Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Aplikacja Bezpieczna Rodzina i Mini Lokalizator GPS, czyli wszystko zawsze w zasięgu Twojego wzroku

Czy dzięki jednemu urządzeniu możemy sprawować opiekę nad naszymi bliskimi i pilnować naszych cennych, wartościowych rzeczy? Zdecydowanie tak. Innowacyjne rozwiązania technologiczne sprawiły, że jest to bardzo proste. Wystarczy wybrać Lokalizator personalny Mini GPS GJD.04 z aplikacją Bezpieczna Rodzina i mieć przy sobie telefon komórkowy. Dzięki precyzyjnej lokalizacji zawsze dowiesz się, gdzie znajdują się członkowie Twojej rodziny, zlokalizujesz zgubiony bagaż, czy bez trudu odnajdziesz utraconą z oczu torbę z laptopem, czy ważnymi dokumentami.

Lokalizator Mini GPS – wielofunkcyjne urządzenie do ochrony cennych rzeczy i osób

Mini Lokalizator GJD.04 dostępny w sklepie Bezpieczna Rodzina to urządzenie o niewielkim rozmiarze, dzięki któremu wszystko, co dla Ciebie ważne i cenne, możesz mieć zawsze na oku. Niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz, jesteś w stanie szybko i bezproblemowo zlokalizować zarówno osobę, jak i rzecz. Jakie zastosowania może mieć nasz mini lokalizator i w jakich sytuacjach może się przydać?

  • Umieszczony w szkolnym plecaku Twojego dziecka umożliwi Ci natychmiastowe zlokalizowanie syna lub córki;
  • jeżeli senior – Twój rodzic, babcia, czy dziadek będą go mieć przy sobie, bez problemu sprawdzisz ich miejsce pobytu. W razie potrzeby bliski wyśle z urządzenia sygnał SOS;
  • po umieszczeniu lokalizatora w wakacyjnym bagażu masz pewność, że Twoja walizka na pewno nie zaginie;
  • wybierając się w służbową podróż, na pewno zawsze masz przy sobie laptopa i ważne dokumenty. Umieszczając Mini GPS w torbie, wszystkie cenne rzeczy masz zawsze na oku.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – skuteczne narzędzie do ochrony Twoich bliskich i cennych rzeczy

Mini Lokalizator GPS GJD.04 działa w połączeniu z aplikacją Bezpieczna Rodzina. Jeżeli szukasz nowoczesnego rozwiązania niewielkich rozmiarów, które ułatwi Ci sprawowanie opieki nad dziećmi, rodzicami, czy dziadkami lub ochronę ważnych rzeczy, decydując się na nasz nadajnik, otrzymujesz także dostęp do dedykowanej dla niego aplikacji. Oznacza to, że nie musisz tracić czasu na poszukiwania usługi, która zapewni Ci szybką i sprawną kontrolę tego, co dla Ciebie ważne. Przejrzysty interfejs, wyjątkowo łatwa obsługa i pewność, że Twoje dane zawsze przechowywane są na polskich serwerach. Wybierając Bezpieczną Rodzinę, wiesz, że wybierasz solidne rozwiązanie na miarę wszelkich Twoich potrzeb.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – funkcje

Powodów, dla których będziesz zadowolony z naszej usługi, jest naprawdę wiele. Przede wszystkim jednak nasze rozwiązanie daje Ci pewność, że o dowolnej porze, przez 24/7 jesteś w stanie szybko i precyzyjnie lokalizować bliskie Ci osoby oraz cenne rzeczy. Jakie są funkcje ma aplikacja Bezpieczna Rodzina?

  • Dokładna lokalizacja – precyzyjnie określone położenie danego przedmiotu lub lokalizację bliskiego, gwarantują sieci GSM, Wi-Fi oraz GPS. Aplikacja Bezpieczna Rodzina to możliwość szybkiego sprawdzenia na mapie, gdzie dokładnie znajduje się osoba lub rzecz, którą chcesz zlokalizować.
  • Nasłuch otoczenia – jeżeli z Twoim bliskim zbyt długo nie ma kontaktu, nie potrafisz określić, gdzie znajduje się Twój bagaż lub straciłeś z oczu ważne dokumenty, za pomocą aplikacji dyskretnie połączysz się z urządzeniem i posłuchasz, w jakim otoczeniu się znajduje.
  • Historia lokalizacji – na swoim telefonie w dowolnym momencie sprawdzisz historię miejsc, w których znajdowali się Twoi bliscy, lub cenna rzecz. Zweryfikujesz także trasy, które nadajnik GPS przemierzył w ciągu dnia.
  • Sygnał SOS – jeżeli bliski wyposażony w Mini GPS źle się poczuje, używając jednego przycisku, wyśle Ci powiadomienie SOS, które natychmiast otrzymasz na swój telefon. Funkcja ta przydatna jest także w momencie, kiedy obca osoba znajdzie Twój bagaż. Razem z alertem otrzymasz także informację z najszybszą trasą dotarcia do zguby.
  • Ważne informacje – aplikacja Bezpieczna Rodzina powiadomi Cię zawsze, kiedy poziom baterii w nadajniku spadnie do 15%. Dowiesz się także o fakcie zmiany miejsca położenia urządzenia. Samodzielnie decydujesz o tym, z jaką częstotliwością ma być lokalizowany Twój Mini GPS.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina – podsumowanie

Zastosowanie Mini GPS, który kompatybilny jest z aplikacją Bezpieczna Rodzina, jest naprawdę duże i daje szerokie spektrum możliwości. Przede wszystkim jednak wybierając naszą usługę, masz pewność, że zawsze wygodnie jesteś w stanie sprawdzić, co dzieje się z ważnymi dla Ciebie osobami, czy rzeczami. Wystarczy, że sięgniesz po swój telefon komórkowy.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium