Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Zatrzymaj każdą chwilę swojego dziecka, czyli galeria zdjęć jako dodatkowa funkcja w aplikacji Bezpieczna Rodzina 

Rozwój naszego dziecka, nauka samodzielności, odpowiedzialności, czy przekazywanie mu dobrych nawyków to priorytet właściwie wszystkich rodziców. Pamiętajmy jednak, że w ramach wychowania, bardzo istotną rolę odgrywa także zabawa i możliwości poznawania świata i otoczenia, które dajemy naszym kilkulatkom.

Jak zapewne już wiesz, Bezpieczna Rodzina stwarza Ci szansę na pełnienie rodzicielskiej opieki także zdalnie — w momentach, w których nie jesteś w stanie być tuż obok swojego dziecka. Ponieważ staramy się w pełni zaspokajać potrzeby wszystkich naszych klientów, stale pracujemy nad rozwojem naszych usług i wprowadzamy do nich ciekawe zmiany i urozmaicenia. Jednym z nowych udogodnień jest możliwość stworzenia własnej galerii zdjęć w aplikacji. 

Zachowaj najlepsze wspomnienia swojego dziecka

Dzisiaj wszystkie nowoczesne i modne gadżety dają możliwość zrobienia zdjęcia i przesłania go do bliskich osób, czy podzielenia się w nim za pomocą kanałów social media. I nie ma co ukrywać — im więcej udogodnień ma sprzęt naszego dziecka, tym chętniej jest przez kilkulatka używany.

Aby móc dawać kilkulatkom jeszcze więcej radości i zabawy, a rodzicom jeszcze większy komfort i wygodę, wprowadziliśmy do aplikacji Bezpieczna Rodzina możliwość stworzenia własnej galerii ze zdjęć, które nasza pociecha wykona za pomocą swojego smartwatcha LocoWatch Lite. Jak to działa?

"Nowa

Galeria zdjęć w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Dzieci uwielbiają robić zdjęcia. Pokazują je później nie tylko swoim znajomym, ale przede wszystkim rodzicom. Dlatego teraz, kiedy Twoja pociecha wykona fotografię przy pomocy smartwatcha LocoWatch Lite, będzie mogła przesłać ją do aplikacji na Twoim telefonie. Jest to wygodne nie tylko z tego względu, że już żadne chwile i wspomnienia nie umkną Tobie i Twoim bliskim.

Jeśli Twój syn lub córka znajdą się w niebezpiecznej sytuacji, zrobią zdjęcie i wyślą je do aplikacji, natychmiast dowiesz się o tym, że Twoje dziecko potrzebuje pomocy. To jednak nie wszystko — dodatkowo ważną opcją jest możliwość wykonania fotografii zdalnie, przy pomocy aplikacji.

Kiedy opiekun wybierze w usłudze Bezpieczna Rodzina funkcję „Zrób zdjęcie”, smartwatch wykona fotografię i prześle ją do galerii w aplikacji. Zdjęcie może okazać się istotnym dowodem w sprawie, chociażby dla policji, czy dyrekcji szkoły. Nie tylko więc zabawa, ale i bezpieczeństwo — z Bezpieczną Rodziną zawsze dbasz, o wszystko, co najważniejsze. 

[product id="99,435,404" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium