Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Lokalizator rodziny – sprawdź, gdzie jest Twój bliski

Każdy na pewno chce zawsze czuć się bezpieczny o swoich bliskich. Nie ma tutaj znaczenia, czy chodzi o dorosłych, czy o dzieci. Najważniejsze bowiem jest to, żeby mieć gwarancję, że rodzina jest bezpieczna i że nikomu nic nie zagraża. Aktualnie wiele w tej kwestii jest ułatwione, ponieważ można wykorzystywać specjalne urządzenia do lokalizacji. 

 

Nowocześnie zaprojektowany lokalizator rodziny

Nowocześnie zaprojektowany lokalizator rodziny to urządzenie, które naprawdę pozwala na to, by mieć „na oku” wszystkich bliskich. Jest to tak zwany lokalizator personalny, który pozwala nie tylko na sprawdzanie, gdzie znajdują się bliskie osoby. Można też dzięki niemu dbać o wartościowe rzeczy. Model GJD.04 posiada tak użyteczne funkcje jak:

  • przycisk SOS,
  • historia lokalizacji
  • nasłuch otoczenia.

To produkt polski, certyfikowany. W osobistym nadajniku wbudowana jest już karta SIM, w związku z czym nie trzeba robić nic więcej, tylko go używać. Dzięki aplikacji, w jaką wyposażony jest lokalizator rodziny można sprawdzić gdzie jest bliski – rodzic, dziecko, czy dziadek. Można też go wykorzystywać do celów takich jak sprawdzenie, czy bagaż nie jest skradziony, gdy się podróżuje, co jest bardzo praktyczne. 

"Lokalizator

Lokalizator rodziny - najważniejsze funkcje 

Jeśli chcesz sprawdzić, czy dokumenty są w biurze, to też używając lokalizatora masz taką możliwość. Nadajnik GPS z funkcją nasłuchu najlepiej sprawdza się w przypadku dzieci i seniorów. Jeśli nie odbierają oni zbyt długo telefonu to szybko można dzięki temu urządzeniu skontrolować, co się z nimi dzieje. Historię lokalizacji można też wygodnie sprawdzać na swoim telefonie. Model GJD.04 jest tego gwarancją. Dodatkowo, można szybko reagować w sytuacji zagrożenia,
ponieważ GJD.04 ma specjalną opcję powiadomień SOS. Jeśli zaś ktoś chce dokładniej sprawdzać wszystkie opcje, to lokalizator rodziny posiada opcję jaką jest historia lokalizacji i to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie. Zwłaszcza, gdy starsza osoba w rodzinie ma problemy z pamięcią, lub wtedy gdy dziecko dopiero co samodzielnie zaczęło wracać ze szkoły do domu. 

 

Lokalizator rodziny – ułatwianie codzienności 

Nie ulega wątpliwości, że lokalizator rodziny to spore ułatwienie w codziennym życiu. Wszystkie aplikacje są dostępne na urządzeniach mobilnych. Można je bez problemu zainstalować i od razu z nich korzystać. Lokalizator, jak i inne akcesoria znacznie upraszczają życie rodzinne z seniorami oraz z dziećmi. Dobierając poszczególne pakiety można od razu zapoznać się z korzyściami, jakie dadzą oraz dopasować te, które świetnie dostosują się do warunków w danej rodzinie. Coraz więcej gadżetów ułatwia codzienność. Warto je sprawdzać i dobierać optymalne dla członków w danej rodzinie. Szczególnie, że można też kupować specjalne smartwatche dla dzieci jak LocoWatch Video lub opaski SOS dla seniorów LocoLife i LocoLife Plus. Oferta jest bogata. To zaś przekłada się na to, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Najważniejsze w końcu jest to, żeby rodzina czuła się bezpiecznie, a zwłaszcza członkowie, którzy są w niej narażeni na niebezpieczeństwo.

[product id="99,435,434,429,404" limit="5" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium