Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Dokładniejsza lokalizacja dziecka – zmiany w aplikacji Gdzie Jest Dziecko

Zależy nam, aby nasza usługa Gdzie Jest Dziecko ułatwiała rodzicom opiekę nad ich dziećmi. Chcemy, aby nasza aplikacja lepiej chroniła i dbała o bezpieczeństwo najmłodszych. Dlatego nieustannie wsłuchując się w opinie i wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, ulepszyliśmy i poprawiliśmy jakość lokalizacji w usłudze Gdzie Jest Dziecko. 

"Dokładniejsza

Zapewniamy bezpieczeństwo dzięki poprawie jakości lokalizacji

Jako jedyni na rynku posiadamy w pełni polską aplikację, którą udoskonaliliśmy tak, abyś nie musiał martwić się o swoje dziecko. Zmiany jakie dokonaliśmy w usłudze Gdzie jest Dziecko to:

 – dokładniejsza lokalizacja, dzięki której zawsze dowiesz się, gdzie w danym czasie przebywa Twój syn lub córka,

powiadomienia o niskim stanie baterii w zegarku.

Wyeliminowaliśmy wszystkie błędy i nieprawidłowości związane z pomiarami. Jeżeli aplikacja wskaże Ci, że Twoje dziecko jest w szkole, parku, centrum handlowym, kinie, czy w domu – masz całkowitą pewność, że właśnie tam się znajduje. Niezależnie od tego, czy Twoja pociecha będzie na otwartej, czy zamkniętej przestrzeni, zawsze poznasz dokładne miejsce jej pobytu. Pełnię precyzyjnych informacji masz stale pod ręką w swoim telefonie komórkowym. 

Nowa zmiana – powiadomienia SMS o niskim stanie baterii w urządzeniu

Pamiętaj, że rozładowany zegarek z GPS dla dziecka nie zapewni bezpieczeństwa Twojej pociechy. Teraz jednak nie zapomnisz już o tym, aby w odpowiednim momencie, np. po całym dniu użytkowania, podłączyć go do prądu. Przypomni Ci o tym wiadomość SMS, wysłana na Twój telefon komórkowy, z informacją, że poziom baterii w zegarku wynosi tylko 30%. W pełni naładowany smartwatch pozwoli Ci cieszyć się spokojem o bezpieczeństwo Twojej pociechy w kolejnym dniu. Do pracy, czy innych obowiązków wrócisz z pełnym przekonaniem, że robisz wszystko, by Twoje dziecko było bezpieczne. 

"Powiadomienia

Pamiętaj – zmieniamy się dla Ciebie!

Twoja satysfakcja, poczucie komfortu, wygoda oraz bezpieczeństwo Twoich Bliskich to dla nas najlepsza nagroda. Zależy nam, byś w pełni był zadowolony z usługi Gdzie Jest Dziecko, dlatego, jeśli masz jakiekolwiek uwagi, którymi chcesz się z nami podzielić, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail [email protected] 


Pobierz aplikację:

 

[product id="99,435,404" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium