Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Auta dostawcze w Twojej flocie – w co je wyposażyć

Właściciele firm z branży spedycyjnej powinni przede wszystkim pamiętać o tym, aby wyposażyć flotę firmową w bezpieczne i komfortowe pojazdy, którymi na co dzień będą się przemieszczać pracownicy. Dodatkowo, wszyscy inni przedsiębiorcy, którzy posiadają auta dostawcze, powinni pamiętać o tym, by były one kompletnie wyposażone. 

Auta dostawcze – co musi znaleźć się w ich podstawowym wyposażeniu?

Auta dostawcze zawsze powinny być wyposażone na tyle, by kierowca podczas jazdy czuł się bezpiecznie. Przede wszystkim, jeśli chodzi o obowiązkowe wyposażenie samochodu tego typu, to muszą być to regały, na te towary, które będą przewożone. Oczywiście, asortyment taki, jak i inne elementy, powinien być zgodny z przepisami.

Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w: uchwyty transportowe, metalowe przedziały, zestaw głośnomówiący, różne rodzaje pojemników z tworzywa sztucznego oraz w wiele innych produktów, związanych bezpośrednio ze specyfiką danej branży, w której dane auta dostawcze się przemieszczają. Warto zainwestować w wytrzymałe ściany i podłogi, na przykład w podłogę podwyższaną.

Doskonale sprawdzają się systemowe zabudowy ściany grodziowej. Do podstawowego wyposażenia firmowych samochodów dostawczych zaliczają się także: składane półki, rampy oraz platformy wysuwane. Zawsze należy zadbać o to, by elementy takie zamawiać od sprawdzonych producentów. Wówczas nie będzie ryzyka, że zamówi się coś nieodpowiedniego. Szczególnie, że wyposażenie samochodów dostawczych może być spersonalizowane. 

"/

Dodatkowe elementy, wpływające na bezpieczeństwo aut dostawczych 

Dodatkowe elementy, wpływające na bezpieczeństwo aut dostawczych w firmie to kolejna grupa akcesoriów, w jakie dobrze będzie zainwestować. Na przykład, dobrze sprawdza się nadajnik GPS do samochodu.

Jest to model lokalizatora do samochodu BA.02 wyposażony w aplikację Gdzie Jest Auto, doskonale sprawdzającą się na polskich drogach. Kierowcy, którzy chcą mieć pewność, że poruszają się w zgodzie z przepisami powinni mieć model BA.02 w aucie firmowym. Ponadto, auta dostawcze można też zaopatrzyć w lokalizator GPS do samochodów firmowych, pozwalający przedsiębiorcy precyzyjnie zlokalizować, gdzie w czasie rzeczywistym znajdują się samochody firmowe.

Dodatkowo, w firmach transportowych można dzięki temu urządzeniu dokładnie rozplanować dalsze trasy przejazdu na podstawie historii lokalizacji. 

Aplikacja Gdzie Jest Auto do ochrony floty firmowej

Nowocześnie opracowane aplikacje firmowe są łatwe w obsłudze i bardzo funkcjonalne. Dlatego pozwalają na swobodne korzystanie ze wszystkich urządzeń. Klienci biznesowi sami dobierają pakiety, jakie najbardziej ich interesują. Na tej podstawie wyznaczają chociażby z jaką częstotliwością auta dostawcze mają być lokalizowane.

W kategorii firma można zaopatrzyć flotę pojazdów firmowych kompleksowo z aplikacją Gdzie Jest Auto. Później wystarczy myśleć tylko o sprawach biznesowych, takich jak reklama na samochodzie, ponieważ powierzchnia jaką mają auta dostawcze nadaje się do tego idealnie. Każdy przedsiębiorca, który dokładnie przemyśli, jak mają być wyposażone samochody z floty firmowej będzie spokojny o bezpieczeństwo i komfort przejazdów.

[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium