Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł

Pakiet Bezpieczna Rodzina — TOP 5 najważniejszych korzyści

Bezpieczna Rodzina to nowoczesna i profesjonalna, w pełni polska aplikacja, dzięki której ochrona całej rodziny i wszystkich cennych rzeczy możliwa jest w jednej usłudze. Bezpieczeństwo danych, wiarygodność, szybka i precyzyjna lokalizacja, czy opcja natychmiastowego wezwania pomocy dzięki SOS, telefoniczne wsparcie ekspertów — naszym inteligentnym rozwiązaniom zaufało już 1 Milion Klientów, którzy razem z nami chronią to, co dla nich najcenniejsze. Aby w pełni móc cieszyć się wszystkimi funkcjonalnościami naszych urządzeń, by móc w pełni troszczyć się o bliskich i cenne przedmioty, należy do usługi wybrać jeden z trzech dostępnych Pakietów Bezpiecznej Rodziny — platynowy, złoty lub srebrny — poniżej przedstawiamy ich 5 najważniejszych korzyści.

"Pakiet

Co to jest pakiet Bezpieczna Rodzina?

Pakiet Bezpieczna Rodzina pozwoli Ci na korzystanie ze wszystkich funkcjonalności naszych urządzeń, takich jak smartwatch GPS dla dziecka, opaska SOS dla seniora, inteligentny zegarek dla starszej osoby, lokalizator dla psa, GPS dla kota, nadajnik GPS do auta, lokalizator personalny, czy kamery wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki czemu jeszcze lepiej zatroszczysz się o swoich bliskich i wszystko, co jest dla Ciebie cenne i wartościowe. 

Pakiet Bezpieczna Rodzina jest uniwersalny i działa ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi na naszej platformie, należy natomiast pamiętać, że jeden pakiet umożliwia korzystanie z jednego produktu. 

Zalety pakietu Bezpieczna Rodzina — TOP 5

Pakiet Bezpieczna Rodzina to szereg korzyści i spokój o bliskich. To pewność, że w każdej chwili możesz pełnić zdalną ochronę nad seniorem, cieszyć się dyskretną kontrolą rodzicielską z dowolnego miejsca, chronić swoje auto, dobytek, czy sprawdzać, co dzieje się z Twoim ukochanym zwierzakiem. Jakie są najważniejsze cechy naszego pakietu?

1. Dedykowana polska aplikacja

Aplikacja Bezpieczna Rodzina daje Ci możliwość ochrony tego, co dla Ciebie najcenniejsze z poziomu jednej usługi. Wszystkie informacje masz zawsze pod ręką — w swoim telefonie komórkowym. W pełni polska aplikacja to bezpieczeństwo danych i pewność, że nie dostaną się one w niepowołane ręce. 

2. Minuty na rozmowy

Telefon komórkowy może dzisiaj z łatwością zostać zastąpiony przez inteligentny smartwatch, który podarujemy naszemu dziecku, rodzicom lub dziadkom. Aby inteligentny zegarek mógł dzwonić, musi mieć zainstalowaną kartę SIM i posiadać minuty do wykorzystania na połączenia wychodzące. Nie wszyscy producenci i sprzedawcy smartwatchy zagwarantują Twoim bliskim możliwość zadzwonienia do Ciebie z nowoczesnego urządzenia. Z pakietem Bezpieczna Rodzina nie musisz się jednak o to martwić. Wybierając pakiet Platynowy, członek Twojej rodziny wraz z urządzeniem otrzyma aż 140 minut miesięcznie do wykorzystania na połączenia wychodzące,  a jeżeli postanowisz wybrać pakiet Starter, otrzymacie 10 minut miesięcznie. Połączenia przychodzące można oczywiście odbierać na smartwatchu, czy opasce bez limitu.

Z dostępnych minut korzysta także funkcja nasłuchu, którą z łatwością uruchomisz z poziomu aplikacji Bezpieczna Rodzina, aby upewnić się, że mimo braku kontaktu ze strony bliskiego, nie dzieje się nic niepokojącego. 

3. Lokalizacja i historia lokalizacji

Pakiet Bezpieczna Rodzina to także możliwość natychmiastowej lokalizacji i dostęp do historii lokalizacji naszego bliskiego — w przypadku pakietu Platynowego bez ograniczeń, pakietu Złotego przez 6 miesięcy i pakietu Srebrnego przez 3 miesiące. Masz więc pewność, że w aplikacji sprawdzisz nie tylko aktualne miejsce pobytu dziecka, rodziców, dziadków, czy zwierzaka, ale też przeanalizujesz i prześledzisz ich wcześniejsze lokalizacje. Bez trudu sprawdzisz, czy Twój kilkulatek kilka dni temu faktycznie był w szkole lub na dodatkowych zajęciach, upewnisz się, czy senior odbył wizytę lekarską, a nawet dowiesz się, czy Twój pies w zeszłym tygodniu faktycznie kolejny raz nie odwiedził działki sąsiadów. Masz pewność, że wszystkie informacje zawsze są w zasięgu Twojej ręki. 

4. Nielimitowane powiadomienia

Pakiet Bezpieczna Rodzina to także nielimitowane powiadomienia SOS, SMS i e-mail — jeśli ktoś z Twoich bliskich będzie potrzebował Twojej natychmiastowej pomocy, od razu się o tym dowiesz! Na Twoim telefonie pojawi się nie tylko alert, ale także aktualna lokalizacja osoby, która potrzebować będzie wsparcia. Natychmiast masz więc cenne informacje o tym, gdzie znajduje się Twoje dziecko, czy senior.

5. Wsparcie ekspertów i wymiana urządzenia na nowe

Kiedy korzystasz z pakietu Bezpieczna Rodzina, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc! Telefoniczne wsparcie ekspertów to pewność, że wszelkie Twoje wątpliwości natychmiast zostaną rozwiązane. Możesz także liczyć na natychmiastową wymianę sprzętu na nowy. 

"Leżące

Twój pakiet Bezpieczna Rodzina

Pragniemy razem z Tobą chronić to, co jest dla Ciebie ważne. Chcemy, abyś nieustannie miał dostęp do wszystkich najważniejszych informacji — aby zdalna opieka nad Twoimi bliskimi była szybka i bezproblemowa. 

Pakiety dostępne są w wersjach:

Platynowy — na 12 miesięcy;

Złoty — na 6 miesięcy;

Starter — na 1 miesiąc.

Przekonaj się, jak bardzo inteligentne rozwiązania dostępne na naszej platformie mogą ułatwić Ci sprawowanie dyskretnej kontroli i opieki zarówno nad Twoimi bliskimi, jak i cennymi przedmiotami. 

[product id="99,435,404,429,434,402,403" limit="7" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium