Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Funkcja Odwiedziny u seniora w aplikacji Bezpieczna Rodzina

Czy wiesz, że w dzięki aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz w dowolnym momencie podzielić się lokalizacją swoich rodziców lub dziadków z innymi osobami i członkami rodziny, którzy nie korzystają z naszej usługi? Wysyłając dokładne informacje o miejscu pobytu Twoich bliskich możesz im pomóc nawet wtedy, kiedy sam nie jesteś w stanie natychmiast przyjść im z pomocą. 

Kiedy udostępniać lokalizację naszych bliskich innym osobom?

Jeśli Twoi rodzice lub dziadkowie na co dzień mieszkają sami, i potrafią samodzielnie funkcjonować — wyjście na zakupy, spacer, czy do lekarza nie stanowi dla nich większego problemu, a Ty mimo wszystko martwisz się o ich zdrowie i bezpieczeństwo, funkcja udostępniania lokalizacji w aplikacji Bezpieczna Rodzina bardzo Ci się przyda!

Kiedy Twoja mama, tata, babcia, czy dziadek źle się poczują, za pomocą inteligentnej opaski SOS dla seniora z GPS wyślą Ci alert SOS. 

Alarm możesz odebrać w każdej chwili, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy w pracy. 

Kiedy zobaczysz powiadomienie i okaże się, że nie masz możliwości, by szybko dotrzeć do swojego bliskiego, lokalizację seniora możesz od razu wysłać do innej osoby — swojego partnera, siostry, czy brata. 

Co istotne, osoba, z którą dzielisz się lokalizacją seniora, nie musi korzystać z naszej aplikacji — po otwarciu linka z przesłanego przez Ciebie SMS-a, miejsce pobytu starszej osoby wyświetli jej się po prostu na mapie. 

Funkcja Odwiedziny u seniora w aplikacji Bezpieczna Rodzina, czyli starszy mężczyzna z opaską Locon Life Plus oraz odwiedzający go wnuczek

Kiedy powinieneś udostępnić lokalizację swojego bliskiego innej osobie?

Wyobraź sobie sytuację, kiedy będąc w pracy, nagle dostajesz na swój telefon powiadomienie SOS wysłane przez swojego rodzica z opaski marki Locon. Akurat nie masz możliwości wyjścia z biura, lub po prostu dzieli Cię z seniorem znaczna odległość. 

Taka sytuacja nie musi wzbudzać w Tobie aż tak dużego niepokoju.

Możesz wysłać dokładną lokalizację rodziców lub dziadków do innych członków swojej rodziny lub innych osób, które wiesz, że są akurat w pobliżu seniora. 

Zapewniasz swojemu bliskiemu pomoc nawet wtedy, kiedy Ty nie będziesz w stanie dotrzeć do starszej osoby tak szybko, jakbyś tego chciał. 

 
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium