Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł

Wydłuż nawet dwukrotnie możliwość korzystania z urządzenia na jednym ładowaniu — sprawdź, co nowego w aplikacji.

Wsłuchując się w potrzeby naszych klientów, stale pracujemy nad rozwojem i wprowadzaniem do naszych usług nowych funkcjonalności. Ponieważ w pełni zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem w ochronie bezpieczeństwa Twoich bliskich jest sprawne działanie urządzeń, postanowiliśmy priorytetowo zająć się ulepszeniem działania baterii w smartwatchach dla dzieci, opaskach SOS dla seniorów i lokalizatorach GPS dla zwierząt. Nasze prace przyniosły oczekiwany efekt — teraz, urządzenie, z którego korzysta członek Twojej rodziny może pracować nawet 2 razy dłużej na jednym ładowaniu

Nawet 2 razy dłuższe życie baterii w zegarku Twojego dziecka

Aby rozładowane urządzenie nie stanowiło już więcej problemu, i abyś mógł jeszcze spokojniej czuwać nad bezpieczeństwem swoich bliskich, do naszych usług wprowadziliśmy funkcję, która umożliwia znaczne wydłużenie czasu pracy baterii na naszych lokalizatorach. Skorzystasz z niej bez problemu — wystarczy wykonać kilka prostych kroków po uruchomieniu aplikacji Bezpieczna Rodzina.

"Funkcja

Tryb oszczędzania baterii w urządzeniach od Bezpiecznej Rodziny — jak to działa?

Aby urządzenie Twojego bliskiego mogło działać nawet 2 razy dłużej na jednym ładowaniu, wystarczy, że po uruchomieniu aplikacji Bezpieczna Rodzina użyjesz przycisku z ikoną baterii, który znajduje się w prawym dolnym rogu mapy.

  • Zielona ikona oznaczać będzie, że funkcja oszczędzania baterii jest włączona.
  • Jeśli ikona baterii będzie mieć kolor aplikacji, tryb oszczędzania będzie wyłączony.

W momencie, w którym uruchomisz funkcję oszczędzania baterii, automatyczna lokalizacja zostanie wyłączona, a urządzenie, z którego korzysta Twój bliski będzie zużywać znacznie mniej energii.

Co ważne, nie musisz się martwić o lokalizację! Z włączoną funkcją oszczędzania, w dalszym ciągu bez problemu możesz sprawdzać miejsce pobytu bliskiego, wybierając opcję „na żądanie”, lub przy każdorazowym uruchomieniu aplikacji.

Dłuższa ochrona to skuteczniejsze zapewnienie bezpieczeństwa

Rozładowane urządzenie nie pomoże Ci chronić Twoich bliskich. Dwa razy dłuższe działanie lokalizatora niesie za sobą same pozytywymożesz z jeszcze większym spokojem chronić ważne dla Ciebie osoby, czy zwierzęta i zawsze być przy nich, kiedy będą tego potrzebować. Pamiętaj! Z Bezpieczną Rodziną zdalna opieka jest w pełni dopasowana do Twoich potrzeb. 

[product id="99,435,429" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium