Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Aplikacja Bezpieczny Dom – Twój azyl pod Twoją stałą kontrolą

Dom to miejsce, w którym chcemy czuć się dobrze. Pragniemy, aby był on azylem dla nas i całej naszej rodziny. Urządzamy go zgodnie z własnymi upodobaniami, dbamy o to, aby żyło nam się w nim wygodnie. Chcemy, by koił nasze nerwy, gwarantował spokój i dawał poczucie bezpieczeństwa. Dlatego oprócz mebli i niezbędnych dodatków, także takich, które mają na celu tylko poprawę naszej wygody, wyposażamy go w różne narzędzia mające dawać nam pewność, że nikt niepowołany zakłóci naszego ładu i porządku. XXI wiek zapewnił nam dostęp do najnowszych technologii, które w doskonały sposób pomagają nam chronić to, co ma dla nas największą wartość. Jednym z takich rozwiązań jest aplikacja Bezpieczny dom oraz dedykowane jej urządzenia w postaci kamer wewnętrznych i zewnętrznych do monitoringu domu i jego okolicy.

Kamery wewnętrzne w bezpiecznym domu

Decydując się na monitoring domu, warto wybierać rozwiązania, które przyniosą nam jak najwięcej korzyści. Dostępne w sklepie Bezpieczna Rodzina kamery wewnętrzne BD.03 oraz BD.08 są kompatybilne z dedykowaną aplikacją Bezpieczny Dom. Oznacza to, że decydując się na któreś z naszych urządzeń, nie musisz martwić się dopasowywaniem ich do różnych dostępnych w internecie usług – możesz od razu cieszyć się dodatkowym zabezpieczeniem swojego domostwa. Co więcej, cały monitoring będziesz mieć zawsze pod ręką – w swoim telefonie komórkowym. Umożliwi Ci to szybką weryfikację tego, co dzieje się w domu w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie.

Aplikacja Bezpieczny Dom i kamery wewnętrzne – funkcje

Jeżeli chcesz chronić wnętrze swojego domu, sprawdzać, czy podczas Twojej nieobecności nie kręcą się po nim niepowołane osoby, zobaczyć jak niania zajmuje się dziećmi, czy zweryfikować zachowanie pozostających w nim nastolatków, kamery wewnętrzne i aplikacja Bezpieczny dom znacznie Ci to ułatwią. Dzięki naszej wygodnej usłudze monitoring każdego pomieszczenia możliwy jest przez telefon komórkowy. Dlaczego warto?

 • O dowolnej porze, w jakości HD lub Full HD, na żywo zobaczysz, co dzieje się w domu w czasie rzeczywistym.
 • Kamery posiadają czujnik ruchu. Oznacza to, że w przypadku wykrycia czegoś niepokojącego, na Twoim telefonie natychmiast pojawi się powiadomienie o zaistniałej sytuacji.
 • Aplikacja Bezpieczny Dom daje możliwość sterowania kamerami z poziomu smartfona z dowolnego miejsca na świecie.
 • Kamery posiadają tryb nocny – nawet po zmroku nic nie umknie Twojej uwadze.
 • Kiedy okaże się to konieczne, za pomocą aplikacji w telefonie bez problemu wykonasz zdjęcie lub nagrasz to, co dzieje się w Twoim domu. Taka dokumentacja może okazać się ważna w przypadku sprawy o włamanie, czy rozbój.
 • Aplikacja Bezpieczny Dom i kamery wewnętrzne to także możliwość dwustronnej komunikacji głosowej – dzięki niej możesz zarówno słuchać, jak i być słyszalny w swoim domu.

Kamery zewnętrzne, czyli bezpieczna okolica Twojego domu

Jeżeli masz ogród, dużą posesję, czy garaż i chcesz mieć na oku wszystko, co znajduje się poza Twoim domem, ale w jego najbliższym otoczeniu, aplikację Bezpieczny Dom warto połączyć z kamerami zewnętrznymi BD.04, BD.09 i BD.10, dostępnymi w naszym sklepie. Wszystkie urządzenia zapewniają wysokiej jakości obraz HD lub Full HD oraz są odporne na warunki atmosferyczne. Niezależnie więc od pory roku – czy świecić będzie słońce, spadnie śnieg, czy ulewny deszcz, na swoim telefonie komórkowym zawsze sprawdzisz, czy na Twojej posesji nie dzieje się nic niepokojącego.

Aplikacja Bezpieczny dom i kamery zewnętrzne – funkcje

Podobnie jak w przypadku kamer wewnętrznych, urządzenia do zastosowania na zewnątrz również działają z aplikacją Bezpieczny Dom. Co daje to wygodne i praktyczne połączenie?

 • obraz na żywo w jakości HD lub Full HD;
 • możliwość sterowania urządzeniem z poziomu telefonu komórkowego, z dowolnego miejsca;
 • kontrola nad dobytkiem także po zmroku – kamery zewnętrzne automatycznie przełączają się na tryb nocny;
 • niezależnie od panujących warunków atmosferycznych, w aplikacji Bezpieczny Dom zawsze sprawdzisz, co dzieje się w okolicy Twojej posesji;
 • z poziomu swojego telefonu komórkowego nagrasz film i zrobisz zdjęcie, kiedy będziesz potrzebować dowodów w sprawie włamania lub rozboju;
 • dzięki opcji detekcji ruchu zawsze dowiesz się, kiedy ktoś niepowołany dostanie się na Twój teren.

Aplikacja Bezpieczny Dom w Twoim telefonie

Pobranie aplikacji Bezpieczny Dom zajmuje dosłownie chwilę, a korzyści z niej płynące są gwarancją spokoju o bezpieczeństwo Twoje i Twoich domowników. Dzięki naszej usłudze wszystkie najważniejsze informacje o tym, co dzieje się w najważniejszych dla Ciebie miejscach, masz zawsze wygodnie pod ręką.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium