Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Bezpieczne dziecko – jak zadbać o komfort najmłodszych

Czy można wyrazić miłość do dziecka piękniej niż poprzez troskę o jego bezpieczeństwo? To właśnie na nim najbardziej zależy wszystkim rodzicom od chwili pojawienia się pociechy na świecie. W trosce o dziecko mogą okazać się pomocne funkcjonalne gadżety, dzięki którym zawsze będziesz trzymać rękę na pulsie – nawet wtedy, gdy nie będzie Cię w pobliżu.

Jak dbać o dziecko? Niełatwa kontrola malucha

Gdy dzieci są małe dbanie o to, by nie stało się im nic złego nie jest najtrudniejszym zadaniem. Maluch spędza wówczas czas przede wszystkim w towarzystwie rodziców, którzy stale mają na niego oko. Im jednak dziecko jest starsze, tym częściej spędza czas z dala od opiekunów, ucząc się samodzielności.

To właśnie te momenty są w rodzicielstwie jednymi z najtrudniejszych. Poszerzanie granic wolności dziecka jest czymś naturalnym i koniecznym, aby mogło wyrosnąć na odpowiedzialnego i zaradnego człowieka. Co jednak zrobić, by móc być spokojnym o dziecko i jego bezpieczeństwo, gdy nie ma Cię w pobliżu? Rozwiązanie jest proste: posiłkuj się zdobyczami technologii, które przejmą rolę opiekunek.

[product id="99" limit="51" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Bezpieczna Rodzina w trosce o dziecko

W sklepie Bezpieczna Rodzina znajdziesz urządzenia, które w sprytny sposób zadbają o ochronę kochanych przez Ciebie osób, w tym również dziecka. Dzięki tym gadżetom będziesz mógł pozwolić maluchowi odkrywać świat bez najmniejszej obawy o jego losy! Sprytnym sposobem na zabezpieczenie dziecka jest podarowanie mu zegarka z geolokalizacją, funkcją wykonywania połączeń oraz wysyłania sygnału SOS.

Maluch z pewnością ucieszy się z elektronicznego gadżetu (w końcu, które dziecko ich nie kocha?), a Ty w dowolnym momencie sprawdzisz, co dzieje się z Twoim skarbem. Docenią to przede wszystkim rodzice dzieci zapominalskich, którym często zdarza się zapomnieć lub nie naładować telefonu komórkowego.

"Uśmiechnięte

Inteligentne zegarki z GPS dla dzieci

Zegarki dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina łączą się z dedykowaną aplikacją w smartfonie, w której sprawdzisz gdzie jest dziecko oraz to, gdzie przebywało niedawno. W razie kłopotów brzdąc może poprosić o pomoc wykonując połączenie lub wciskając alarmowy przycisk. Zegarki z GPS dla dzieci występują w różnych wersjach kolorystycznych. Możesz wybierać również spośród modeli przeznaczonych dla maluchów w różnym wieku.

Po smartwatch z GPS mogą sięgnąć nawet 3–latki! Wszystkie zegarki cechują się nowoczesnym i modnym designem, który przyciągnie uwagę starszych maluchów. Warto dodać, że zegarek z GPS okaże się świetnym i praktycznym prezentem niemal na każdą okazję. Urodziny, gwiazdka, prezent na komunie? Każdy moment jest dobry, aby podarować dziecku funkcjonalny upominek.

Elektroniczny gadżet bez wątpienia ucieszy dziecko i odegra rolę idealnego pierwszego zegarka, a rodzicom dziecka przyniesie sporo ulgi.

Dziecko samo w domu? Wypróbuj kamerę BD.03

Starsze dzieci powinny stopniowo uczyć się samodzielnego zachowania we własnym domu. Oczywiście, nie można pozostawiać ich samych sobie na długie godziny, jednak warto przyzwyczajać brzdąca do Twoich krótkich nieobecności, np. podczas wyjść do pobliskiego sklepu. To zrozumiałe, że podczas pierwszych prób będziesz martwić się o to, czy dziecko jest bezpieczne.

Aby zadbać o własny spokój, zamontuj w domu kamerę wewnętrzną BD.03. Urządzenie łączy się z aplikacją Bezpieczna Rodzina, w której w dowolnym momencie sprawdzisz, co dzieje się w twoim domu. To pozwoli Ci nawet na nawiązanie rozmowy z dzieckiem w razie potrzeby – kamera jest wyposażona w funkcję nasłuchu i komunikacji głosowej. BD.03 może być przez Ciebie zdalnie sterowana, a ponadto pozwala na zapisywanie zdjęć oraz filmów.

Kamera wewnętrzna BD.03 okaże się również bardzo pomocna dla rodziców małych dzieci. Jeśli chcesz mieć pewność, że dziecko grzecznie śpi w swoim łóżeczku podczas, gdy Ty pozwalasz sobie na wieczorny relaks przy ulubionym serialu, zamontuj kamerę w dziecięcym pokoiku i od czasu do czasu sprawdzaj, co się w nim dzieje – bez wstawania z wygodnej kanapy.

Sprawdź nianię dziecka dzięki sprytnej kamerze

Drugim przeznaczeniem kamery ze sklepu Bezpieczna Rodzina może być sprawdzenie kompetencji nowej opiekunki do dziecka. Jeśli zdecydowałeś się zatrudnić nianię to oczywiste, że chcesz być pewien, że podoła opiece nad maluchem oraz wykaże się uczciwością. Dzięki niewielkim rozmiarom kamery BD.03 bez problemu wkomponujesz ją w otoczenie.

Bezpieczne i szczęśliwe dziecko dzięki elektronicznym gadżetom

Urządzenia, które kupisz w sklepie Bezpieczna Rodzina pozwolą Ci zadbać o swoich najbliższych i zyskać spokój o ich bezpieczeństwo. Niektóre z nich, np. zegarki z GPS są nie tylko sposobem na ochronę, ale i znakomitym prezentem dla dziecka, który przyniesie mnóstwo frajdy. Niewielkie kamery do użytku domowego pozwolą Ci mieć oko na dziecko, ale sprawdzą się również podczas rodzinnych wyjazdów, gdy zechcesz chronić Wasz dom przed włamywaczami. Pozwól nowoczesnej technologii zadbać o bezpieczeństwo tych, których kochasz i własny spokój!

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium