Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

 

Bezpieczna Rodzina w Warszawie z PGE Lumi

Wystartowała wspólna kampania PGE Lumi i Locon BezpiecznaRodzina.pl, skierowana do warszawiaków. Decydując się na zmianę sprzedawcy prądu na Lumi, klienci z Warszawy otrzymają voucher o wartości 300 złotych, który będą mogli wykorzystać na zakupy w sklepie BezpiecznaRodzina.pl. Voucher można wykorzystać na wszystkie urządzenia i usługi z oferty BezpiecznaRodzina.pl. 

Lumi i Bezpieczna Rodzina

Lumi to polska marka, która powstała z myślą o mieszkańcach Warszawy. Jest częścią Grupy Kapitałowej PGE, czyli największej grupy energetycznej w kraju. Marka udowadnia, że zmiana sprzedawcy prądu nie musi być skomplikowana, co więcej, można jej również dokonać przez internet, bez wychodzenia z domu. 

Należący do Locon sklep BezpiecznaRodzina.pl to polska firma, specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach podnoszących bezpieczeństwo rodzin. Bezpieczna Rodzina to przede wszystkim usługa, dzięki której w aplikacji mobilnej lub przez www można lokalizować bliskie osoby, lub urządzenia z GPS. W ofercie znajduje się duży wybór zegarków dla dzieci i opasek dla seniorów – zegarki te mają funkcję telefonu, gdzie w ramach usługi otrzymać można nawet do 60 minut na rozmowy wychodzące. W sklepie Bezpieczna Rodzina dostępne są także lokalizatory personalne, trackery dla zwierząt, samochodu, a także urządzenia Smart Home – czujniki czadu, gazu i dymu, czy proste w instalacji kamery wewnętrzne i zewnętrzne. 

 

Oferta Bezpieczna Rodzina obowiązuje do 31.12.2019r. Więcej informacji o ofercie na: https://lumipge.pl/oferta/bezpieczna-rodzina 

 

[product id="259, 258, 99" limit="3" slider="true"]

Produkty Bezpiecznej Rodziny i widok aplikacji

 

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium