Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Bagaż podręczny z osobistym lokalizatorem GPS

Jeśli często podróżujesz, z pewnością masz swoje sposoby na sprytne pakowanie bagażu. A co z jego zabezpieczeniem? Co zrobić, aby móc być spokojnym o bagaż podręczny i rzeczy przewożone w trakcie urlopu? Najlepszym rozwiązaniem okaże się osobisty lokalizator GPS – dyskretne i sprytne urządzenie, które przyda Ci się w wielu sytuacjach.

 

Jak chronić bagaż podręczny i główny w podróży?

Sposobów na ochronę rzeczy podczas wyjazdów jest obecnie wiele. Jednym wystarcza podpisanie bagażu w nadziei, że w razie wypadku trafi na uczciwego znalazcę, inni inwestują w kłódki z kodem, które uniemożliwiają niepożądanym osobom dostęp do cennych przedmiotów. Pewne jest jedno – bagaż podręczny i główny zdecydowanie warto chronić, ponieważ jak mawia znane przysłowie: “wypadki chodzą po ludziach”. Podróżując samolotem lub pociągiem wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że w prosty sposób może dojść do pomyłki ze strony osób, które pakują bagaże pasażerów. Sytuacji, w których bagaż podręczny lub torba na laptopa poleciała nie tym samolotem, co trzeba, było już naprawdę mnóstwo! Należy dodać, że wciąż nie brakuje osób, które podróżując publicznym transportem poszukują metod na prosty zysk, okradając bagaże innych. W tej sytuacji są dwa rozwiązania: albo kurczowo będziesz pilnować swojego bagażu podręcznego w obawie, że zaginie, albo… zadbasz o jego odpowiednie zabezpieczenie i będziesz cieszyć się podróżą, na którą tak długo czekałeś.

 

Osobisty lokalizator GPS – bezpieczny bagaż podręczny

Aby móc bez obaw pozostawić swoje rzeczy w luku bagażowym wystarczy, że dodasz do nich proste urządzenie, jakim jest osobisty lokalizator GPS. Ten niewielki przedmiot stale będzie powiadamiać Cię o tym, gdzie znajduje się Twój bagaż podręczny, a Ty będziesz mógł w pełni cieszyć się upragnioną podróżą. Osobisty lokalizator GPS łączy się z telefonem za pośrednictwem aplikacji, w której sprawdzisz jego aktualną i historyczną lokalizację. Urządzenie oferuje również szereg innych przydatnych funkcji, dzięki którym Twój bagaż będzie jeszcze bezpieczniejszy.

"Bagaż

 

Zadbaj o swój bagaż podręczny - lokalizator personalny GJD.04

Osobisty lokalizator GPS GJD.04 współpracuje z mobilną aplikacją Bezpieczna Rodzina, która powiadomi Cię o miejscu, w którym znajduje się bagaż podręczny, a także pozwoli na nasłuchiwanie, co dzieje się w jego otoczeniu. Samo urządzenie wyposażono w przycisk SOS, który okaże się przydatny m. in. wtedy, gdy ktoś znajdzie zagubiony bagaż i zechce spotkać się z Tobą w celu jego zwrócenia. Bateria osobistego lokalizatora GPS może działać nawet do 4 dni, dzięki czemu w razie utraty rzeczy będziesz mieć odpowiednią ilość czasu na to, aby je znaleźć i odzyskać. Warto pamiętać, że czas działania baterii jest uzależniony m. in. od ustawień, interwału lokalizowania i ilości połączeń telefonicznych. Decydując się na zakup GJD.04 otrzymasz nie tylko urządzenie lokalizujące, ale również kabel USB oraz kartę SIM. Sprzęt jest niezwykle prosty w obsłudze, a jego konfiguracja zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Chroń swój bagaż podręczny z lokalizatorem personalnym.

 

Czy osobisty lokalizator GPS można zabrać wszędzie?

W niektórych środkach transportu (np. w samolotach) zasady dotyczące tego, co można włożyć w bagaż podręczny i główny są dość restrykcyjne. W przypadku lokalizatora GPS nie musisz mieć żadnych dylematów – jako, że jest to urządzenie działające pasywnie (tj. tylko odbierające dane), możesz zabrać go na wakacje ze sobą zarówno do pociągu, autokaru jak i na podkład samolotu. Pamiętaj jednak, że podczas kontroli bagażowej na lotnisku musisz okazać go wraz z innymi urządzeniami elektronicznymi.

 

Inne zastosowania osobistego lokalizatora GPS

Bagaż podręczny i jego zabezpieczenie przed zagubieniem i kradzieżą to nie jedyna zaleta stosowania lokalizatora GPS. Okaże się on nieocenioną pomocą również wtedy, gdy:

  • Dotrzesz już na miejsce wakacji i zechcesz zabezpieczyć szczególnie cenne przedmioty, np. w podręcznej torebce.

  • Chcesz zatroszczyć się o swoich bliskich – mały lokalizator ze współrzędnymi GPS można włożyć np. do kieszeni dziecka. W razie niebezpieczeństwa, w kilka chwil wyśle sygnał SOS na Twój telefon.

  • W trakcie zwiedzania będziesz chciał szybko odnaleźć swoją grupę. Często się rozłączacie? Poproś bliskich o zabranie lokalizatora ze sobą – wtedy o wspólne spotkanie będzie o wiele łatwiej.

  • Wrócisz z wakacji. Osobisty lokalizator GPS to wielofunkcyjny gadżet, którego możesz używać nie tylko na urlopie, ale i przez cały rok! Możesz zastosować go w celu kontrolowania lokalizacji samochodu, laptopa czy dziecięcego plecaka. To urządzenie, które znajdzie wszechstronne zastosowanie w bez wyjątku każdej rodzinie.

 

Podróżuj spokojny o swój bagaż podręczny

Proste urządzenia takie, jak osobisty lokalizator GPS czy lokalizator do samochodu dbają o Twój spokój i bezpieczeństwo bagażu podczas każdej podróży. Zamiast stresować się tym, co dzieje się z Twoimi rzeczami będziesz mógł w pełni cieszyć się podróżą i czasem spędzonym z najbliższymi. Gdy wymarzone wakacje dobiegną końca, osobisty lokalizator GPS ochroni Twój bagaż podręczny na co dzień – na pewno znajdziesz dla niego niejedno zastosowanie.

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium