Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Szybka lokalizacja bliskich

Czy nowe technologie są w dzisiejszym świecie zagrożeniem? A może są bardziej pomocne niż szkodliwe? Zapewne wszyscy korzystamy z udogodnień jakie zapewnia nam dzisiejsza technika. Z całą pewnością, jeżeli używamy ich w odpowiedni sposób, mogą być one naprawdę przydatne! Przykładem jest funkcja lokalizacji, którą coraz częściej wykorzystujemy, by za pomocą aplikacji dowiedzieć się, gdzie znajdują się nasi bliscy. Szybka lokalizacja pomaga nam zadbać o bezpieczeństwo, umożliwia namierzanie bagażu, a także wskazuje miejsce pobytu auta lub zwierzaka wyposażonego w urządzenie z GPS.

dorosła kobieta w kolorowej bluzce siedzi na trawie w parku i szeroko się uśmiecha w towarzystwie trzech przytulonych do niej dziewczynek z blond włosami i obejmuje swoje dzieci

Lokalizacja w telefonie

Martwisz się o to, gdzie jest dziecko? Zdarza się, że nie wiesz, co dzieje się z Twoim bliskim seniorem? A może wyjeżdżasz i zależy Ci na tym, żeby Twój bagaż nigdzie nie zaginął? Urządzenie, które umożliwia lokalizację doskonale sprawdzi się, kiedy chcesz zweryfikować, gdzie znajdują się członkowie Twojej rodziny lub Twoje cenne rzeczy. Dzięki odpowiednim narzędziom możesz określić położenie przedmiotów i Twoich bliskich.

Masz także masz możliwość skorzystania z wielu innych funkcji. Wybierając smartwatch dla dziecka lub zegarek GPS dla seniora oraz instalując dedykowaną aplikację na swoim telefonie, skorzystasz z dyskretnej funkcji nasłuchu, zadzwonisz na urządzenia, przejrzysz historię lokalizacji i skontrolujesz stan zdrowia bliskich. Usługa Bezpieczna Rodzina pozwoli Ci mieć pełną kontrolę. Lokalizacja jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Bezcenne informacje

Dzięki lokalizatorowi dla psa i GPS dla kota, wiesz, gdzie jest Twój czworonożny przyjaciel. Wyznaczając strefy bezpieczeństwa otrzymasz powiadomienie o opuszczeniu danego miejsca lub powrocie czworonoga do domu. Urządzenie wyposażone jest w przycisk SOS, po naciśnięciu którego, otrzymasz na swój telefon komórkowy wiadomość o tym, gdzie znajduje się Twoje zwierzę. Jest to wyjątkowo przydatne, kiedy Twój pies lub kot zostaną odnalezieni przez obcą osobę. Dodatkowo lokalizator posiada funkcję nasłuchu.

Dzięki niej jesteś w stanie połączyć się z narzędziem i posłuchać otoczenia, w którym znajduje się zwierzakJadąc na wakacje chcesz zadbać o swój bagaż? Zależy Ci na tym, aby bez problemu dotarł on razem z Tobą na urlop lub bezpiecznie wrócił do domu? Osobisty GPS wrzucisz do bagażu, kiedy będziesz wybierał się na wczasy lub w podróż służbową. Urządzenie lokalizujące wskaże dokładne położenie wszystkiego, co jest dla Ciebie cenne. Co więcej, wszystkie informacje masz zawsze pod ręką ponieważ lokalizację wygodnie sprawdzisz w swoim telefonie komórkowym.

szybka lokalizacja czyli ikona lupy w której znajduje się ikona świata z namierzanym miejscem 

Lokalizacja dziecka

Wybierając smartwatch dla dziecka, taki jak np. zegarek z GPS, dowiesz się, czy Twój syn lub córka dotarli bezpiecznie do szkoły, wrócili do domu lub czy nadal bawią się na placu zabaw. Pozwoli Ci to zaoszczędzić wiele nerwów i wpłynie na lepszą kontrolę rodzicielską. Wszystkie niezbędne informacje będziesz mógł zobaczyć w swoim telefonie przez 24/7.

Ale stała lokalizacja to nie wszystko. W aplikacji wygodnie sprawdzisz także historię tras oraz miejsc, w których przebywała Twoja pociecha. Dowiesz się, czy dziecko nie opuszcza zajęć w szkole, czy uczęszcza na zajęcia dodatkowe i czy faktycznie spędza czas w lokalizacjach, o których Cię informuje. Wyznaczając strefy bezpieczeństwa masz gwarancję otrzymania powiadomienia o opuszczeniu lub nadejściu do ustawionej przez Ciebie lokalizacji, takiej jak dom, szkoła, czy dom dziadków.

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Chroń to, co dla Ciebie cenne

Niewielkich rozmiarów urządzenie może przydać się w wielu sytuacjach. Jedną z nich jest oczywiście wyjazd na urlop, czy podróż służbowa. Można go także wrzucić do plecaka lub torby dziecka, jeśli syn lub córka nie mogą mieć przy sobie podczas zajęć w szkole żadnych akcesoriów. Dzięki podręcznemu lokalizatorowi, zatroskani rodzice, zawsze będą mieć podgląd na to, gdzie znajduje się ich dziecko.

Dzięki narzędziu z GPS możliwa jest także lokalizacja seniora. Starsze osoby, które mają problemy z pamięcią, potrzebują naszej atencji nieraz przez całą dobę! Urządzenie można wrzucić do torby, lub zawiesić seniorowi na szyi, gdy ten samodzielnie wybiera się na spacer lub po zakupy.

Lokalizacja auta

Jeżeli posiadasz własną flotę samochodów lub chcesz z poziomu swojego telefonu po prostu sprawdzać, gdzie jest Twoje prywatne auto, nadajnik z GPS do samochodu to idealne rozwiązanie. Parkowanie w nowych miejscach, wyjazd do obcego miasta – kiedy zainstalujesz w swoim samochodzie lokalizator, zawsze dowiesz się, jak do niego trafić. Co więcej, alert w aplikacji powiadomi Cię nie tylko o ruszeniu z miejsca, ale także o przekroczeniu prędkości. Jeżeli zdarza Ci się pożyczać samochód bliskim, masz pewność, że zawsze dokładnie skontrolujesz nie tylko ich lokalizację, ale także ich styl jazdy.

W trosce o bezpieczeństwo

Jeżeli chcesz namierzać telefon bliskich, dzisiejsze technologie również to umożliwiają. Lokalizacja smartfona dziecka jest dziś wyjątkowo popularna i gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo Twojej pociechy, ale także pewność, że w przypadku zgubienia telefonu, łatwiej będzie go odzyskać. Jeżeli Twój syn lub córka są jeszcze za mali, by mieć własny smartfon lub Twój bliski senior często nie słyszy dzwoniącego telefonu, zegarek, na który możesz wykonać połączenie głosowe to praktyczne rozwiązanie. Dzięki aplikacji dostęp do informacji o położeniu członków rodziny masz zawsze pod ręką. Prawda, że warto?

[product id="99, 429, 402,48" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium