Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Pożyczyłeś samochód swojemu dziecku? Sprawdzaj, czy nie jeździ z nadmierną prędkością!

Nic więc dziwnego, że wiele kampanii społecznych jest skierowanych do młodych kierowców. Od lat nie przynoszą jednak one oczekiwanego rezultatu, gdyż wypadkowość wśród tej grupy wcale nie spada zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego warto zadbać samemu o bezpieczeństwo, zdrowie, a nawet życie swoich dzieci. I podobnie jak w wielu innych aspektach życia, tak i tutaj z pomocą przychodzą nowe technologie.

Dzięki urządzeniu typu Plug&Play - Gdzie Jest Auto, oferowanemu przez polską firmę Locon, możesz zadbać o bezpieczeństwo swoich dzieci, które stawiają pierwsze kroki za kierownicą. Pamiętaj, że nie wystarczy wysłać nastolatka na kursy doszkalające, by być pewnym, że wyćwiczył swoje nawyki. Za każdym razem, jak użyczasz synowi albo córce samochód, namierzaj z jaką prędkością jeździ. Zmień swoje myślenie i nie dopuść, by stała się im krzywda.

młody kierowca otrzymuje kluczyki do samochodu z lokalizatorem gps

 

Nie kontrola, lecz weryfikacja stylu jazdy

Jeszcze do niedawna wiele, zwłaszcza młodych, osób podnosiło larum, że rodzice chcą ich kontrolować. Natomiast z punktu widzenia ojca czy matki, nie może być nic gorszego niż życie ze świadomością, iż dziecko dostało od nich samochód i zrobiło sobie krzywdę przekraczając prędkość. Dlatego tak ważna jest prewencja. A ona możliwa jest tylko i wyłącznie dzięki stałej analizie prędkości pojazdów, kierowanych przez młodszych. Umożliwia ją proste i łatwe w montażu urządzenie Gdzie Jest Auto, które można nabyć już za niecałe 240 zł.

[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

 

Każdy kierowca powinien mieć dostęp do takich informacji

Na tym jednak nie koniec. Decydując się na zakup lokalizatora do samochodu Gdzie Jest Auto, poza informacją o prędkości, z jaką poruszają się dzieci, zyskujesz także szereg innych funkcjonalności, niezbędnych w codziennym życiu kierowcy:

  • Zawsze wiesz, gdzie zaparkowałeś auto. Czy zdarzyło Ci się zapomnieć, w którym miejscu pozostawiłeś samochód? Z pewnością każdy kierowca minimum raz coś takiego przeżył. Teraz dzięki lokalizatorowi Gdzie Jest Auto i dedykowanej dla niego aplikacji mobilnej od Bezpiecznej Rodziny, tego typu bolączki nie będą Cię dotyczyły.
  • Dostęp do statystyk 24/h. W dobie Internet of Things, modne stały się wszelkiego rodzaju analizy. Począwszy od tego, ile kroków robimy i jak się odżywiamy, na monitoringu wydajności różnego rodzaju urządzeń kończąc. Dzięki Gdzie Jest Auto, kierowca zawsze ma dostęp do historii swoich tras, tego w jakim miejscu parkował i jak długo. Prośba od żony typu - “odbierz mna stamtąd, co ostatnio” już nigdy nie będzie dla Ciebie niezrozumiała. Szybki rzut okiem w aplikację z historią tras i już wiesz, gdzie kilka dni wcześniej jeździłeś.
  • Zawsze wiesz, kiedy kończy Ci się ubezpieczenie. Czy zdarzyło Ci się zapomnieć o tym, że kończy się ubezpieczenie komunikacyjne i samoczynnie nastąpiła prolongata? A Ty chciałeś negocjować warunki bądź zmienić ubezpieczyciela? Teraz taka rzecz już się nie przytrafi. Dzięki możliwości wprowadzenia daty obowiązywania polisy OC i AC, na 7 dni przed jej upływem użytkownik otrzyma wiadomość SMS z przypomnieniem.
  • Informacja o odłączeniu lokalizatora. W przypadku, jeśli Twoje dziecko chciałoby Cię przechytrzyć i odłączyć na chwilę lokalizator Gdzie Jest Auto od złącza OBD w samochodzie, natychmiast otrzymasz powiadomienie o tym fakcie w formie wiadomości SMS. Podobnie sytuacja będzie wyglądała w sytuacji, kiedy samochód będzie celem złodzieja. W chwili odłączenia nadajnika, aplikacja natychmiast wyśle SMS. Dzięki temu będziesz mógł natychmiast zareagować i powiadomić odpowiednie służby. A jak często powtarzają sami przedstawiciele prawa, w takich sytuacjach kluczowy jest czas reakcji.

Wypadek samochodowy spowodowany przez młodego kierowcę

 

Ile kosztuje bezpieczeństwo dziecka za kierownicą?

Rodzice swoim dzieciom samochody udostępniali i będą udostępniali. To pewne. Jednak warto byłoby, aby decydując się na tego typu działania, starali się także zawczasu wpływać na ich ochronę na drodze. Gdyby już od najmłodszych lat zacząć korygować najbardziej niebezpieczne zachowania, czyli nadmierną prędkość przy jeszcze stosunkowo małym umiejętnościom i doświadczeniu, z czasem liczba wypadków na polskich drogach mogłaby znacznie zmaleć. A wszystko to za cenę niecałych 240 zł. Tyle bowiem kosztuje lokalizator GPS do samochodu - Gdzie Jest Auto. Tyle też kosztuje bezpieczeństwo Twojego dziecka za kierownicą. Czy to dużo? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie już sami. My tylko dodamy, że jeśli średnia cena biletu do kina w weekend wynosi 30 zł, to lokalizator GPS - Gdzie Jest Auto stanowi równowartość Waszych 4 wspólnych seansów. Nie wliczając w to popcornu i coli. A więc kino czy bezpieczeństwo? Wybór należy do Ciebie! Dodatkowo sprawdzi się on doskonale jako lokalizator do firmowej floty pojazdów.

[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium