Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Zegarek GPS – wyjątkowy prezent na Dzień Dziecka

Międzynarodowy Dzień Dziecka przypada na 1 czerwca każdego roku i w takim terminie jest on obchodzony również w Polsce. W tym dniu rodzice, dziadkowie i dalsza rodzina oraz przyjaciele obdarowują dzieci prezentami. Problem w tym, co podarować dziecku, aby prezent się mu spodobał, ale jednocześnie miał wartość funkcjonalną.

Trendy zakupowe 2018 – popularne prezenty na dzień dziecka

Dużą popularnością wśród kupujących prezenty dla dzieci na różne okazje cieszą się zabawki edukacyjne. Są to kolorowe zabawki, takie jak uczące i interaktywne maskotki, piramidki czy śpiewające kredki i pianina. Dziecko dzięki nim nabywa pierwsze umiejętności manualne i uczy się nowych słów, miło spędzając czas. Połączenie przyjemnego z pożytecznym to główny atut zabawek edukacyjnych i interaktywnych. Maluchy na pewno pokochają śpiewającego szczeniaczka, który będzie dla nich odpowiednim towarzyszem codziennych zabaw.

Mama wręczająca córce prezent z okazji dnia dziecka

Dużą grupą asortymentową zabawek idealnych na prezent są lalki i postacie oraz wszelkiego rodzaju gadżety związane z bajkami – Barbie, Auta, Księżniczki Disneya, samoloty czy superbohaterowie i Minionki są tego najlepszym przykładem. Wiele maluchów utożsamia się z nimi i przeżywa ich przygody na ekranie. Dzięki zabawkom w postaci np. lalek i domków dla nich będą mogli bawić się i odgrywać własne scenki, uruchamiając swoją wyobraźnię.

W gorące dni dzieci najchętniej bawią się na dworze, dlatego wielu rodziców z okazji Dnia Dziecka daje im zabawki ogrodowe – plastikowe domki, huśtawki, a nawet całe place zabaw ze zjeżdżalniami i drabinkami. Bardzo dobrze w roli prezentu dla dziecka sprawdzają się dmuchane zamki, trampoliny z siatką zabezpieczającą oraz pojazdy – tradycyjne (hulajnoga, deskorolka) i elektryczne, a także łyżworolki i rowery.

Dobrym pomysłem na prezent z okazji Dnia Dziecka może być zegarek GPS, który będzie nie tylko czasomierzem, ale pozwoli na korzystanie z wielu innych użytecznych funkcji. Współczesne dzieci są doskonale zaznajomione z nowoczesnymi technologiami, dlatego siłą rzeczy cieszą się z każdego prezentu, który wpisuje się w taką kategorię. Smartwatche, smartfony, elektroniczne deskorolki, konsole do gier wideo i inne podobne gadżety wykorzystujące w swoim działaniu nowoczesne technologie stają się ich wymarzonymi prezentami.

[product id="99" limit="1" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Z okazji Dnia Dziecka można podarować im jeden z takich gadżetów. Wywoła on bez wątpienia szczery uśmiech na twarzy każdego dziecka, niezależnie od wieku, a przy tym może być bardzo użyteczny dla rodziców czy opiekunów. My proponujemy wybór smartwatcha GPS np. LocoWatch Video. To urządzenie, które pomoże jeszcze lepiej chronić dziecko w przestrzeni miejskiej.

mama z córką w objęciach

Z życia wzięte – jak zastosować zegarek GPS?

Pani Kasia nie była przekonana co do tego, że zegarek z GPS to dobry pomysł na prezent dla jej 9-letniej córki. Jednak przystała na to, aby córka go nosiła. Był to prezent na Dzień Dziecka od chrzestnego, brata pani Kasi. Dziewczynka, Patrycja, była zachwycona nowym gadżetem, zwłaszcza że niewiele dzieci w jej klasie taki miało. Zegarek przydał się pani Kasi szybciej, niż myślała.

Kiedy Patrycja poszła jak co dzień na rower z koleżanką, długo nie wracała. Mama nie mogła się do niej dodzwonić, ponieważ telefon się rozładował. Kasia coraz bardziej niepokoiła się faktem, że córka nie wraca. Na szczęście przypomniała sobie, że Patrycja wzięła ze sobą zegarek GPS. Brat pani Kasi wgrał do jej telefonu, od razu przy wręczaniu prezentu chrześnicy, aplikację, która pozwalała na zlokalizowanie czasomierza. Wystarczyło, że włączyła lokalizację i na mapie zobaczyła, gdzie znajduje się Patrycja.

Okazało się, że dziewczynka była u koleżanki i podczas zabawy zapomniała o Bożym świecie. Wtedy pani Kasia mogła do niej pojechać i odebrać swoje dziecko. Wszystko skończyło się więc dobrze.

[product id="404" limit="1" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Lokalizator GPS w zegarku może przydać się w wielu innych sytuacjach, także tych najbardziej ekstremalnych, w których dziecko może znaleźć się w sytuacji bezpośredniego zagrożenia. Dzieci coraz szybciej się usamodzielniają i same chodzą do szkoły, na podwórko czy na plac zabaw. Rodzice nie muszą im towarzyszyć, wystarczy, że zapewnią im bezpieczeństwo dzięki nowoczesnym gadżetom, takim jak zegarek z lokalizatorem GPS.

Jeśli zdarzy się, że dziecko bez pytania oddali się z miejsca, w którym powinno być, rodzic szybko pozyska informację o jego lokalizacji i będzie mógł do niego dotrzeć. Niestety zdarzają się porwania dzieci przez osoby trzecie, a w takich przypadkach kluczowe znaczenie ma jak najszybsze wskazanie miejsca pobytu dziecka.

Smartwatch GPS na ręku dziecka w rzeczywistości może ustrzec je przed wieloma sytuacjami zagrażającymi jego zdrowiu, a niekiedy nawet życiu.

Zegarek GPS, taki jak chociażby model LocoWatch Lite S wyposażony w funkcję odbierania i wykonywania połączeń głosowych zastąpi telefon, a dziecko nie zgubi go nawet podczas aktywności fizycznej. Wyposażony w przycisk SOS smartwatch będzie służył ochronie dziecka – po jego naciśnięciu rodzic lub opiekun od razu otrzymają wiadomość SMS lub alert w aplikacji, wraz z lokalizacją dziecka.

Dziewczynka z koroną na głowie

Zalety aplikacji mobilnej związanej z zegarkiem GPS

Aplikacja powiązana z zegarkiem GPS, który ma w posiadaniu nasze dziecko, jest niezwykle funkcjonalna. Na przykład aplikacja Bezpieczne Dziecko z firmy Locon, która oferuje również smartwatche GPS, pozwoli na uzyskanie alertów, gdy zegarek będzie miał niski poziom baterii albo gdy dziecko zdejmie go z ręki. Aplikacja powiadomi o zmianie miejsca pobytu dziecka. Jeśli opuści plac zabaw, szkołę lub dom koleżanki lub kolegi, użytkownik od razu zostanie o tym fakcie powiadomiony – szybko i skutecznie.

Warto podarować dziecku zegarek GPS na przykład z okazji Dnia Dziecka. Dzięki niemu można stworzyć bezpieczne warunki dla usamodzielniania się naszej pociechy. My poczujemy się pewniej, mogąc zlokalizować ją w aplikacji mobilnej związanej z zegarkiem GPS.

Biegnący po łące chłopiec z zegarkiem GPS LocoWatch Lite

Poznaj zegarek wodoodporny GPS dla dzieci LocoWatch Lite

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium