Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Wyznaczanie trasy i ochrona auta z lokalizatorem GPS

Niejedna osoba doskonale pamięta czasy, w których jedyną wskazówką podczas podróży była stara dobra mapa. Na szczęście dziś technologia pozwala na wygodne wyznaczanie trasy do niemal wszystkich miejsc, dzięki czemu kierujący samochodem może oddać się przyjemności podróży bez konieczności ciągłego zerkania w mapę. Co ciekawe, nawigacja GPS może nie tylko bezpiecznie doprowadzić Cię do celu, ale także zadbać o bezpieczeństwo Twojego samochodu.

Wyznaczania trasy – wygodna alternatywa dla mapy

Pojawienie się na rynku urządzeń, takich jak nawigacja GPS, które w czasie rzeczywistym informują Cię, gdzie się znajdujesz i jak długa droga dzieli Cię od danego celu było prawdziwą rewolucją. Technologia GPS, dawniej dostępna tylko dla wąskich grup dziś jest całkowicie powszechna. Funkcję lokalizacji posiada każdy telefon, komputer, a także pomniejsze gadżety, takie jak np. inteligentne zegarki. Dzięki powszechności geolokalizacji, lokalizacja samochodu, czy wyznaczanie trasy podczas podróży wakacyjnych zajmuje kilka chwil. Co ważne – jest to wysoce skuteczne. System sam dobiera najwygodniejszą trasę, a komunikacja głosowa dostępna w urządzeniach pozwala Ci zmierzać we właściwym kierunku bez odrywania wzroku od drogi. Przyznaj: czy potrafiłbyś sobie wyobrazić podróżowanie bez GPS?

"Wyznaczacie

Lokalizacja samochodu – urządzenia

Nawigacja GPS, czyli wyznaczanie trasy do celu to nie jedyny atut nowoczesnych gadżetów wykorzystujących geolokalizację. Coraz częściej pełnią one rolę zabezpieczenia samochodu przed kradzieżą. Właśnie tak może być używany nowoczesny lokalizator GPS do samochodu BA.02, który dostępny jest w sklepie Bezpieczna Rodzina. Dlaczego warto mieć tego typu urządzenie w swoim aucie?

BA.02 – nowoczesna lokalizacja samochodu

Nadajnik GPS BA.02 to niewielkie urządzenie, które w sposób dyskretny można zamontować w każdym samochodzie wyprodukowanym po roku 2000. Gadżet łączy się z mobilną aplikacją Gdzie Jest Auto, na bieżąco informując, w jakim miejscu znajduje się samochód. Oprogramowanie cechuje się prostym i czytelnym interfejsem. Dodatkowo, nadajnik pozwala na sprawdzenie historycznej lokalizacji samochodu i prędkości, z jaką się poruszał. Instalacja nadajnika zajmuje krótką chwilę i poradzi sobie z nią bez wyjątku każdy.

[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Bezproblemowa nawigacja GPS i lokalizatory do samochodów

Dlaczego warto pomyśleć o kupnie lokalizatora auta? To tylko niektóre z wielu powodów, dla których każdy właściciel pojazdu powinien zainwestować nadajnik do samochodu:

Lokalizacja samochodu – ochrona przed kradzieżą

Niestety, kradzież samochodów w dzisiejszych czasach jest zjawiskiem bardzo częstym. Odnalezienie przywłaszczonego pojazdu zwykle nie jest prostym zadaniem, ponieważ przestępcy zaskakują coraz bardziej przebiegłymi metodami. Nadajnik BA.02 natychmiast wyśle powiadomienie na Twój telefon, gdy Twoje auto nagle zmieni swoje miejsce. Dodatkowo, lokalizacja auta w postaci nadajnika pozwoli Ci śledzić, gdzie znajduje się pojazd w razie ewentualnej kradzieży. Dzięki niewielkiemu rozmiarowi lokalizatora złodziej nieprędko przekona się o jego obecności w samochodzie!

Łatwiejsze poszukiwania na parkingu

Zaparkowałeś na gigantycznym parkingu i nie pamiętasz, gdzie zostawiłeś auto? To zdarza się każdemu. Lokalizacja samochodu ułatwi Ci szybsze dotarcie do pojazdu nawet w wielkim tłumie.

Kontrola floty aut dzięki lokalizacji pojazdu

Jeśli prowadzisz firmę przewozową z pewnością chcesz mieć pod kontrolą to, czy Twoi pracownicy we właściwy sposób wykonują swoje obowiązki. Nadajnik BA.02 umożliwi Ci sprawdzanie, jakimi trasami poruszają się kierowcy jak również i to, jak szybko jeżdżą. To znakomity sposób na zmniejszenie kosztów w Twojej firmie.

Bezpieczeństwo bliskich

Chcesz mieć pewność, że Twój partner bez problemu radzi sobie w drodze ze służbowego wyjazdu? A może pozwoliłeś dziecku na pierwszą samodzielną przejażdżkę samochodem? Nadajnik GPS zapewni Ci spokój i wiedzę o tym, że Twoi podróżujący bliscy są całkowicie bezpieczni.

Ile „pali” Twój samochód?

Zastanawiasz się, ile paliwa spala Twój pojazd w różnych okolicznościach? Spalanie w samochodach – zwłaszcza w tych z drugiej ręki” – może zmieniać się z czasem, co jest zależne od stanu technicznego pojazdu. Dobrym sposobem, aby to sprawdzić jest monitorowanie ilości przebytych kilometrów dzięki lokalizacji auta i porównaniu jej ze zużyciem paliwa. Prowadząc takie statystyki szybko ocenisz, czy Twój pojazd nadal jest ekonomiczny.

"Zdjęcie

Lokalizatory – nowoczesny sposób na wyznaczanie trasy i komfortową jazdę

Urządzenia lokalizujące do samochodu powstają z myślą o tym, aby codzienne podróże były jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze. Dzięki tym gadżetom nie tylko zabezpieczysz swój pojazd na wypadek kradzieży, ale także w dowolnym momencie sprawdzisz, czy bliskie Ci osoby dotarły szczęśliwie do wyznaczonego celu. Lokalizacja samochodu jest również praktycznym sposobem na kontrolowanie pracowników firmy przewozowej za pomocą lokalizatora do pojazdów firmowych. Należy pamiętać o podstawowym, lecz równie ważnym celu urządzeń z GPS – ułatwiają bezproblemowe dotarcie do wyznaczonego celu.

 

[product id="48, 219,46" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium