Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Nawigacja Yanosik i inne przydatne aplikacje samochodowe

Nawigacja Yanosik to najskuteczniejszy polski komunikator, działający jako system ostrzegania o sytuacji panującej na drogach. Można wobec tego dowiedzieć się, gdzie na drodze są korki, wypadki, fotoradary, czy gdzie będzie najbliższa kontrola policji. Użyteczne aplikacje samochodowe sprawiają, że zawsze można być na bieżąco z tym, co dzieje się w trasie. 

[product id="48" limit="1" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Nawigacja Yanosik – praktyczne funkcje

Nawigacja Yanosik to nowocześnie opracowana aplikacja oraz mapa gps w jednym, dzięki jakiej można dowiedzieć się o wszystkich zdarzeniach na tych trasach przejazdu, na jakich w najbliższym czasie planujemy się znaleźć. Poza aktualnymi ostrzeżeniami można też liczyć na to, że da się skorzystać z wielu innych, dodatkowych funkcji. 

Będą to: 

  • dostęp do historii pojazdu, 
  • możliwość skorzystania z tańszego OC,
  • możliwość uczestniczenia w akcjach specjalnych. 

Wystarczy pobrać aplikację Yanosik, aby móc w pełni korzystać z tych wszystkich funkcjonalności.

"Nawigacja

Nawigacja Yanosik - dodatkowe udogodnienia

Ponadto, w aplikacji Yanosik można będzie znaleźć najbliższy warsztat, żeby zrobić przegląd techniczny samochodu, czy też sprawdzić jakie restauracje są w pobliżu tego miejsca, do jakiego zmierzamy. Kierowcy bardzo chwalą sobie to, że mogą też sprawdzać, gdzie znajdują się parkingi strzeżone, czy bezpłatne. To pozwala im zaoszczędzić sporo czasu podczas parkowania. Jeśli ktoś jest w podróży służbowej, to doceni to tym bardziej. Dodatkowo, można sprawdzać, jakie rodzaje ubezpieczeń samochodowych będą dla nas najodpowiedniejsze. Trzeba wobec tego przyznać, że nawigacja Yanosik jest faktycznie wysoce praktyczną aplikacją. Niezależnie od tego, czy będzie w nią wyposażone auto prywatne, czy samochód służbowy – sprawdzi się idealnie. Ponadto warto też sprawdzać inne opcje niż nawigacja Yanosik, opracowane w równie innowacyjny sposób. 

Aplikacja Gdzie Jest Auto - uzupełnienie Yanosika

Poza nawigacją taką jak nawigacja Yanosik istnieje wiele innych, równie praktycznych nawigacji. Na przykład, aplikacje dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina to aplikacje dopasowane do oczekiwań wymagających klientów. Ponadto, można do nich dokupić dodatkowe elementy, takie jak GPS do samochodu, model BA.02  i sprawdzać wszystkie parametry jazdy. Jest on wyposażony w aplikację Gdzie Jest Auto i pozwala sprawdzać, czy kierowca przemieszcza się zgodnie z przepisami. Model BA.02 podobnie jak Yanosik sprawdza bezpieczeństwo samochodu na parkingu. BA.02, a dokładniej aplikacja, która go obsługuje dokonuje pomiarów w czasie rzeczywistym, jak i można sprawdzać historię. Taka ewidencja pojazdu jest możliwa do sprawdzenia, kiedy dobierze się właściwe pakiety oraz ustali dogodne dla siebie opcje. W zakładce firma można też będzie znaleźć wiele innych urządzeń, pozwalających usprawnić przejazdy, takich jak lokalizator GPS do samochodów firmowych. Nawigacja Yanosik oraz wiele innych to praktyczne, godne uwagi rozwiązania. W zależności od tego, na jakie ktoś się zdecyduje rozwiązania, można mieć pewność, że podróże samochodowe będą bardziej bezpieczne i komfortowe. Wystarczy jedynie dokładnie przeanalizować swoje oczekiwania, związane z przemieszczaniem się samochodem na co dzień.

 

[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium