Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Telefon dla seniora na rękę  – czyli szybki kontakt w każdej chwili

Jeśli masz starszych rodziców lub dziadków, z pewnością nieraz martwisz się, gdy kontakt z nimi jest chwilowo utrudniony. Choć senior ma sporo czasu na własne sprawy i zainteresowania nie da się ukryć, że czyha na niego sporo zagrożeń. Aby zawsze pozostawać w kontakcie i w razie potrzeby móc udzielić mu niezbędnej pomocy, warto podarować mu specjalny telefon dla seniora.

Telefon komórkowy dla seniora  – najlepszy sposób na szybki kontakt

Spacery, wyjścia do sklepu, klub seniora – babcia i dziadek mają naprawdę wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Zasłużona emerytura to świetna okazja na rozwijanie zainteresowań i relaks. Z drugiej strony trzeba mieć jednak świadomość, że wraz z wiekiem u seniorów wzrasta ryzyko wypadków i dolegliwości, które istotnie zagrażają ich bezpieczeństwu.

Problemy zdrowotne, kłopoty z pamięcią i koncentracją ale i nieuczciwość postronnych osób stanowią dla Twoich bliskich poważne zagrożenie. To normalne, że ze względu na własne sprawy nie możesz stale towarzyszyć swoim rodzicom i dziadkom. Możesz za to zrobić dla nich coś innego. Możesz podarować im telefon dla seniora, dzięki któremu w razie zagrożenia będziesz mógł zareagować w porę.

"Młoda

Jak wybrać telefon komórkowy dla seniora?

Na rynku znajdziesz mnóstwo telefonów komórkowych stworzonych z myślą o ludziach starszych. Komórki z dużymi ekranami i przyciskami, cechujące się prostą obsługą są bardzo popularne wśród seniorów. Trzeba jednak przyznać, że konwencjonalny telefon komórkowy ma sporo wad  – nawet, jeśli jest przeznaczony dla ludzi starszych. Modele telefonów dla seniorów rzadko wyposażone są w funkcję geolokalizacji.

Ich interfejs, nawet ten najprostszy, wciąż może sprawiać problem osobom niedowidzącym i niedosłyszącym. Wreszcie, jak każdy inny telefon, komórka dla seniora „lubi” zapodziewać się w różnych miejscach i niespodziewanie rozładowywać. Jeżeli Twój bliski często przebywa poza domem, ma ulubiony klub seniora lub po prostu często robi zakupy na lokalnym bazarku, prawdopodobieństwo zgubienia telefonu jest naprawdę wysokie. 

[product id="434" limit="1" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Rozwiązanie? Telefon dla seniora dla rękę

W takim razie jaki model telefonu dla seniora podarować rodzicom lub dziadkom, aby w razie konieczności szybko się z nimi skontaktować? Najlepszym rozwiązaniem okaże się telefon dla seniora na rękę w postaci inteligentnego zegarka. Świetnym przykładem gadżetu, który pokocha każdy senior jest opaska życia.

Modnie wyglądający smartwatch pełni nie tylko funkcję czasomierza, ale również telefonu. Dzięki niemu senior może zarówno odbierać, jak i wykonywać połączenia. Najważniejszym atutem opaski jest jednak funkcja geolokalizacji. Dzięki temu, że łączy się z dedykowaną aplikacją Bezpieczny Senior, w dowolnym momencie będziesz mógł sprawdzić, gdzie znajduje się Twój krewny.

Gdy umówicie się na spotkanie nie będziesz musiał już gorączkowo dzwonić i dopytywać, gdzie akurat znajduje się bliska osoba. Wystarczy jedno spojrzenie w ekran telefonu.

Funkcje, które dbają o bezpieczeństwo

Telefon dla seniora dla rękę wyposażony został w przycisk SOS. Dzięki temu jego właściciel może natychmiast wysłać powiadomienie o zagrożenie na Twój telefon. Ponadto, LocoLife Plus oferuje funkcję wykrywania upadków, pulsometr oraz krokomierz. Ten zegarek dla seniora okaże się bardzo przydatnym kompanem w jego codziennych aktywnościach.

Klub seniora i inne pasje, czyli komu warto podarować zegarek jak telefon dla seniora

Opaska SOS LocoLife Plus z czujnikiem upadku i pulsometrem to idealny upominek dla seniora aktywnego, spędzającego sporo czasu poza domem. Jeśli Twój bliski samodzielnie wybiera się na spacery, zakupy, do Sanatorium Ciechocinek czy ma swój ulubiony klub seniora, w którym odbycie zajęć jest dla niego priorytetem, zegarek z GPS sprawdzi się znakomicie.

Telefon komórkowy dla seniora na rękę to także sprytny gadżet, który uchroni go przed przykrymi zdarzeniami mającymi miejsce w domu. W razie jakiegokolwiek zagrożenia senior prędko wezwie pomoc posługując się zegarkiem, który zawsze jest w pobliżu.

Zalety opaski LocoLife Plus

Solidny i modny telefon dla seniora

Zwykłe gadżety dedykowane seniorom często wywołują w nich poczucie zakłopotania. Osoby starsze nie chcą obnosić się z tym, że czasem wymagają pomocy, dlatego często odrzucają typowe telefony dla seniora. Na szczęście, telefon komórkowy dla seniora w formie zegarka z GPS prezentuje się naprawdę elegancko, dzięki czemu zadowoli gusta zarówno Pań jak i Panów. Trzeba dodać, że został wykonany z bardzo trwałych i wodoodpornych materiałów, dlatego nie zaszkodzi mu nagła ulewa czy mycie rąk.

Telefon dla seniora  – idealny prezent

Telefon komórkowy dla seniora na rękę to świetny pomysł na praktyczny upominek z okazji urodzin czy świąt, takich jak np. Dzień Babci czy prezent pod choinkę. Smartwatch z GPS jak żaden inny prezent okaże bliskiej Ci osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy i jak bardzo troszczysz się o jej bezpieczeństwo. Jeśli wahasz się, co podarować babci, dziadkowi lub któremuś z rodziców, już dziś zamów telefon dla seniora w formie wygodnego zegarka.

Okaż troskę  – kup telefon dla seniora

Zamiast martwić się stale o bezpieczeństwo najbliższych osób podaruj im funkcjonalne zegarki z GPS. Najlepiej sprawdzą się takie, które pełnią funkcję prostego w obsłudze telefonu dla seniora. Ten niewielki gadżet zapewni Twoim najbliższym poczucie spokoju i bezpieczeństwa, a także zachęci ich do samodzielnego spędzania wolnego czasu poza domem.

[product id="429, 434" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium