Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

GPS do samochodu –  zadbane i bezpieczne auto

Słońce może nagrzać wnętrze samochodu w lato do temperatury zagrażającej życiu w ciągu zaledwie kilkunastu minut. Pamiętajmy, aby przed opuszczeniem auta sprawdzić, czy wszyscy pasażerowie opuścili pojazd. Warto używać także specjalnych mat chroniących szyby. Chcesz zadbać o bezpieczeństwo samochodu i mieć je na oku podczas wakacyjnego wyjazdu? Pomyśl o przydatnym urządzeniu jakim jest lokalizator GPS do samochodu

 kobieta w aucie na wycieczce w górach wystawiająca głowę i rękę przez okno  

 GPS do samochodu gwarancją bezpieczeństwa

Chcąc cieszyć się swoim autem przez długie lata, oprócz różnych zabiegów, warto mieć pewność, że nasz dobytek jest bezpieczny. Idealnym rozwiązaniem jest tu lokalizator GPS. Urządzenie łatwe w instalacji, wyjątkowo dyskretne i przydatne. GPS do samochodu w połączeniu z pakietem Bezpieczna Rodzina i aplikacją Gdzie Jest Auto to pewność, że masz pełną kontrolę nad swoim pojazdem. W swoim telefonie wygodnie sprawdzisz historię przejazdów i zlokalizujesz auto o każdej porze. Skontrolujesz także prędkość, jeżeli akurat pożyczysz je swojemu dziecku, czy komukolwiek innemu. GPS samochodowy to idealna ochrona auta przed kradzieżą. Jeżeli zdarzy się, że Twoje auto dostanie się w niepowołane ręce, będziesz w stanie natychmiast określić jego położenie. 

 gps do samochodu w służbowym aucie prowadzonym przez eleganckiego mężczyznę jadącego w kierunku zachodu słońca

Bezpieczne auto – na co zwrócić uwagę?

 • KLIMATYZACJA
  Mimo że na dworze panuje słoneczna pogoda, warto pamiętać o utrzymaniu odpowiedniej temperatury wewnątrz pojazdu oraz pod jego maską. Odpowiedzialne są za to dwa układy – chłodzenia i klimatyzacja samochodowa. Niestety wilgoć panująca w układzie klimatyzacji dość szybko może doprowadzić do jej zagrzybienia. Specjaliści radzą, aby procedurę oczyszczania powtarzać raz na 12 miesięcy. Zabieg ten najlepiej wykonać wraz z początkiem wiosny lub zaraz po pojawieniu się nieprzyjemnego zapachu podczas pracy wentylacji. Pamiętajmy, że brak serwisowania klimatyzacji to też krótsza trwałość urządzenia! Jeśli nie posiadamy tego udogodnienia w swoim aucie, powinniśmy korzystać z wentylacji lub uchylać okna. Wysoka temperatura w samochodzie wpływa bowiem negatywnie na nasze samopoczucie, prowadzi do zmęczenia i znużenia.

 • MYCIE SAMOCHODU
  Latem głównym problemem są powierzchowne zanieczyszczenia. Powinniśmy szybko usuwać je z nadwozia samochodu, ponieważ mogą doprowadzić do powstania trwałych odbarwień, wżerów, a nawet ognisk korozji. Pamiętajmy jednak, aby nie myć auta podczas dużego nasłonecznienia oraz kiedy jego karoseria jest silnie nagrzana. Woda wtedy szybko odparowuje i pozostawia na lakierze nieestetyczne plamy. Dodatkowo gwałtowne ochłodzenie karoserii zimną wodą może spowodować niespodziewane pęknięcie szyby nawet zaraz po zakończeniu mycia.

 • PARKOWANIE
  Jeżeli jest taka możliwość, podczas upałów warto zaparkować swoje auto w cieniu. Wysoka temperatura spowoduje nagrzanie karoserii oraz innych przedmioty pozostawionych luzem w widocznym miejscu. Jeżeli nie uda się znaleźć miejsca, w którym jest cień, załóżmy na szyby specjalne zasłonki lub ochronną matę. Pierwszą czynnością natomiast, po wejściu do rozgrzanego samochodu, powinno być otwarcie wszystkich drzwi lub okien i odczekanie do momentu, kiedy temperatura wewnątrz ulegnie obniżeniu.

 • OPONY
  W okresie letnim warto pamiętać, aby kontrolować stan opon. Szczególną uwagę zwróćmy na to przed dłuższym wyjazdem np. w trakcie wakacji – jeżeli zauważmy chociażby drobne uszkodzenie, nie lekceważmy tego i koniecznie wymieńmy oponę na nową. 

 mężczyzna kucając myje auto na podjeździe dla samochodów 

[product id="48, 46, 224" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium