Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę – pełna ochrona Twojego czworonoga

Zaginięcia zwierząt zdarzają się naprawdę często i nie zawsze wynikają z nieodpowiedzialności właściciela. Najczęściej są po prostu splotem nieszczęśliwych zbiegów okoliczności. Jeżeli sam doświadczyłeś stresu związanego z tym, że Twój zwierzak długo nie wracał do domu, warto sięgnąć po nowoczesne rozwiązania, które pomagają szybko uporać się z tego typu problemem. Tego typu narzędziem jest aplikacja Bezpieczne Zwierzę, działająca z niewielkim lokalizatorem GPS LocoDog i LocoCat, który z łatwością zamontujesz na obroży swojego pupila.

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę i lokalizator GPS – najlepsza ochrona dla czworonoga

Jeżeli Twój notorycznie przekopuje się do sąsiadów, ucieka podczas spacerów, czy boi się wystrzałów i przestraszony nie wraca do domu, koniecznie przyczep do jego obroży lokalizator GPS dla psa LocoDog od Bezpiecznej Rodziny. Model LocoCat przyda się natomiast właścicielom kotów, które lubią chadzać własnymi ścieżkami i często nie wracają do domów, oraz każdemu, kto chce jeszcze lepiej opiekować się swoim zwierzakiem i mieć swojego pupila stale na oku. Mechanika urządzenia i aplikacji jest wyjątkowo prosta, najważniejsze jest jednak to, że pomaga bezbronnym i często przestraszonym zwierzętom bezpiecznie wrócić do domu i kochającego właściciela.

Lokalizator GPS dla psa LocoDog i GPS dla kota LocoCat

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę kompatybilna jest z urządzeniami LocoDog i LocoCat, które dostępne są w naszym sklepie Bezpieczna Rodzina. Niewielki lokalizator z funkcją GPS jest bardzo lekki, dzięki czemu jest właściwie całkowicie niewyczuwalny przez noszące go zwierzę – Twój pies lub kot nie poczują, że mają na szyi dodatkowe obciążenie. Zalety tego małego narzędzia są jednak ogromne i w połączeniu z dedykowaną aplikacją sprawiają, że każdy właściciel może być spokojny o bezpieczeństwo swojego pupila.

Jak działa aplikacja Bezpieczne Zwierzę?

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę to czytelna i łatwa w obsłudze usługa. Przejrzysty interfejs sprawia, że korzystanie z niej jest wyjątkowo intuicyjne i przyjemne. Dzięki niej opiekun zwierzaka:

  • lokalizuje swojego pupila i uzyskuje dokładne dane dotyczące miejsca pobytu swojej zguby przez 24/7 z dowolnego miejsca na świecie;
  • sprawdza historię lokalizacji;
  • wyznacza strefy bezpieczeństwa;
  • uruchamia nasłuch otoczenia i przysłuchuje się temu, co dzieje się w okolicy jego psa lub kota;
  • odbiera sygnał SOS wraz z najszybszą trasą dotarcia do zwierzaka.

Zalety aplikacji Bezpieczne Zwierzę

Jeżeli Twój zwierzak wyposażony będzie w nasz lokalizator GPS, masz pewność, że na swoim telefonie zawsze wygodnie sprawdzisz, gdzie dokładnie się znajduje. Przyspieszy to jego bezpieczny powrót do domu. Wyznaczenie indywidualnych stref bezpieczeństwa sprawi, że ilekroć Twój pupil opuści posesję, natychmiast dowiesz się o tym dzięki powiadomieniu, które zostanie wysłane bezpośrednio na Twój telefon komórkowy. Sprawdzając historię lokalizacji, poznasz ulubione miejsca swojego czworonoga i prześledzisz najchętniej uczęszczane przez niego trasy. Po uruchomieniu w aplikacji funkcji nasłuchu telefon połączy się z lokalizatorem, co umożliwi Ci przysłuchanie się temu, w jakiej okolicy znajduje się Twój zwierzak. Określisz, czy jest to las, ruchliwa ulica, czy park. Jeżeli natomiast Twój pies lub kot zostaną znalezione przez obcą osobę, ta używając przycisku SOS znajdującego się na urządzeniu, wyśle Ci alert z najszybszą trasą dotarcia do Twojej zguby.

Dla kogo przeznaczona jest aplikacja Bezpieczne Zwierzę?

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę przeznaczona jest dla wszystkich właścicieli, którym nie jest obojętny los ich zwierzaka. To idealnie rozwiązanie dla osób, które chcą jeszcze lepiej i dokładniej sprawować opiekę nad swoim czworonożnym przyjacielem. To wreszcie wygodny lokalizator dla hodowców, mających pod swoimi skrzydłami kilka lub kilkanaście zwierząt, które ciężko jest upilnować. Aplikacja Bezpieczne Zwierzę jest dowodem na to, że nowoczesne rozwiązania technologiczne nie muszą kojarzyć się tylko negatywnie. Mogą one przyczyniać się do poprawy jakości naszego codziennego życia i pomagać nam jeszcze lepiej troszczyć się o tych, którzy są bliscy naszemu sercu.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium