Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Nowe technologie w trosce o Twoje dziecko 

Aktualnie rodzice mają coraz więcej możliwości, jeśli chodzi o troskę o dzieci. Mogą decydować się na wykorzystanie możliwości, jakie jeszcze jakiś czas temu nie były możliwe do wykorzystania. Przede wszystkim, nowe technologie sprawiają, że w przypadku dzieci szkolnych można sprawdzać, czy są one bezpieczne w czasie, kiedy przebywają poza domem. 

Jak można wykorzystywać nowe technologie? 

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Wystarczy sprawdzić jakie nowe technologie dostępne są do wyboru. Z pewnością, zakup nowoczesnego smartwatcha jak LocoWatch Video pozwoli skontrolować to, jak wygląda powrót malucha do domu z zajęć lekcyjnych, czy z zajęć dodatkowych. Dzięki takim gadżetom można sprawować kontrolę rodzicielską na odległość, nie martwiąc się żadnymi ograniczeniami.

Na przykład, jeśli rodzic chce zobaczyć, czy dziecko jest w szkole, czy dotarło na trening lub do dziadków, to ma taką możliwość, decydując się na zegarek z telefonem w jakim wbudowana jest karta SIM. Pozwala ona na  odbieranie i wykonywanie połączeń głosowych.

Warto również wspomnieć o opcji wysłania sygnału SOS, kiedy to dziecko może wysłać wiadomość gdy w jakimś miejscu nie czuje się bezpiecznie. Trzeba przyznać, że nowe technologie pod tym kątem prezentują się imponująco. Zwłaszcza, że rodzice mogą też wyznaczać strefy bezpieczeństwa, w jakich przebywa dziecko i dzięki temu na bieżąco sprawdzać jego lokalizację.

Później wystarczy zajrzeć do historii lokalizacji pociech, aby sprawdzić, jak przemieszczał się maluch. 

"Nowe

 

Nowe technologie – jakie modele smartwatch wybierać?

Nowe technologie sprawiają, że na regularnie pojawiają się nowe modele gadżetów, jakim warto przyglądać się z bliska. Zwłaszcza, że można też liczyć na merytoryczny support techniczny. Na przykład, wybierając model zegarka z GPS LocoWatch Lite a więc wodoodporny smartwatch wyposażony w krokomierz można też łączyć się z centrum obsługi klienta, gdy chcemy się dowiedzieć czegoś więcej o dodatkowych opcjach.

Z kolei, zegarek LocoWatch Lite S jest atrakcyjny dla dzieci. Wyposażony został w gry, rozwijające kreatywność dzieci. Warto też wspomnieć o jego wysokim poziomie interaktywności. Smartwatch jest bardzo praktyczny. Wyposażono go w: budzik, latarkę, gry oraz podstawowe funkcje lokalizatora dla dzieci. Dostępne aplikacje sprawiają, że z urządzeń korzysta się bezproblemowo.

Warto także zaopatrywać się w akcesoria takie jak folie ochronne albo wymienne paski, aby dziecko mogło zmienić design telefonu. Warto sprawdzić dostępne pakiety użytkowania i wybrać najlepszy dla siebie. 

[product id="99,435,404" limit="3" slider="true"]

Nowe technologie w służbie bezpieczeństwa dziecka?

Jeśli rodzic dokładnie przemyśli zakup smartwatcha to może mieć pewność, że dziecko będzie odpowiednio zabezpieczone. To właśnie nowe technologie umożliwiają podniesienie komfortu życiowego. Nie trzeba martwić się o dziecko. Zwłaszcza, że obsługa danych jest tutaj na bardzo wysokim poziomie. Korzystanie ze smartwatcha jest bezawaryjne i sprawne. W każdej chwili można sprawdzić, gdzie znajduje się dziecko. Każdy rodzic, który troszczy się o dziecko powinien jak najszybciej sprawdzić, co jest dostępne i korzystać z takich udogodnień.

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium