Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Czym jest GPS?

System GPS został stworzony przez Departament Obrony Stanów Zjednoczonych i obejmuje zasięgiem właściwie całą naszą planetę. Swoje wskazania dotyczące lokalizacji nadajników GPS na Ziemi system opiera na działaniu 31 satelitów orbitujących wokół globu ziemskiego oraz na segmencie naziemnych stacji kontrolnych.

Z punktu widzenia samego użytkownika lokalizator GPS ma po prostu wskazać aktualne położenie np. samochodu i pokazać je na mapie. Lokalizator GPS do samochodu stosowany jest powszechnie do nawigacji, która wskazuje drogę dotarcia z punktu A do punktu B, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań użytkownika.

Wskażemy więc największe korzyści możliwe do osiągnięcia przy użyciu lokalizatora GPS w samochodzie w czasie wakacyjnych podróży.

Lokalizator GPS do auta - co warto wiedzieć?

  1. Ochrona przed kradzieżą

Wykorzystując GPS do auta, można go chronić przed kradzieżą. Nadajnik GPS do samochodu uzupełni nawigację oraz pozwoli zlokalizować pojazd, jeśli zostanie on skradziony np. z parkingu na wakacjach. Wystarczy przekazać informacje o miejscu postoju lub trasie, na jakiej porusza się samochód będący obiektem kradzieży, policji, aby ułatwić zadanie ujęcia złodziei i zwrotu pojazdu właścicielowi.

  1. Odszukaj swoje auto w nieznanym mieście

Kiedy jedziecie do dużego miasta w czasie wakacji, korki i tłumy na ulicach mogą Was zaskoczyć. Zostawiacie auto na odległym parkingu, a później właściwie nie wiecie, jak do niego wrócić. Wtedy lokalizator GPS może okazać się nieocenioną pomocą.

  1. Bezproblemowy dojazd do celu

Nie trzeba w dzisiejszych czasach korzystać z papierowych map i atlasów drogowych w poszukiwaniu drogi dotarcia na wakacje w górach, nad morzem czy na Mazurach. Wystarczy ustawić nawigację samochodową, a GPS w samochodzie pokaże nie tylko nasze położenie, ale też wyznaczy optymalną drogę dotarcia do oznaczonego celu.

  1. Zabezpieczenie dla młodych kierowców

Chcecie po raz pierwszy pożyczyć swój samochód dorosłemu synowi lub córce? Pociecha jedzie na pierwsze samodzielne wakacje i chce skorzystać z samochodu rodziców? Lokalizator GPS do samochodu pozwoli zlokalizować pojazd w dowolnej chwili, a usługa „Gdzie Jest Auto”, dostępna w parze z nadajnikiem GPS firmy Locon, ułatwi kontrolę położenia samochodu.

  1. Bezpieczeństwo dla dziecka

Poręczny, niewielki lokalizator GPS to gadżet, który zastosować możecie nie tylko w swoim samochodzie. Jako breloczek, można zaczepić lokalizator do spodni dziecka lub do plecaka i zawsze móc sprawdzić, gdzie się ono znajduje. Jeśli zniknie z oczu w tłumie innych osób np. w markecie czy przy atrakcjach turystycznych, lokalizator natychmiast pokaże jego położenie i łatwo będzie je znaleźć.

[product id="48, 223, 224" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium