Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Kamera samochodowa i inne urządzenia dla Twojej floty

Warto zawsze zadbać o to, aby firmowe samochody były odpowiednio zabezpieczone. Szczególnie, kiedy flota pojazdów jest spora, co ma znaczenie w branży logistycznej. Nie bez znaczenia jest to także w firmach często oddelegowujących pracowników często na wyjazdy służbowe. Wówczas kamera samochodowa będzie obowiązkowym urządzeniem w Twojej flocie dobrze wyposażonych samochodów firmowych.

[product id="48" limit="1" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Kamera samochodowa – must have w Twojej firmie 

Kamera samochodowa w każdej firmie jest niezbędnym urządzeniem, dzięki jakiemu można sprawdzić, czy samochód jest odpowiednio zabezpieczony. Dzięki temu, kiedy auto stoi na parkingu firmowym lub w innym miejscu, to zawsze można być pewnym, że nie jest przeprowadzana próba włamania i kradzieży. Szczególnie ma to znaczenie, jeśli pracownicy firmy często jeżdżą w delegacje. Ponadto kamera samochodowa idealnie sprawdzi się jako nawigacja do tira, kiedy prowadzi się firmę logistyczną. Pracodawca może sprawdzać, jak przebiega podróż pracownika. Tak wiele praktycznych zastosowań, szczególnie rozbudowanych o moduły GPS sprawiają, że faktycznie kamery samochodowe obok zestawów głośnomówiących stają się „must have” w każdej firmie. W każdej nowoczesnej firmie takie kamery na pewno muszą się znaleźć. 

"Kamera

Kamera samochodowa zabezpieczeniem pracowników i pracodawców

Urządzenie jakim jest kamera samochodowa to idealne zabezpieczenie, zarówno dla pracowników, jak i dla pracodawców. Można na przykład sprawdzić model jakim jest lokalizator GPS do samochodów firmowych  i zapoznać się z jego wszystkimi funkcjonalnościami, by nabrać przekonania, że to model właśnie dla potrzeb naszego przedsiębiorstwa. Taki lokalizator GPS do samochodów firmowych  pozwala przedsiębiorcy zlokalizować, gdzie w czasie rzeczywistym znajdują się samochody firmowe. Powiadomienia otrzymuje się SMSem. Ponadto, można dzięki śledzeniu wszystkich parametrów w późniejszym czasie zoptymalizować koszty firmowych przejazdów. Jak więc widać, lokalizator GPS do samochodów firmowych  ma sporo zastosowań.

Kamera samochodowa – bieżące kontrolowanie floty firmowej 

Kolejną zaletą jaką ma każda kamera samochodowa jest śledzenie GPS, co pozwala orientować się w tym, gdzie w danej chwili jest auto firmowe. Dostępne aplikacje firmowe pozwalają od razu znaleźć to, na czym komuś zależy. Wszystko jest proste to zamontowania, a więc można od razu korzystać z urządzenia. Sama obsługa aplikacji również nie jest kłopotliwa. Warto sprawdzić też pakiety oraz ustalić, z jaką częstotliwością gadżet ma być lokalizowany. Właściciele przedsiębiorstwa w zakładce firma znajdą wszystko, czego potrzebują. A kamera samochodowa będzie podstawą. Warto zaopatrywać się we wszystkie urządzenia, które sprawią, że flota firmowa będzie jak najlepiej zabezpieczona przed kradzieżami samochodów. Nie ma wątpliwości, że w renomowanych przedsiębiorstwach będzie to podstawa. Klienci biznesowi doceniają zwłaszcza to, że mają możliwość korzystania z dedykowanych aplikacji, jeśli więc samochód firmowy zmieni położenie, to natychmiast się o tym dowiedzą. Intuicyjnie opracowany interfejs, czytelne w obsłudze funkcje oraz prosta obsługa zarówno urządzeń, jak i aplikacji sprawiają, że samochód firmowy będzie zabezpieczony doskonale. 

 

[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium