Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Gadżety młodego kierowcy – gps do auta

Większość z nas po ukończeniu 18 roku życia w pierwszej kolejności wybiera się na kurs prawa jazdy. Jesteś świeżo upieczonym kierowcą? Dostajesz nowy samochód od rodziców? Twoja córka, syn zdali egzamin na prawo jazdy? Pożyczasz swojemu dziecku auto? Kontroluj jazdę syna lub córki. Statystycznie młodzi kierowcy w przedziale 18-24 lata stanowią największą grupę zarówno sprawców, jak i ofiar wypadków drogowych. W Polsce, w 2018 roku z 31,7 tysięcy wypadków ponad 5 tysięcy spowodowali młodzi kierowcy. Niedoświadczonego kierowcę gubi pewność siebie, nadmierna prędkość, brawurowa jazda i mało umiejętności. Najczęściej popełnianie błędy w tej grupie to: 

 • Brak zapiętych pasów.
 • Niedostosowana prędkość.
 • Niedostosowana bezpieczna odległość.
 • Zły manewr wyprzedzania.
 • Zła pozycja za kierownicą.
 • Słuchanie głośnej muzyki. 

Młody kierowca, któremu brak doświadczenia, powinien zaopatrzyć się w gadżety, które z każdym przebytym kilometrem, ułatwią mu zdobywanie umiejętności za kierownicą. Lokalizator gps do auta to wyjątkowo przydatne urządzenie w planowaniu bezpiecznych podróży oraz doskonały monitoring auta

 młody kierowca siedzący na przednim fotelu w samochodzie montuje gps do auta w swoim samochodzie

 

TOP 5 – gps do auta i inne przydatne narzędzia

 1. Lokalizator GPS uniwersalny gadżet montowany do samochodów wyprodukowanych po 2000 roku. Lokalizator gps do auta to połączenie nawigacji z nadajnikiem GPS. To urządzenie idealnie nadaje się do monitorowania dziecka w podróży. Lokalizator zapewni młodemu kierowcy bezpieczeństwo w dotarciu do celu oraz da możliwość monitorowania trasy. Pomoże także znaleźć zaparkowany w obcym mieście pojazd. Nadajnik gps do auta połączony z aplikacją Bezpieczna Rodzina da rodzicom możliwość lokalizacji i kontroli, czy dziecko przestrzega przepisów drogowych. Znajduje on także zastosowanie jako lokalizator GPS do samochodów firmowych.

 2. Zestaw głośnomówiący to urządzenie pozwoli uniknąć młodemu kierowcy zdobycia pierwszego mandatu za rozmowę przez telefon komórkowy. Kupując zestaw głośnomówiący do auta, warto zwrócić uwagę na jego funkcję: kompatybilność z telefonem, sposób montażu, wysokiej jakości dźwięk, redukcję szumu, czy wytrzymałość baterii. Zestaw głośnomówiący to nie tylko wygodna komunikacja, ale również bezpieczeństwo za kierownicą. 

 3. Kamera cofania urządzenie ułatwia manewr parkowania i zawracania. Kamera cofania pozwala kierowcy obserwować, w jakim położeniu jest jego samochód względem innych pojazdów lub przeszkód na drodze. Chroni to auto przed stłuczkami i obtarciami, o które bardzo łatwo szczególnie zaraz po zdaniu egzaminu. 

 4. Wideorejestrator nowoczesne wideorejestratory posiadają szeroki kąt widzenia, nawet do 360 stopni. Pozwala to na zdobycie pełnego obrazu i relacji z wydarzenia drogowego lub kolizji. Ponadto wideo z wakacji zapisywane jest w chmurze i może stanowić ważny dowód dla policji lub dla ubezpieczyciela. Dzięki niemu łatwiej też będzie ustalić sprawcę ewentualnego wypadku. Jadąc z takim urządzeniem młody kierowca pilnuje się, ponieważ wie, że jego podróż i wszystkie manewry są nagrywane. 

 5. Multitool to wielofunkcyjne narzędzie bezpieczeństwa umożliwiające użytkownikowi w razie potrzeby: rozbicie szyby w samochodzie, przecinanie pasów bezpieczeństwa bez ryzyka skaleczenia, wysyłanie sygnałów świetlnych, uruchomienie alarmu dźwiękowego. 
[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Bezpieczne auto, bezpieczny kierowca

Pamiętaj! Odpowiednie urządzenia w aucie młodego kierowcy dodadzą mu otuchy i sprawią, że z podróży na podróż będzie czuł się pewniej i bezpieczniej za kierownicą. Warto wyposażyć go w kilka niezbędnych gadżetów, takich jak chociażby GPS do auta, który w razie potrzeby poinformuje Cię, że Twoje dziecko jeździ za szybko. 

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium