Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Zegarek sos dla dzieci — jak zadbać o bezpieczny rok szkolny dla kilkulatka

Niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, czy w domu, codziennie rano po wyjściu dziecka do szkoły zastanawiasz się, czy kilkulatek bezpiecznie dotarł na miejsce? W trakcie dnia nurtuje Cię, czy syn lub córka są na zajęciach dodatkowych, nie wagarują, lub faktycznie przebywają na pobliskim placu zabaw i nie oddalają się od domu? Spokojnie — możesz ufać swojemu kilkulatkowi i jednocześnie trzymać rękę na pulsie. Smartwatch, który jest też telefonem zapewniającym kontakt z dzieckiem i dedykowana, polska aplikacja rozwiążą wszystkie Twoje rodzicielskie problemy!

Smartwatch dziecięcy, czyli zegarek z kartą SIM dla każdego ucznia

Jeśli Twoje dziecko z różnych względów (również tych związanych z zakazem dyrekcji) nie może nosić do szkoły smartfonu, na pewno zastanawiałeś się nad alternatywą — nad czymś, co mimo wszystko pozwoli Wam być w stałym kontakcie. Doskonałym rozwiązaniem będzie inteligentny zegarek z GPS — urządzenie, które z powodzeniem może zostać pierwszym telefonem Twojej pociechy.

Czym charakteryzuje się taki smartwatch i dlaczego może pozytywnie wpłynąć na kwestie związane z bezpieczeństwem dziecka w szkole i poza nią?

 • Zegarek z GPS dla dziecka LocoWatch Lite, czy LocoWatch Lite S doskonale spełnia się w roli telefonu. Urządzenia posiadają kartę SIM. Dziecko może bez limitu dzwonić do rodziców i innych osób, które opiekun uzna za odpowiednie i wpisze je do aplikacji. Stały kontakt z dzieckiem gwarantowany!
 • Funkcja telefonu to nie wszystko — dodatkowo, smartwatch GPS dla dziecka LocoWatch Video daje dziecku nielimitowany dostęp do połączeń video ze swoimi najbliższymi! Nie tylko więc słyszysz, ale także widzisz, co robi Twoja pociecha. Możesz się upewnić, czy wraca już z lekcji, jest w domu, czy dalej bawi się na placu zabaw.
 • Nielimitowany dostęp do funkcji lokalizacji — z całą pewnością ufasz swojemu dziecku — to bardzo dobrze! Zdarzają się jednak na pewno momenty, kiedy po prostu myślisz sobie, że przydałoby się sprawdzić, gdzie jest Twój maluch — czy wraca już do domu, jest jeszcze na zajęciach, czy na pewno dotarł już do szkoły. Dzięki funkcji lokalizacji, którą zyskujesz po zainstalowaniu na swoim telefonie aplikacji Bezpieczna Rodzina i sparowaniu z usługą zegarka GPS dziecka, możesz szybko zalogować się do usługi i sprawdzić, czy Twoja pociecha jest bezpieczna. Wszystkie najważniejsze informacje masz w zasięgu ręki — na swoim smartfonie.

Dziewczynka idąca do szkoły i mama lokalizująca ją w telefonie

Zegarek SOS dla dzieci — bezpieczeństwo przez cały rok szkolny

Co jeszcze w swoich funkcjach powinien posiadać dobry smartwatch GPS dla dziecka, by można było stwierdzić, że dobrze spełnia swoją rolę i pomaga Ci troszczyć się o bezpieczeństwo Twojej pociechy? Oprócz karty SIM umożliwiającej odbieranie i wykonywanie nielimitowanych połączeń, taki nowoczesny zegarek GPS powinien mieć wbudowany przycisk SOS. Tego typu guzik, który znajduje się najczęściej z boku smartwatcha, to świetny sposób na to, aby kilkulatek mógł natychmiast poprosić rodziców o pomoc.

Przycisk SOS — jak to działa i kiedy dziecko powinno go użyć?

Odpowiedź jest bardzo prosta — dziecko powinno wcisnąć przycisk SOS na swoim zegarku GPS zawsze:

 • kiedy poczuje się zagrożone;
 • ulegnie wypadkowi;
 • będzie zaczepiane przez obce osoby lub innych uczniów w szkole;
 • zgubi się;
 • źle się poczuje;
 • będzie potrzebować szybkiego wsparcia od swoich rodziców.

Po naciśnięciu guzika SOS, smartwatch GPS dla dziecka wyśle na Twój telefon specjalny alert z informacją, że Twoja pociecha potrzebuje pomocy. To jednak nie wszystko — w przesłanej wiadomości znajdować się będzie także lokalizacja Twojego malucha — bez trudu więc dowiesz się, gdzie przebywa syn lub córka i zdążysz zawiadomić odpowiednie służby, lub dyrekcję szkoły.

Smartwatch dla dzieci marki Locon i dziewczynki idące do szkoły

Zegarek do dzwonienia dla dzieci

Twoje dziecko jest za małe na własny telefon? Obawiasz się, że nowoczesne urządzenie będzie zaprzątać maluchowi głowę do tego stopnia, że nie będzie on w stanie skupić się na obowiązkach i szkole? A może nie chcesz ryzykować kradzieży często bardzo drogiego gadżetu? Zegarek GPS dla dzieci, który jednocześnie działa jak telefon i lokalizator, a do tego jest świetnym gadżetem, będzie doskonałym rozwiązaniem.

Jakie są różnice między smartfonem, a inteligentnym smartwatchem GPS dla dziecka?

   • Telefon komórkowy łatwiej jest zgubić — może on wypaść z plecaka, kilkulatek może go zostawić na ławce w szkole, czy boisku. Zegarek GPS dla dziecka maluch stale nosi przy sobie, na swoim nadgarstku.
   • Smartfony częściej padają łupem złodziei — zegarek GPS ciężej jest ukraść z ręki dziecka.
   • Telefony komórkowe najczęściej posiadają dostęp do Internetu i kanałów social media, a co za tym idzie, nie tylko zajmują maluchom czas, ale i są potencjalnym źródłem zagrożenia dla młodego, nieświadomego Internetu użytkownika.
   • Wiele szkół zakazuje dzieciom przynoszenia na lekcje telefonów komórkowych. Zegarek GPS na nadgarstku kilkulatek może mieć nawet na lekcjach.

Zegarek do szkoły, czyli po co Twojemu dziecku smartwatch GPS?

Powrót do szkoły nie musi wiązać się wyłącznie ze stresem — jeśli odpowiednio się do niego przygotujesz, będziesz mógł być spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka. Aby móc spełniać się i zawodowo i jako rodzic, zadbaj o to, aby odpowiednio wyposażyć swoją pociechę na nowy rok szkolny — nie tylko w zeszyty i plecak, ale też w zegarek GPS dla dziecka, który pomoże Ci dbać o Twojego malucha!

Po co Twojemu kilkulatkowi zegarek GPS dla dziecka?

 • Do stałego kontaktu telefonicznego;
 • do kontaktu za pomocą połączeń video;
 • do wzywania pomocy za pomocą przycisku SOS.

Po co mi aplikacja Bezpieczna Rodzina?

Smartwatch GPS dla dzieci bez karty SIM jest tylko zwykłym zegarkiem, który będzie wskazywał czas. Wyposażenie go we wspomnianą kartę SIM oraz połączenie go z dedykowaną, polską aplikacją powoduje, że kilkulatek zyskuje pełne wsparcie ze strony swojego rodzica, który na swoim telefonie:

 • ma dostęp do informacji związanych z bieżącą lokalizacją dziecka;
 • odbiera powiadomienia SOS, kiedy kilkulatek potrzebuje pomocy;
 • ma dostęp do historii lokalizacji;
 • wyznacza strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, szkoła, czy plac zabaw i odbiera powiadomienia o pojawieniu się w danym miejscu, lub o jego opuszczeniu.

Czy wiesz, że...

historia lokalizacji to także informacja o tym, czy Twoje dziecko nie wagaruje! Tego typu dodatkowe funkcje pozwalają dyskretnie kontrolować malucha.

mama przytulająca córkę

Smartwatch dziecięcy z GPS — za co uwielbiają go najmłodsi?

Chociaż smartwatch dla dzieci nie jest zwykłym zegarkiem, który umożliwia wyłącznie odczytanie daty i godziny, to maluchy nie mają właściwie żadnego problemu z jego obsługą. A ponieważ urządzenia dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina posiadają gry, krokomierz, budzik, funkcję czatu głosowego, aparat i możliwość prowadzenia videorozmów, stają się rewelacyjnym gadżetem, który maluch chce mieć stale przy sobie!

Zegarek do dzwonienia dla dzieci — jak to działa?

Ciężko Ci sobie wyobrazić, że z zegarka można dzwonić i można na nim odbierać połączenia przychodzące? Pamiętaj, że dzięki nielimitowanym rozmowom, Twoje dziecko może do Ciebie zadzwonić ze swojego zegarka GPS w każdej chwili! To naprawdę wygodne i proste. Rozmowa odbywa się w trybie głośnomówiącym. Każdy smartwatch dziecięcy od Bezpiecznej Rodziny posiada wbudowany mikrofon i głośnik — nie musisz się obawiać o jakość dźwięku — Ty i dziecko wyraźnie będziecie się słyszeć.

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium