Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Podstawowe wymagania dotyczące nadajnika GPS w samochodzie

Lokalizator GPS samochodu powinien pasować do naszego pojazdu i łatwo dać się zamontować. Najlepiej wybrać nadajnik, który zapewni łatwy dostęp do informacji za pomocą strony WWW lub aplikacji mobilnej, przeznaczonej do zainstalowania na swoim smartfonie. Wtedy w każdej chwili będziemy mogli sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się auto - nasze lub samochód firmowy z floty naszego przedsiębiorstwa.

GPS do samochodu

Właściwie samochodowy lokalizator działa podobnie, jak nawigacja, ponieważ pobiera sygnał z satelitów okrążających Ziemię. Wyznaczenie jego pozycji opiera się na pomiarze czasu dotarcia sygnały z satelitów do odbiornika, co pozwala obliczyć odległość pomiędzy nim a urządzeniem na orbicie. Sygnał GPS może być jednak zagłuszony lub ze względu na brak widoczności nieba, np. w parkingach krytych, nie można z niego skorzystać. Dlatego dobrze jest wybrać moduł GPS samochodowy, który wykorzystuje również sygnał radiowy ze stacji bazowych GPS. Namierza wówczas położenie modułu GPS względem lokalizacji stacji bazowej GSM.

GPS do samochodu

Uniwersalne urządzenie 

Bez względu na to, jakiej marki mamy auto, na pewno w każdym zastosowanie znajdzie uniwersalny lokalizator GPS do samochodu ze sklepu Bezpieczna Rodzina.

To potwierdzone, że taki monitoring samochodów będzie działał w prawie każdym aucie, ponieważ jest on podłączany do gniazda OBD II - on board diagnostic. Pojazd, który wyprodukował był na terenie Unii Europejskiej po 2000 roku, musi mieć to gniazdo. W Polsce wymóg montażu gniazda OBD II w pojeździe istnieje od 2002 roku. Służy ono co prawda w pierwszej kolejności do podłączania urządzeń do diagnostyki samochodowej, ale szybko i skutecznie posłużyć możemy się nimi przy montowaniu lokalizatora GPS.

Niewielkie urządzenie komunikujące się za pośrednictwem sieci GSM, zasilane prądem +12V/+24V będzie pracować bezawaryjnie i monitorować nasze auto w każdej sytuacji, w przedziale temperaturowym od - 20 stopni Celsjusza do nawet +70 stopni Celsjusza.  Taki lokalizator będzie pracował cały czas, wskazując w dedykowanej aplikacji na telefon, gdzie znajduje się w każdym momencie auto. Jest to 24-godzinny monitoring auta.

[product id="48" limit="3" slider="true"]

Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium