Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Nowość w Bezpiecznej Rodzinie — smartwatch GPS Locon Watch Video z funkcją wideorozmów

Do asortymentu Bezpiecznej Rodziny dołącza właśnie wyjątkowa nowość! Smartwatch GPS Locon Watch Video z funkcją wideorozmów to coś więcej niż zwykły zegarek! Oprócz możliwości nawiązania połączenia wideo, lokalizacji 24/7, czy funkcji wysyłania szybkich powiadomień SOS, urządzenie jest modnym i designerskim dodatkiem dla każdego młodego miłośnika nowoczesnych technologii. Dlaczego warto chronić swoje dziecko ze smartwatchem LocoWatch? Powodów jest naprawdę wiele!

Nowy smartwatch LocoWatch z funkcją wideorozmów od Bezpiecznej Rodziny

Co wyróżnia smartwatch Locon Watch Video?

Inteligentny zegarek Locon Watch Video to coś więcej niż zwykły czasomierz. To gadżet, który dzięki swoim funkcjom jest uwielbiamy zarówno przez dzieci, jak i rodziców! Dlaczego warto wybrać właśnie ten model?

  • Wideorozmowy — zobacz się ze swoim dzieckiem nawet, kiedy dzieli Was odległość! Wideorozmowa daje Ci możliwość szybkiego skontrolowania miejsca pobytu kilkulatka, sprawdzenia jego samopoczucia, czy upewnienia się, że Twoja pociecha jest bezpieczna. 
  • Wbudowane gry — smartwatch LocoWatch Video posiada aż 2 gry — matematyczną, która świetnie utrwali wiedzę zdobytą przez kilkulatka w szkole, oraz zręcznościową w stylu Tetris, która pomoże w nauce logicznego myślenia.
  • SOS — hejt w szkole lub najbliższym otoczeniu, sytuacje, na które nie mamy wpływu, czy niespodziewane zdarzenia — Twoje dziecko może zawsze w porę powiadomić Cię o potrzebie pomocy dzięki przyciskowi SOS znajdującemu się z boku smartwatcha. Naciśnięcie guzika SOS powoduje wysłanie na numer opiekunów natychmiastowego alertu z dokładną lokalizacją malucha. 
  • Zdalne wykonanie zdjęcia — aby mieć stuprocentową pewność, że brak kontaktu z dzieckiem nie jest powodem do niepokoju, możesz zdalnie połączyć się ze smartwatchem i wykonać zdjęcie. Fotografię przedstawiającą to, co robi Twoje dziecko od razu zobaczysz na swoim telefonie komórkowym. 

Smartwatch Locon Watch Video z aplikacją Bezpieczna Rodzina

Inteligentny zegarek LocoWatch kompatybilny jest z naszą autorską aplikacją Bezpieczna Rodzina. Dzięki zainstalowanej na telefonie usłudze lokalizujesz swoją pociechę 24/7 — widzisz dokładnie, w którym miejscu się znajduje i jakie trasy przemierza. Zegarek pełni funkcję telefonu, dlatego ze swoją pociechą jesteś w stałym kontakcie. W aplikacji ustawiasz strefy bezpieczeństwa i dzięki powiadomieniom wiesz, kiedy maluch wyjdzie ze szkoły, wróci do domu, czy dotrze na plac zabaw. To prawdziwa wygoda!

 "

Pełne bezpieczeństwo Twojego dziecka

Wiemy, że bezpieczeństwo Twojego dziecka jest dla Ciebie priorytetem. Każdego dnia troszczysz się, by niczego mu nie brakowało i otaczasz potrzebną troską. Aby kontrola rodzicielska, którą sprawujesz mogła opierać się na najwyższym komforcie i spokoju, warto postawić na sprawdzone rozwiązanie, jakim jest smartwatch GPS Locon Watch Video z możliwością korzystania z funkcji wideorozmów. 


Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium