Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa danych naszych Klientów.

mężczyzna przy sprzęcie elektronicznym, laptopie, trzech ekranach i klawiaturze

Locon Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1995 roku. Jesteśmy liderem w zakresie serwisów lokalizacyjnych (Location Based Services) i serwisów opartych o technologie GSM i GPS w Polsce. Realizujemy kompleksowe rozwiązania biznesowe, które bazują na najnowszych technologiach informatycznych.

Jesteśmy twórcą ekosystemu Bezpieczna Rodzina, do których należą usługi i aplikacje takie jak: aplikacja Bezpieczna Rodzina, Gdzie Jest Dziecko, Bezpieczny Senior, Bezpieczne Zwierzę, Bezpieczny Dom i Gdzie Jest Auto. Tworzymy je we współpracy z największymi operatorami telefonicznymi w Polsce: Orange, Play, Plus, T-Mobile oraz Netia. Z naszych usług skorzystało już prawie 2 mln Klientów.

Dane wymieniane pomiędzy naszymi serwerami, a aplikacją klienta są zabezpieczone za pomocą silnych algorytmów szyfrujących, a dostęp do danych zawsze wymaga autoryzacji - nie ma możliwości dostępu do danych bez autoryzacji.

Jako firma dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa danych naszych Klientów na każdym etapie korzystania z usługi. Od wyrażenia zgody na lokalizowanie, po zabezpieczenie dostępu do danych lokalizacyjnych. Dostęp do danych ma jedynie opiekun urządzenia lub osoba wskazana przez podmiot lokalizowany.

[product id="99, 429,48,402" limit="4" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Hasła użytkowników serwisu są przechowywane w postaci niejawnej, zaszyfrowane przy użyciu nieodwracalnych mechanizmów kryptograficznych spełniających najwyższe wymogi bezpieczeństwa. Wszelkie dane, w tym również lokalizacyjne, transmitowane pomiędzy aplikacją klienta, a naszymi serwerami są przesyłane z pomocą zabezpieczonego połączenia HTTPS o wysokim poziomie szyfrowania (TLS v1.2, 2048-bitowe klucze).

Urządzenia oferowane przez firmę Locon posiadają wysoką jakość zabezpieczeń funkcjonalności związanych z lokalizacją użytkownika i zawsze przechodzą restrykcyjne testy pod kątem:

  • możliwości uzyskania dostępu do danych lokalizacji (aktualnych i historycznych) przez osoby niepowołane;

  • możliwości przeprowadzenia ataków typu man-in-the-middle pozwalających przechwycić lub zmienić dane o lokalizacji;

  • możliwości ustawienia nieprawdziwej lokalizacji urządzenia;

  • usunięcia danych o lokalizacji lub "wyłączenie" danego użytkownika z usługi (np. dane o lokalizacji przestaną być logowane).

Dane przechowywane są na bezpiecznych serwerach T-Mobile (GTS) i ATMAN, a nasza usługa cyklicznie przechodzi testy bezpieczeństwa.

 aplikacja bezpieczna rodzina na tablecie, smartfonie i komputerze

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium