Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Nowość w Bezpiecznej Rodzinie — opaska z czujnikiem upadku i funkcją pomiaru pulsu oraz ciśnienia przez seniora i opiekuna

Chcesz mieć pewność, że w pełni opiekujesz się swoim bliskim? Zależy Ci na tym, aby senior czuł, że może na Tobie polegać i w każdej sytuacji liczyć na Twoją pomoc? W dobie nowoczesnych technologii zdalna opieka jest naprawdę prosta i wygodna — najlepszym tego przykładem jest nowość od Bezpiecznej Rodziny — opaska GPS z czujnikiem upadku i funkcją pomiaru pulsu oraz ciśnienia przez seniora i opiekuna LocoLife Plus.

Czarna opaska SOS dla seniora Locon Life Plus z aplikacją Bezpieczna Rodzina

Opaska, która może uratować życie Twojego bliskiego

Obowiązki zawodowe i codzienne życie zazwyczaj uniemożliwiają nam odwiedzanie naszych bliskich tak często, jakbyśmy chcieli. Trzeba jednak pamiętać, że dzięki nowoczesnym technologiom możemy z łatwością opiekować się członkami naszej rodziny zdalnie, a wszystkie najważniejsze powiadomienia związane z ich samopoczuciem i bezpieczeństwem odbierać w kilka sekund na naszym telefonie komórkowym. 

Nowa opaska SOS z GPS LocoLife Plus i dedykowana do niej nasza aplikacja Bezpieczna Rodzina, pomogą Ci w pełni troszczyć się o bliskiego Ci seniora:

  • z poziomu usługi w każdej chwili możesz sprawdzić, jak czuje się starsza osoba. Zdalnie zmierzysz jej puls i ciśnienie, a wyniki po chwili pojawią się na ekranie Twojego telefonu; 
  • dzięki wbudowanemu czujnikowi upadku, kiedy senior się przewróci, na Twój smartfon wysłane zostanie odpowiednie powiadomienie. Zyskujesz cenny czas na udzielenie bliskiemu pomocy;
  • jeśli senior źle się poczuje, wystarczy, że przytrzyma tylko jeden przycisk, a alert SOS z dokładną lokalizacją bliskiego natychmiast pojawi się na Twoim telefonie.

Opaska SOS z wyświetlaczem i funkcją mierzenia pulsu i ciśnienia samodzielnie przez seniora

Większość opasek SOS dla osób starszych nie posiada wyświetlacza — LocoLife Plus to jednak udoskonalone urządzenie — senior wygodnie sprawdzi na nim datę, godzinę, a także ilość kroków, które wykonał w ciągu dnia. Co więcej, LocoLife Plus umożliwia już nie tylko zdalne wykonywanie pomiarów — puls i ciśnienie senior może zmierzyć sobie samodzielnie — wynik po chwili pojawi się na monitorze opaski. 

Starszy mężczyzna z opaską SOS na nadgarstku, pokazuje urządzenie swojemu wnukowi podczas spaceru po lesie

Opaska SOS z GPS dla seniora LocoLife Plus i Aplikacja Bezpieczna Rodzina

Opaska SOS LocoLife Plus działa z dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina. Dzięki usłudze:

  • zdalnie mierzysz puls i ciśnienie seniora, a wynik odczytujesz na ekranie swojego telefonu;
  • odbierasz powiadomienia o upadku;
  • lokalizujesz bliskiego 24/7 — nie musisz obawiać się o to, że senior zaginie — zawsze wiesz, gdzie się znajduje;
  • odbierasz alerty SOS z dokładną lokalizacją seniora, kiedy ten potrzebuje pomocy;
  • ustawiasz Strefy Bezpieczeństwa i odbierasz powiadomienia, kiedy bliski pojawi się w danym miejscu, lub je opuści;
  • masz wgląd do historii lokalizacji — widzisz, w których miejscach Twój bliski przebywał w przeszłości.

Jesteś spokojny, bo wiesz, co dzieje się z Twoim bliskim. Senior zaś zyskuje większy komfort i pewność, że zawsze może na Ciebie liczyć. 

Należy pamiętać, że opaska wykonuje pomiary referencyjne i nie jest produktem medycznym. Jeżeli Twój bliski cierpi na poważniejsze problemy z sercem, konieczne może okazać się korzystanie z profesjonalnego sprzętu medycznego.

[product id="495, 496" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium