Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Jaki prezent na 70 urodziny dla babci i dziadka?

70 urodziny to wiek, w którym seniorzy są jeszcze bardzo aktywni. Aczkolwiek, mogą już też u niektórych osób rozwijać się problemy ze zdrowiem, z orientacją w terenie, problemy z pamięcią lub po prostu bliskim zależy na tym, aby taka osoba czuła się bezpiecznie. Wówczas warto zdecydować się na prezent na 70 urodziny, który spełni zadanie lokalizatora, telefonu i będzie wyposażony w wiele innych dodatkowych funkcji. 

"Prezent

Prezent na 70 urodziny - nowoczesne smartwatche

Wybierając prezent na 70 urodziny warto sugerować się właśnie tym, by był on praktyczny. Idealnym pomysłem może okazać się zakup specjalnego zegarka z lokalizatorem GPS lub opaski SOS LocoLife. Zwłaszcza, gdy bliska osoba mieszka daleko od nas. Smartwatch sprawi, że można będzie zawsze sprawdzać, czy czuje się ona dobrze oraz czy jest bezpieczna. Smartwatch dla seniora będzie wyposażony w opcje takie jak: mierzenie pulsu, funkcja nasłuchu, czy wyznaczanie ulubionych tras. Zegarek z lokalizatorem jako prezent na 70 urodziny to gwarancja tego, że obdarowana samodzielna osoba nie zgubi się albo też że szybko można będzie ją znaleźć. Dedykowana aplikacja od Bezpiecznej Rodziny pozwala zawsze skontrolować, gdzie znajduje się bliska osoba. Wiele osób docenia również to, że może wyznaczyć przypomnienie o tym, jakie lekarstwa ma zażywać senior. A jak wiadomo, starsze osoby często zapominają o właściwej porze brania lekarstw, co może mieć groźne konsekwencje. Zegarek z lokalizacją może jako prezent na 70 urodziny dla dziadka perfekcyjnie spełniać swoją rolę. Senior, który zostanie im obdarowany na pewno się ucieszy. Trzeba więc dokładnie sprawdzić, jakie modele są do wyboru. 

Prezent na 70 urodziny – smartwatch czy opaska?

Smartwatch jako prezent dla dziadka na urodziny to opcja na jaką decyduje się coraz więcej osób. Podobnie, jak specjalne opaski z lokalizatorem. Warto wobec tego pomyśleć o prezencie, jakim jest model opaski dla seniora LocoLife Plus, który pozwala zlokalizować starszą osobę przez całą dobę. Jego donośny dzwonek sprawi, że dziadek na pewno usłyszy, gdy członkowie rodziny będą chcieli się z nimi skontaktować. Warto też zwrócić uwagę na specjalną opaskę, BS.02, szczególnie dedykowaną seniorom potrzebującym opieki. Opaska odbiera połączenia od 10 wpisanych numerów, pozwala też na zlokalizowanie osoby starszej oraz umożliwi wysłanie powiadomień SOS, gdy pojawi się taka potrzeba. Opaska i model smartwatcha BS.01 to naprawdę dobre pomysły na upominek. Można też sprawdzić aplikacje, ponieważ Bezpieczny Senior działa na wszystkich urządzeniach mobilnych i to właśnie dzięki niemu będzie możliwa obsługa prezentu. Smartwatch online dla seniorów można wzbogacić o folię ochronną, jaka znajduje się w dziale akcesoria, a następnie sprawdzić dostępne pakiety, a dokładniej wszystkie zalety, jakie są związane z ich wykorzystaniem. Jedno jest pewne: prezent na 70 urodziny będzie godny zauważenia i dla osoby starszej jest gwarancją bezpieczeństwa. Standardowe kwiaty można z powodzeniem zastąpić tak sprawdzonym i praktycznym prezentem, za jaki na pewno niejeden senior okaże sporą wdzięczność. A my sami nie będziemy się martwić o stan zdrowia najbliższych osób. 

[product id="495, 496" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium