Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Obroża dla psa z nadajnikiem GPS dla zwierząt

Całkiem słusznie mówi się, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Często jest pełnoprawnym członkiem rodziny. Może być zarówno idealnym kompanem do zabaw dla dziecka, jak i towarzyszem osoby starszej czy samotnej. Psy są przewodnikami dla pacjentów pozbawionych wzroku czy po prostu domowymi, ulubionymi pupilami. Podczas spacerów, aby pies był bezpieczny, najczęściej trzymamy go na smyczy. Zawsze jednak pozwalamy mu się wybiegać – w parku, na polu, w lesie czy na innej, w miarę wolnej przestrzeni. Może się zdarzyć, że zwierzę zaginie nam na spacerze albo ucieknie z podwórka przed domem, na przykład dlatego, że ktoś lub coś bardzo go wystarczy. Jak wówczas znaleźć swojego czworonożnego przyjaciela? Czy jesteśmy skazani na poszukiwania zwierzęcia na chybił trafił? Niekoniecznie, jeśli zawczasu wyposażymy psa w odpowiedni sprzęt. Obroża dla psa z nadajnikiem GPS sprawdzi się idealnie.  

Chciałbym mieć psa, ale...

Jeżeli bardzo pragniesz mieć zwierzaka, ale cały czas zastanawiasz się, czy podołasz wszystkim obowiązkom, sprawdź koniecznie nasz poradnik. Z artykułu Pierwsze zwierzęta domowe – jak się przygotować, dowiesz się, na co zwrócić uwagę przed adopcją lub zakupem pupila. Pamiętaj – zwierzę to nie zabawka. Decyzja o nowym członku rodziny nigdy nie powinna być podejmowana pochopnie. Jednego możesz być pewien – zwierzę odwdzięczy Ci się ciepłem i najszczerszym uczuciem!

Urządzenie stworzone z myślą o bezpieczeństwie zwierząt domowych, czyli praktyczny tropiciel gps

Firma Locon oferuje klientom będącym posiadaczami psów lub innych zwierząt domowych nadajnik – tropiciel gps dla zwierzaka. Obroża dla psa z nadajnikiem GPS to właściwie lokalizator GPS. Pozwala on na śledzenie psa zawsze wtedy, gdy zajdzie taka konieczność. Urządzenie ma niewielkie wymiary i bez trudu zmieści się w konwencjonalnej obroży. Psu nie będzie ono ciążyć, jednocześnie zapewniając mu należyty poziom bezpieczeństwa.

Minilokalizator GPS w obroży pozwala na nasłuch otoczenia zwierzęcia. Podaje także automatyczną lokalizację psa. Wszystko to dzięki powiązaniu nadajnika z aplikacją w telefonie komórkowym, urządzeniu mobilnym lub z kontem w serwisie WWW. Właściciel może uruchomić namierzanie psa w dowolnym momencie, a lokalizator w obroży poda współrzędne pupila oraz oznaczy je na mapie. Jeśli pies się zgubi lub zostanie skradziony, to z pomocą tego urządzenia będzie dużo łatwiej go znaleźć i szybko do niego dotrzeć. Obroża z GPS-em nie budzi podejrzeń złodziei, ponieważ nie wygląda jak lokalizator GPS. Dlatego istnieje szansa, że nawet złodzieje nie będą chcieli jej zdjąć psu z szyi.

 Kobieta przytulająca swojego psa 

Obroża dla psa z nadajnikiem GPS posiada przycisk SOS. Uczciwy znalazca wystraszonego psa nie będzie już musiał oddawać go do schroniska. Uniknie też poszukiwań właściciela na własną rękę. Wystarczy, że naciśnie taki przycisk, a informacja o lokalizacji psa natychmiast dotrze do właściciela. Alert pojawi się w aplikacji na telefonie lub na koncie w serwisie WWW. Powiadomienia wysyłane są automatycznie nie tylko do głównego użytkownika aplikacji. Taką wiadomość mogą otrzymać wszystkie zdefiniowane przez właściciela osoby.

Dodatkowo nadajnik GPS w obroży pozwala na prześledzenie historii lokalizacji. Możemy więc sprawdzić, gdzie przebywał pies w czasie, gdy zaginął lub po tym, jak sam uciekł z domu. Praktyczny tropiciel gps wskaże najszybszą i najłatwiejszą drogę do pupila.

Obroża dla psa z nadajnikiem GPS, czyli spokój każdego właściciela 

Lokalizator, czyli tropiciel gps w obroży pozwala na precyzyjne namierzanie zwierzaka, który ma takie urządzenie na szyi. Wszystko to możliwe jest dzięki specjalnej aplikacji Bezpieczne Zwierzę w telefonie właściciela. Pluskwa GPS w obroży to swoisty strażnik, który pilnuje bezpieczeństwa naszych czworonożnych przyjaciół. Pozwoli właścicielom słuchać, co dzieje się w otoczeniu zwierzaka. Daje możliwość monitorowania tego, gdzie przebywa lub przebywał. Obroża dla psa z nadajnikiem GPS to gwarancja bezpieczeństwa dla zwierzaka i spokój dla każdego właściciela. 

Odporna i wytrzymała obudowa

Minilokalizator GPS dla psa lub kota nie może być taki sam jak lokalizator dla człowieka lub nadajnik wykorzystywany w nawigacjach samochodowych. Pamiętajmy, że zwierzę może bez ostrzeżenia wskoczyć do rzeki, kałuży czy bawić się beztrosko na mokrej od rosy trawie. Dlatego nadajnik GPS dla psa w obroży został umieszczony w gumowej obudowie. Ta ma za zadanie chronić jego mechanizm przed uszkodzeniem mechanicznym lub zawilgoceniem i zalaniem. Obroża dla psa z nadajnikiem GPS będzie doskonale znosiła nietypowe i typowe zachowania zwierząt. Urządzenie jest przyjazne dla naszych pupili, nie przeszkadza im w normalnej aktywności każdego dnia. 

W każdym momencie możemy upewnić się, co dzieje się w otoczeniu naszego psa czy kota, uruchamiając nasłuch z urządzenia z GPS-em na obroży.

 Obroża dla psa z nadajnikiem GPS dla zwierząt, czyli mężczyzna siedzący w lesie ze swoim psem podczas spaceru 

Automatyczne powiadomienia

Obroża z minilokalizatorem GPS synchronizowana z aplikacją w telefonie lub z kontem w serwisie WWW będzie wysyłała użytkownikom powiadomienia SMS, e-maile lub bezpośrednio pokazywała alerty w aplikacji. Powiadomienia dotyczyć będą m.in. niskiego poziomu naładowania baterii w urządzeniu. Aplikacja automatycznie wysyła ostrzeżenie do właściciela pupila, gdy poziom baterii lokalizatora GPS dla kota i psa spadnie do 15 proc.

Praktyczny tropiciel gps na obroży psa powiadomi o zmianie miejsca pobytu pupila – np. gdy niespodziewanie wybiegnie z ogrodu poza teren posesji. Wówczas można uruchomić lokalizator GPS zwierzęcia i dowiedzieć się, gdzie aktualnie się znajduje. W minilokalizatorze dla zwierząt dostępne są także automatyczne lokalizacje. Użytkownik zarządza częstotliwością zrzucania lokalizacji – w praktyce wymaga to określenia, z jaką częstotliwością na co dzień ma być lokalizowane zwierzę. Historia lokalizacji pozwoli upewnić się, gdzie było zwierzę w ciągu dnia w trakcie naszej nieobecności, np. z innym opiekunem na spacerze.

Bateria w lokalizatorze GPS w obroży psa lub kota ma dużą pojemność, dzięki czemu bezproblemowy czas działania urządzenia szacowany jest na 10 dni, w zależności od wybranych ustawień i interwału lokalizowania urządzenia. Lokalizator można przypiąć do dowolnej obroży. Znajduje się on w gumowej obudowie odpornej na zachlapanie i wyposażonej w wygodne w użyciu zaczepy. 

[product id="403, 402,409" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium