Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł

Pełny monitoring zdrowia seniora w nowej wersji aplikacji Bezpieczna Rodzina

Na wszystkich użytkowników aplikacji Bezpieczna Rodzina, którzy troszczą się o swoich seniorów z opaskami SOS Locon Life i Locon Life Plus, czeka prawdziwa rewolucja!

W nowej wersji naszej aplikacji znajdziesz jeszcze więcej przydatnych funkcji, które codziennie pomogą Ci zdalnie opiekować się starszymi rodzicami, dziadkami, czy innymi bliskimi. Sprawdź szczegóły!

Zdalne wykonywanie pomiarów i kalibracja dla opasek SOS Locon Life oraz Locon Life Plus

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich seniorów korzystających z naszych opasek, już teraz, w nowej wersji aplikacji, Ty, jako opiekun:

  • możesz wykonać kalibrację ciśnieniomierza dla obu naszych opasek SOS — dzięki temu pomiary będą jeszcze dokładniejsze!
  • masz dostęp do historii pomiarów ciśnienia Twojego bliskiego — możesz porównywać wyniki i pilnować, czy z członkiem Twojej rodziny nie dzieje się coś niepokojącego;
  • z poziomu aplikacji w każdej chwili możesz wykonać zdalny pomiar temperatury i saturacji* seniora. To szczególnie ważne, kiedy Twój bliski jest przeziębiony i chcesz na bieżąco kontrolować jego stan zdrowia;
  • zmienisz poziom czułości w czujniku upadku, lub całkowicie go wyłączysz;
  • możesz ustawić alerty o wysokim lub niskim ciśnieniu i pulsie i w ten sposób bez konieczności zaglądania w telefon, być informowanym o niepokojących wynikach seniora.

Pełny monitoring stanu zdrowia seniora w aplikacji Bezpieczna Rodzina, czyli dwoje seniorów z opaskami SOS Locon Life i Locon Life Plus

*zdalny pomiar saturacji i temperatury możliwy jest dla opasek Locon Life Plus zakupionych po 17.11.2021

Jeszcze większa troska o zdrowie Twoich bliskich

Nowe funkcje w aplikacji Bezpieczna Rodzina gwarantują Ci spokój o zdrowie i komfort rodziców, dziadków, czy wszystkich osób, o których chcesz się troszczyć. Pamiętaj! Dla swojego seniora jesteś całym światem. I chociaż starsza osoba może nie mówić o tym głośno, potrzebuje Twojej pomocy i opieki, by codziennie móc czuć się bezpiecznie. 

[product id="495, 496" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium