Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Zegarki na rękę dla dziecka, czyli stały kontakt o każdej porze

Nowoczesne zegarki dla dzieci dają nie tylko gwarancję bezpieczeństwa oraz są praktyczne. Ich design jest interesujący, co sprawia, że podobają się podopiecznym. Są idealnym dodatkiem do codziennego ubioru. Nowoczesne smartwatche to zegarki na rękę działające jak telefony, dlatego rodzice decydują się je kupić maluchom. Zyskują wtedy pewność, że będą w stałym kontakcie z pociechami. 

Zegarki na rękę dla dziecka czyli stały kontakt o każdej porze, czyli dwóch chłopców na sali gimnastycznej z zegarkami GPS na nadgarstkach

Zegarki na rękę – działające jak telefon

Smartwatche, czyli zegarki na rękę z telefonem mają sporo zalet, przekonywujących rodziców do zakupu tych urządzeń dla dzieci. Zegarek z GPS pełni równocześnie funkcję telefonu komórkowego. Wbudowana w nim karta SIM odbiera i wykonuje połączenia głosowe.  Jeśli dziecko chodzi do szkoły oraz na zajęcia pozalekcyjne to nie ma problemu z tym, aby się z nim skontaktować. Ponadto, jeśli odwiedza rodzinę lub kolegów, to też można oczekiwać stałego kontaktu, nie obawiając się o bezpieczeństwo.

Precyzyjna lokalizacja zawsze wskazuje rodzicom, gdzie jest ich pociecha. Szczególnie docenianą funkcją, jaką mają zegarki na rękę z telefonem w aplikacji bezpieczna rodzina jest możliwość wysłania sygnału SOS, wtedy gdy dziecko jest zagrożone. Rodzic od razu otrzymuje SMSa i może bezzwłocznie zareagować. Dodatkowo, można ustalać sfery bezpieczeństwa, w jakich przebywa dziecko.

Wtedy otrzymuje się też powiadomienia o tym, kiedy dziecko przybywa do danego miejsca lub kiedy je opuszcza. Można również zapoznać się z historią lokalizacji, poznając wszystkie trasy dziecka. Do wykorzystania pozostaje też opcja jaką jest nasłuch otoczenia, czyli funkcja pozwalająca na dyskretne łączenie się z zegarkiem, gdy chce się nabrać pewności, że dziecko jest na 100% bezpieczne. 

Zegarki na rękę – funkcje dodatkowe

Zegarki na rękę mają też wiele funkcji dodatkowych. Na przykład, zegarek Locowatch Lite jest wodoodpornym smartwatchem. Model smartwatcha Locowatch Video został wyposażony w krokomierz, sprawdzający gdzie i w jakim czasie przemieszcza się maluch. Wysoce interaktywny jest też model zegarka z GPS LocoWatch Lite S. Jak więc widać, zegarek do dzwonienia spełnia wiele innych, równie użytecznych funkcji.

Kolorowe, dotykowe wyświetlacze szczególnie przypadają do gustu najmłodszym. Oferowane aplikacje dostępne są na wszystkich urządzeniach mobilnych. Warto także zaopatrywać się w akcesoria do produktów takie jak folie ochronne, by mieć pewność, że smartwatch nie ulegnie zniszczeniu. Dokładne informacje o tym, jak prezentują się zegarki na rękę zawiera blog Bezpiecznej Rodziny, do którego również warto zajrzeć. Nowocześnie zaprojektowana kolekcja zegarków dla dzieci wyposażona jest także w czat głosowy oraz w specjalny tryb „nie przeszkadzać”.

Solidne wykonanie sprawia, że zegarki na rękę nie ulegną zniszczeniu przez długi czas. Dzieci będą też mogły przyjemnie spędzać czas, ponieważ wybrane modele wyposażone są w gry logiczne. Zegarki z funkcją telefonu zapewniają spokój rodzicom, są atrakcyjne dla dzieci i są najlepszym prezentem, jaki można wręczyć maluchowi z okazji pójścia do szkoły lub jako podarunek komunijny.

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium