Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Prezent dla dziecka na nowy rok szkolny – nowoczesny smartwatch dla dzieci

Interaktywny zegarek dla dzieci to coraz modniejszy gadżet, na który z czystym sumieniem może pozwolić dziecku każdy rodzic. Ostatni miesiąc wakacji przed nami, a zatem już czas na gromadzenie wyprawki do szkoły. Oprócz nowego tornistra, zeszytów, podręczników i artykułów szkolnych zastanawiasz się, co jeszcze może przydać się twojemu dziecku? Co roku na myśl o 1 września boisz się o bezpieczeństwo Twojej pociechy w szkole? Nowy rok szkolny wcale nie musi kojarzyć się ze stresem. Powrót do szkoły może być bardzo przyjemny. Z całą pewnością przyczyni się do tego praktyczny gadżet, jakim jest nowoczesny smartwatch dla dzieci.  

Dwie dziewczynki idące do szkoły

Wygodny lokalizator GPS – i zawsze wiesz gdzie jest dziecko 

Chcąc najlepiej zilustrować potrzebę posiadania praktycznego urządzenia, jakim jest nowoczesny smartwatch dla dzieci, poniżej przedstawiamy jedną historię i dwa zupełnie różne zakończenia. 

Wraz z początkiem roku szkolnego zastanawiasz się, czy Twoje dziecko bezpiecznie dotarło do szkoły, czy w trakcie zajęć nie wydarzyło się nic niepokojącego i czy całe i zdrowe wróciło do domu. Z zegarkiem w ręku odliczasz minuty, zastanawiając się, czy już jest na miejscu. Dzwonisz na telefon komórkowy, a ponieważ nie odbiera, wykręcasz numer na telefon stacjonarny.

Wracasz do domu, aby sprawdzić, czy wszystko w porządku. Dziecka nie ma, tornister leży na podłodze, a telefon na biurku. Znajome? Przyspieszone bicie serca i podwyższone ciśnienie to tylko delikatny opis tego, co wtedy czujesz.

Strzeżone osiedle, w głowie czarny scenariusz… Nagle widzisz, jak zadowolone dziecko idzie z koleżanką w Twoim kierunku, niesie ze sklepu duży blok i farby. Będą robić pracę na plastykę. Uff, ulga! Twoje dziecko jest bezpieczne. Tym razem się udało. 

Jak wyglądałaby ta historia, gdyby Twoja pociecha na ręku miała nowoczesny smartwatch dla dzieci? Ten niepozorny, wygodny lokalizator gps to nie tylko modny gadżet dla Twojej pociechy, to przede wszystkim wsparcie dla rodzica. 

Praktyczny i nowoczesny smartwatch dla dzieci – czyli gwarancja Twojego spokoju

A teraz ta sama historia widziana z innej perspektywy. Wraz z początkiem roku szkolnego kupujesz nowoczesny smartwatch dla dzieci od Bezpiecznej Rodziny. Wygodny lokalizator gps od razu przypada do gustu Twojej córce lub synowi. W czterech prostych krokach instalujesz dedykowaną aplikację. Na swoim telefonie dodajesz do niej urządzenie, które Twoje dziecko ma już na ręku... i gotowe.

Twój smartfon na bieżąco pokazuje drogę Twojej pociechy do szkoły. Powrót do domu. Dzięki lokalizatorowi GPS widzisz, że dziecko wraca do mieszkania tylko na chwilę. Chwilę później dostajesz powiadomienie SMS o przekroczeniu bezpiecznej strefy. Wykorzystując funkcję telefonu, dzwonisz do swojej pociechy. Po chwili rozmowy wiesz, że idzie do sklepu, ponieważ ma do zrobienia pracę na plastykę. Spokojnie możesz wrócić do swoich obowiązków w pracy.

Jeżeli dziecko nie odbiera telefonu w smartwatchu, korzystasz z funkcji dyskretnego podsłuchu, nasłuchując otoczenie, w jakim się znajduje i określając poziom zagrożenia. W przypadku niebezpieczeństwa, zaczepienia przez obcą osobę – dziecko jednym przyciskiem SOS wzywa pomoc. Aplikacja Bezpieczna Rodzina wysyła Ci powiadomienie SMS o potrzebnym wsparciu, jednocześnie podając obecną lokalizację urządzenia.

Wygodny lokalizator GPS dla dziecka LocoWatch Lite to proste w obsłudze elektroniczne urządzenie wyposażone również w aparat fotograficzny, grę logiczną i wytrzymały, wodoodporny, dotykowy ekran.

Dziecko maluje kolorowymi farbami obrazek nosząc na ręku Wygodny lokalizator gps

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

To tylko jedna historia z wielu przykładów, w której bezpieczeństwo Twojego syna lub córki może być zagrożone. Dzieci często zapominają komórki. Czasami zapominają poinformować swoich rodziców, o chwilowym wyjściu z domu do sklepu, do koleżanki lub na plac zabaw.

Tylko od Was – rodziców zależy, jaki przebieg będzie miała Wasza historia.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego to idealny moment, by dokładnie zastanowić się nad tym, w jaki sposób możemy poprawić bezpieczeństwo i opiekę nad naszym dzieckiem. To czas, by pomyśleć, jak jeszcze lepiej sprawować rodzicielską opiekę. Smartwatch z GPS to nie tylko zegarek, gadżet, który dzieci noszą z przyjemnością. To przede wszystkim świetne zabezpieczenie – zarówno dla Twojej pociechy, jak i dla Ciebie.

Te nowoczesne urządzenia bardzo często mają dotykowe, kolorowe ekrany, aparat, latarkę, krokomierz, a nawet wbudowaną grę logiczną. Lokalizator GPS z powodzeniem może zastąpić telefon komórkowy. Jeżeli uważasz, że Twoje dziecko jest jeszcze za małe, by korzystać z własnego smartfona, lub nie chcesz, by nosiło drogie urządzenie przy sobie do szkoły, czy na zajęcia dodatkowe, smartwatch będzie tu doskonałym rozwiązaniem. 

Wygodny lokalizator GPS, to bezpieczne dziecko 

To, czy Twoje dziecko będzie bezpieczne i czy Ty, jako rodzic będziesz spokojny, kiedy Twojej pociechy nie będzie w domu, zależy przede wszystkim od Ciebie. Wrześniowa aura pomału przyniesie krótsze dni. Niebawem coraz szybciej będzie się ściemniać. Warto oszczędzić sobie dodatkowego stresu i niepokoju o to, gdzie przebywa w danym momencie dziecko.

Sposobów jest wiele, a nowoczesny smartwach dla dzieci jest jednym z nich. Dzieci lubią kolorowe, modne i wyróżniające się gadżety dlatego z chęcią noszą i korzystają z tego typu urządzeń.

Ty, jako rodzic masz za to pewność, że najważniejsze informacje zawsze są w zasięgu Twojej ręki – w aplikacji w Twoim telefonie komórkowym. Nie martw się więcej, czy Twoje dziecko wróciło bezpiecznie do domu.

Nie denerwuj się, jeżeli nie zbyt długo nie odbiera swojej komórki. Kontroluj, czy aby na pewno nie wybiera niebezpiecznej i podejrzanej drogi do szkoły. Wygodny lokalizator GPS ułatwi Ci sprawowanie rodzicielskiej opieki, a dziecku prezent w postaci smartwatcha zawsze sprawi ogromną radość. 

[product id="99, 435, 404" limit="50" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium