Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Lepsza lokalizacja w usłudze Bezpieczny Senior – zmiany w aplikacji

Po dokładnym wsłuchaniu się w opinie i potrzeby wszystkich użytkowników usługi Bezpieczny Senior, wprowadziliśmy zmiany w aplikacji. Dzięki nim, teraz jeszcze lepiej chronisz tych, na których najbardziej Ci zależy.

"Lepsza

Pełnia bezpieczeństwa dzięki najlepszej jakości lokalizacji 

Opinie naszych Klientów są dla nas najważniejsze. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich użytkowników, zadbaliśmy o ulepszenie najistotniejszych kwestii dotyczących bezpieczeństwa w usłudze Bezpieczny Senior. Zmiany, których dokonaliśmy w aplikacji to:

 – dokładniejsza lokalizacja, dzięki której zawsze dokładnie wiesz, gdzie przebywa Twój bliski senior,

powiadomienia o niskim stanie baterii w urządzeniu

Wyeliminowaliśmy wszystkie błędy i nieprawidłowości związane z pomiarami.  Jeżeli aplikacja wskaże Ci, że Twoja mama, babcia, tata, dziadek, czy inny bliski Ci senior jest w domu, sklepie, na spacerze w parku, czy u lekarza – masz całkowitą pewność, że właśnie tam się znajduje. Wszystkie te informacje sprawdzasz wygodnie w swoim telefonie komórkowym. 

Wprowadziliśmy powiadomienia SMS o niskim stanie baterii w urządzeniu

Rozładowany zegarek z GPS, czy opaska S.O.S. dla seniora nie zapewnią Twojemu Bliskiemu bezpieczeństwa. Aby opieka nad seniorem była jeszcze wygodniejsza i bezstresowa, otrzymasz powiadomienie o niskim stanie baterii w urządzeniu Bliskiego. Kiedy poziom naładowania spadnie do 30%, na Twój telefon komórkowy natychmiast przyjdzie wiadomość SMS z informacją, aby podłączyć urządzenie do zasilania. W pełni naładowana opaska, czy zegarek pozwolą Ci codziennie cieszyć się spokojem o bezpieczeństwo tych, których kochasz. 

"Powiadomienia

Zmieniamy się dla Ciebie

Bezpieczeństwo Twoich Bliskich, Twoja wygoda i komfort to dla nas najlepsza nagroda. Zależy nam, byś w pełni mógł cieszyć się usługą Bezpieczny Senior, dlatego, jeśli masz jakiekolwiek uwagi, którymi chcesz się z nami podzielić, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail [email protected] 

Pobierz aplikację Bezpieczny Senior:

  • na telefon z systemem Android
  • na telefon z systemem iOS
[product id="429,434" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium