WYPRZEDAŻ LATO - DO 30% TANIEJ - ŚPIESZ SIĘ!
00
d
:
00
godz.
:
00
min
:
00
sek.
Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Zalety GPS do samochodu w czasie wakacji

W trakcie wakacji często przebywasz w najróżniejszych miejscach i w mniej znanym sobie otoczeniu. Nie da się ukryć, że właśnie w miejscowościach turystycznych częściej można trafić na złodziei, którzy czekają na dobrą dla siebie okazję. Dla nas błogi czas, dla nich – szansa na to, że będziemy mniej uważni. Co więcej, samochód w czasie wakacji pozostaje często w miejscu słabo chronionym. Zdarza się, że jest to ulica lub kiepskiej jakości parking, a znacznie rzadziej solidny parking chroniony. Również ten czynnik jest powodem, przez który właśnie w czasie wakacji dochodzi do tak wielu kradzieży. Nigdy w stu procentach nie unikniemy takich sytuacji, ale możemy zminimalizować ryzyko straty auta i zwiększyć swoje szanse na szybką reakcję i jego odzyskanie. Idealnym rozwiązaniem na urlop, na który wybieramy się autem, będzie lokalizator GPS do samochodu.

młody kierowca w czapeczce z daszkiem i w okularach przeciwsłonecznych jedzie autem w słoneczny dzień  

Aplikacja i GPS do samochodu gwarancją Twojego spokoju

Aplikacja jest częścią systemu Bezpieczna Rodzina. W połączeniu z urządzeniem GPS do samochodu, pozwala nam na nielimitowane namierzanie pozycji naszego pojazdu, również w trybie LIVE. Dzięki historii lokalizacji dowiesz się, jaką drogę pokonało Twoje auto, a zapisane parametry jazdy w historii pozwolą na uzyskanie takich danych jak np. przybliżone spalanie paliwa. Słowem, prócz zabezpieczenia, uzyskasz również wszystkie informacje, które znajdziesz w tradycyjnym systemie GPS. Najważniejsze jednak, by aplikacja i GPS do samochodu, chroniły auto przed kradzieżą. Powiadomienia Push, e-mail i SMS otrzymasz ilekroć auto zacznie się poruszać w środku nocy. Zostaniesz powiadomiony także, gdy samochód opuści strefę, którą zdefiniowałeś jako bezpieczną. Aplikacja jest wygodna i można jej używać na dowolnym urządzeniu – komputerze, telefonie, czy tablecie.

Auto GPS – czyli lokalizatory GPS jako ochrona przed kradzieżą

Dzięki urządzeniu GPS do samochodu uzyskamy wiele cennych danych. To w zasadzie pełne statystyki auta. Przydatne będą one do analizy zużycia paliwa na trasach wybieranych przez pracowników, a w domu prywatnym, do upewnienia się, że osoba, która prowadziła nasze auto, jechała odpowiednią trasą i z odpowiednią prędkością. To samo urządzenie, które będzie nas chroniło w czasie wakacji przed bezpowrotną utratą pojazdu, będzie również przydatne, do lokalizacji floty pojazdów firmowych.

 otwarte szyby w samochodzie stojącym przy polu przez które wpadają promienie zachodzącego słońca

Bezpieczne auto z GPS do samochodu

Monitoring GPS auta to idealne urządzenie, gdy planujemy wyjazd na urlop w nieznane miejsca. W aplikacji zobaczysz, gdzie dokładnie zaparkowałeś samochód i po długim zwiedzaniu szybko znajdziesz swój pojazd. Będziesz miał pewność, że jest on odpowiednio zabezpieczony przed kradzieżą i nie wyjedzie poza strefę bezpieczeństwa bez Twojej wiedzy. Zaplanuj spokojne wakacje i pomyśl o sprawdzonym lokalizatorze dla Twojego samochodu.

Lokalizator GPS do samochodu — wiesz, gdzie jest Twoje auto w przypadku kradzieży

Kiedy zainstalujesz lokalizator GPS w swoim samochodzie, a na telefon pobierzesz dedykowaną do niego aplikację, będziesz miał dostęp do lokalizacji pojazdu przez całą dobę. W przypadku kradzieży auta i odłączenia nadajnika, urządzenie będzie działać jeszcze przez kilkadziesiąt minut. Jest więc ogromna szansa na to, że samodzielnie, lub, co oczywiście polecamy, z pomocą policji, uda Ci się sprawdzić, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twoje auto. Nadajnik BA.02 wyposażony w system GPS to ogromna szansa na odnalezienie skradzionego samochodu.

Nadajnik do monitoringu GPS w czasie wakacji... i nie tylko

Nasze lokalizatory GPS sprawdzają się nie tylko do użytku prywatnego w czasie wakacji. Są doskonałym uzupełnieniem wyposażenia w autach firmowych. Nadzór nad kulturą jazdy pracowników pozwala kontrolować zużycie paliwa i weryfikować nieefektywne trasy. Lokalizator GPS z aplikacją służy także do monitoringu GPS prędkości, a co za tym idzie, jest większa szansa na to, że Twój pracownik zdejmie nogę z gazu i problem częstych mandatów zostanie rozwiązany. Jeśli bezpieczeństwo pojazdów i Twoich kierowców jest dla Ciebie istotne, nasz lokalizator GPS do samochodu na pewno sprawdzi się w Twojej firmie!

 
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium