Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Zegarek z GPS – rozwiązanie dla troskliwych rodziców

Wystarczy jedno kliknięcie w naszej aplikacji na smartfonie, by dowiedzieć się, w którym dokładnie miejscu znajduje się nasza pociecha. A dowiedzieć możemy się znacznie więcej. Dziś urządzenia lokalizacyjne dla dzieci są chętnie wykorzystywane w celu poprawy bezpieczeństwa dzieci. W miejskiej, często niebezpiecznej dżungli wykorzystanie zegarka GPS dla dziecka LocoWatch Video wydaje się być jak najbardziej zasadne. Dowiedzenie się o miejscu pobytu naszego dziecka z jednej strony nas mocno uspokoi, ale z drugiej strony będzie pozwalało na odpowiednio szybką reakcję w razie jakichkolwiek niebezpiecznych sytuacji, które w ten sposób wykryjemy.

Nie tylko lokalizacja – wiele funkcji zegarka GPS  

Zegarki z lokalizacją posiadają wiele ciekawych funkcji, nie tylko związanych z kwestiami bezpieczeństwa, choć rzecz jasna to właśnie na to są najbardziej ukierunkowane. Podstawową funkcją oczywiście pozostanie śledzenie lokalizacji na podstawie wbudowanego GPS, ale znajdziemy w nich również takie funkcje jak: nasłuch otoczenia i historia lokalizacji, którą możemy podglądać w aplikacji na naszym telefonie.

Dodatkowo dziecko może odbierać połączenia telefoniczne od nas, nagrywać i odbierać krótkie wiadomości głosowe, a także posiada przycisk S.O.S., który pozwala na szybkie powiadomienie nas o problemie, niebezpieczeństwie i potrzebnej pomocy.

Po naciśnięciu takiego przycisku przez dziecko, zostaniemy powiadomieni o kłopotach, wraz z dokładną lokalizacją, w jakiej obecnie znajduje się nasze dziecko. Dodatkowo ciekawą funkcją jest możliwość zdefiniowania stref w aplikacji na telefonie, dzięki czemu dostaniemy powiadomienie na przykład w sytuacji, gdy dziecko opuści wyznaczony obszar na mapie – na przykład zbyt daleko oddali się od domu lub szkoły.

Mało tego – urządzenia takie są w stanie poinformować Cię o tym, że zegarek został zdjęty z ręki dziecka.

 

Najpopularniejsze zegarki dla dzieci z GPS w tym sezonie 

Produkty LocoWatch Lite, smartwatch LocoWatch Lite S i LocoWatch Video to seria zegarków przystosowanych do wszelkich potrzeb rodziców, którym zależy na tym, by ich dziecko było absolutnie bezpieczne. Zależnie od wybranego modelu możemy uzyskać podstawową wersję z mniejszą ilością funkcji lub też wersję rozbudowaną, która zadowoli najbardziej wymagających użytkowników.

Tańsze urządzenia pozwalają na pobranie lokalizacji dziecka „na żądanie”, a w przypadku nieco bardziej rozbudowanych zegarków, taka lokalizacja będzie dla nas widoczna w trybie „live”. Dowiedz się więcej o geolokalizacji z naszego artykułu - Geolokalizacja czyli zdalna ochrona dziecka!

Również stylistyka zegarków jest odpowiednia dla dzieci, bowiem trzeba zauważyć, że ostatecznie to właśnie dziecko będzie z zegarka korzystało. Znajdziemy zatem kształty i kolory dostosowane do tego, co podoba się dzieciom. Nie zabraknie więc pastelowych kolorów i dziecięcej stylistyki. Wszystkie zegarki od firmy LOCON współpracują z aplikacją GDZIE JEST DZIECKO, dzięki której zyskasz jeszcze więcej atrakcyjnych funkcji.

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium