Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Lokalizator kluczy – czyli urządzenia, które na pewno Ci się przydadzą 

Aktualnie coraz więcej uwagi przywiązuje się do tego, aby posiadać urządzenia nowoczesne, dzięki jakim można wyraźnie poprawić swój komfort na co dzień. Do takich gadżetów zalicza się na przykład lokalizator kluczy z gps, pozwalający na łatwiejsze odszukanie rzeczy, z jakich na co dzień korzystamy najczęściej. 

 

Lokalizator kluczy – praktyczne rozwiązanie 

Lokalizator kluczy jest jednym z takich gadżetów, podobnie jak torba na aparat. To on pozwala na znalezienie kluczy, jak i innych wartościowych przedmiotów, kiedy tylko nam one zaginą. Można dzięki temu szybko sprawdzić, gdzie coś odłożyliśmy bądź w przypadku ich zaginięcia, zorientować się, czy nie miały na to wpływu osoby trzecie. Dzięki temu, że w urządzeniu został zastosowany monitoring GPS można od razu znaleźć to, czego się poszukuje. Model GJD.04 umożliwia całodobową ochronę wartościowych rzeczy. Ponadto, można go też wręczyć bliskim i nie przejmować się tym, że nie wiemy, co się z nimi dzieje. Osobisty nadajnik personalny GPS pozwala sprawdzić, gdzie w danej chwili znajdują się dzieci, albo dziadkowie. Można także podczas wakacji sprawdzić, czy bagaż nie został skradziony lub czy ważne dokumenty znajdują się na swoim miejscu w biurze. 

"Lokalizator

Funkcjonalności lokalizatora kluczy z gps

Bardzo praktyczna w modelu GJD.04 jest funkcja nasłuchu. Jeśli więc dziecko nie odbierze telefonu, to szybko można sprawdzić, gdzie się znajduje właśnie poprzez nasłuch tego, co dzieje się w pobliżu. Jeśli zaś wartościowe rzeczy zostaną skradzione, to tak samo po odgłosach można wywnioskować, gdzie one się znajdują. Lokalizator kluczy z gps posiada również opcję taką jak historia lokalizacji. Wtedy można zapoznać się chociażby z tym, w jakim miejscu znajduje się bagaż albo zweryfikować całą trasę jego przemieszczania się. Tak innowacyjne rozwiązanie, jakie zostało wykorzystane w GJD.04 jest zachęcające do zakupu. 

 

Lokalizator kluczy – możliwość wykorzystania ważnych alertów

Lokalizator kluczy, nadający się również do wykorzystania na wiele innych sposobów to urządzenie bardzo praktyczne, a na dodatek zaliczające się do grupy smart GPS ze względu na to, że posiada opcje takie jak nadajnik GPS, czy powiadomienia SOS. To sprawia, że można będzie od razu zareagować, kiedy tylko wywnioskujemy, że bliska osoba jest zagrożona albo gdy będziemy podejrzewać, że nasze cenne rzeczy zniknęły. Nowocześnie opracowane oprogramowanie takie jak aplikacje Bezpieczna Rodzina, obsługujące lokalizator kluczy od razu informują o tym, gdy spada poziom baterii. Każdy sam też może w opcji pakiety ustalić, z jaką częstotliwością dany przedmiot ma być lokalizowany. Podobnie, odnosi się to do osób bliskich. 

Ochrona cenny przedmiotów w firmie 

Jeśli ktoś jest właścicielem przedsiębiorstwa, któremu także zależy na ochronie cennych przedmiotów lub dokumentów firmowych to powinien zajrzeć do zakładki firma, aby tam wyszukać odpowiednie gadżety. Urządzenia z nawigacją satelitarną GPS takie jak lokalizator kluczy, to urządzenia, w które warto się wyposażyć, gdy tylko zależy nam na tym, aby nasza firma była odpowiednio zabezpieczona, podobnie jak nasz dom. To spore ułatwienie w codzienności i pewnym można być, że te gadżety naprawdę okażą się pożyteczne. Równie ważnym akcesorium jest lokalizator GPS do samochodów firmowych, który pomoże wam zadbać o flotę pojazdów.

Sprawdź więcej naszych produktów 

[product id="99, 429,402, 219,403" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium