Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Monitoring zdrowia — co o opaskach Locon myślą klienci?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt w pełni spełniał oczekiwania wszystkich klientów. A przyznać trzeba, że oczekiwania te nie są małe!

Każda osoba, która decyduje się dołączyć do Bezpiecznej Rodziny chce dla swoich bliskich jak najlepiej — chce stale monitorować stan zdrowia rodziców, dziadków, czy innych seniorów i mieć pewność, że gdziekolwiek jest — zawsze trzyma rękę na pulsie.

Monitoring zdrowia — co o opaskach Locon myślą klienci

Nasze opaski oraz dedykowana do nich autorska aplikacja mają realny wpływ na poprawę jakości Waszego życia. Wasze historie sprawiają, że jesteśmy dumni z tego co robimy i chcemy robić dla Was i Waszego bezpieczeństwa jeszcze więcej!

Poniżej znajdziecie kilka, spośród setek historii naszych klientów, którym pomogły nasze produkty.

Opaski Locon Life Plus — monitoring zdrowia w ramach profilaktyki, aby wcześnie wykryć, lub zapobiec poważnej chorobie 

Historia Pana Adriana ze Szczecina

Rodzice Pana Adriana mają po 73 lata. Mama cierpi na astmę, tata w wieku 40 lat przeszedł zawał serca. 

Moja Mama ma zdiagnozowaną astmę. Od momentu jak zaczęła nosić opaskę i zaczęliśmy mierzyć saturację, okazało się że pomiar waha się pomiędzy 80-88%. Wynik ten został potwierdzony pulsoksymetrem. Co ciekawe, po kilku głębszych oddechach  saturacja podnosiła się do 95-97%. 

Okazało się że mama zaprzestała brania leków wdechowych na astmę, co skutkowało spadkiem natlenienia. Gdyby nie opaska, nie dowiedzielibyśmy się o odstawieniu leków, oraz o tym, że saturacja jest niebezpiecznie zaniżona.

Z kolei mój Tata w wieku 40 lat przeszedł zawał serca. Mając opaskę zaczął wreszcie regularnie mierzyć ciśnienie – wcześniej mierzył tylko, gdy czuł się źle. Okazało się że ma regularnie podniesione ciśnienie – 145-155. Gdyby nie „łatwość” pomiaru opaską i powiadomienia w aplikacji, to nie byłbym świadomy problemu i nie wysłałbym go do lekarza.

Historia Pana Dariusza

Pan Dariusz, który kupił opaskę SOS Locon Life dla swojego taty, zaczął coraz częściej otrzymywać powiadomienia w aplikacji o jego zbyt wysokim ciśnieniu. Po kilku kolejnych dniach, postanowił je zmierzyć niezależnym ciśnieniomierzem i wyniki pomiarów z opaski potwierdziły się.

Jako że tata nigdy nie był skory do odwiedzania lekarzy, a zwłaszcza w ramach profilaktyki, te niepokojące wyniki zbyt wysokiego ciśnienia były impulsem do wykonania szeregu badań. W konsekwencji okazało się iż tata wymaga leczenia farmakologicznego i musi już stale przyjmować leki na nadciśnienie.

Starszy mężczyzna siedzący na kanapie, z opaską dla seniora Locon Life Plus na nadgarstku

Pamiętaj! Opaska dla seniora Locon Life Plus i opaska SOS Locon Life realnie wpływają na wykrywanie schorzeń i pozwalają określić samopoczucie Twojego bliskiego zgodnie ze stanem faktycznym. Pomiary mogą być cenną wskazówką do oceny stanu zdrowia Twojej mamy, taty, babci, czy dziadka.

Nasze urządzenia codziennie pomagają Ci dbać o komfort i bezpieczeństwo tych, o których się troszczysz![product id="495, 496" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium