoCat

Kontrola rodzicielska na najwyższym poziomie

Aplikacja do usługi Gdzie jest dziecko pozwala na kontrolę rodzicielską na najwyższym poziomie. Zapewnia bezpieczeństwo Twoich bliskich, pomaga w weryfikacji historii lokalizacji, pomaga w szybkim wezwaniu pomocy. Z aplikacją każdy rodzic ma pewność, że jego syn lub córka są bezpieczne, a obowiązek opieki rodzicielskiej jest spełniony na najwyższym poziomie.

Bezpieczna Rodzina i T-mobile

Usługę lokalizującą telefon dziecka znajdziesz na stronie T-Mobile. Do wyboru stworzono dwa pakiety  Standard i Premium. W pakiecie Standard otrzymujemy: 

 • lokalizację dwóch urządzeń,
 • namierzanie swojego telefonu,
 • 30 lokalizacji na miesiąc,
 • 1 strefę dla Bliskich,
 • 2 dni historii lokalizacji.

Pakiet Premium oferuje: 

 • lokalizację pięciu urządzeń,
 • namierzanie swojego numeru,
 • 150 lokalizacji na tydzień, 
 • 2 strefy dla Bliskich,
 • 5 dni historii lokalizacji,
 • rodzinne SOS.

Aby mieć pewność, że usługa sprawdzi się w 100% w naszym codziennym życiu, warto skorzystać z tygodniowej darmowej próby i przetestować aplikację.

"Mama

Bezpieczna Rodzina czy warto? 

Warto stawiać na sprawdzone urządzenia, które nie zawiodą nas w każdej, ekstremalnej sytuacji. Bezpieczna Rodzina i jej samodzielnie stworzone rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo Twoich danych i bliskich. Co więcej, konsultanci chętnie doradzą i pomogą, a w razie nagłej awarii sprzętu masz pewność, że zostanie on wymieniony na nowy. Kolejnym plusem są bezterminowe karty SIM. Nie musisz martwić się o ich zasilanie i przedłużanie ważności konta. Dzięki przemyślanej aplikacji gwarantujemy możliwość lokalizowania kilku urządzeń na raz, zarówno telefonu, jak i smartwatcha, auta i czworonoga. Ponadto w aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz mieć podgląd na swój dom 24/7, a to wszystko wygodnie jest dostępne z poziomu telefonu komórkowego. Usługa Gdzie jest dziecko wraz z siecią T-Mobile to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu dla Ciebie i bliskich. Pamiętaj o zadbaniu o zgodę bliskiego na jego lokalizowanie w usłudze. Wyrażenie zgody odbywa się tylko raz, za pomocą jednego darmowego SMSa. 

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium