Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Idealny prezent na Dzień Babci i Dziadka? Zegarek dla seniorów

Nie ma nic bardziej wartościowego, jak pokazanie bliskim, że naprawdę nam na nich zależy. Na ich zdrowiu, bezpieczeństwie, kontakcie z nimi. To prawdziwy przejaw miłości, którego osoby w podeszłym tak bardzo potrzebują. Jak często bowiem powtarzają psychologowie, przejawów miłości i zainteresowania najbardziej spragnieni są dzieci i seniorzy.

Jak zatem na początku 2019 roku, w czasach kiedy większość żyje w ciągłym biegu, kiedy nie ma czasu niemal na nic, a filmy ogląda się na smartfonie, okazać troskę dziadkom? Na szczęście z pomocą przychodzą nowe technologie oferowane przez rodzime spółki oraz zegarek dla seniorów.

Dwoje seniorów uśmiechających się do telefonu oraz opaska SOS Locon Life Plus z funkcjami takimi jak pomiar saturacji, temperatury, ciśnienia i tętna oraz wbudowanym telefonem i przyciskiem SOS

Zegarek dla seniorów + opaska na rękę = pełne bezpieczeństwo

Jedna z nich, firma Locon posiada w swojej ofercie specjalne urządzenia - zegarek dla seniorów i opaskę na rękę Locon Life oraz Locon Life Plus, które to w połączeniu z usługą lokalizacyjną, dają prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i troski. Zarówno dla samych seniorów i osób starszych, jak i ich dzieci czy wnucząt.

Dzięki takim funkcjom jak inteligentny system lokalizacji czy inteligentnej detekcji rytmu serca, w każdej chwili możemy wiedzieć, gdzie są i czy wszystko w porządku z naszymi najbliższymi. Co więcej, to właśnie dziadkowie mają poczucie faktu, że ktoś nad nimi cały czas czuwa. Że niezależnie od tego, co by się z nimi stało, zawsze mogą liczyć na pomoc swoich najbliższych - ukochanych wnucząt.

 Starsza kobieta o siwych włosach przytulająca starszego mężczyznę ubranego w niebieski sweter

Aplikacja Bezpieczny Senior - zaufało nam już ponad milion klientów w Polsce!

Aplikacja mobilna Bezpieczny Senior pozwala lokalizować babcię i dziadka z każdego miejsca w Polsce. Dzięki współpracy z największymi operatorami komórkowymi firma Locon dostarcza usługę lokalizacyjną na najwyższym poziomie.  Czy gotów jesteś poświęcić pół pączka dziennie, by zadbać o bezpieczeństwo swoich dziadków? Jeśli tak, odwiedź stronę i jeszcze dziś kup urządzenie z serii Bezpieczny Senior.

 

Poznaj zegarek dla seniora i opaskę SOS 

[product id="495, 496" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium