Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Aplikacja Gdzie Jest Auto, czyli jak sprawić, by Twój samochód był bezpieczny

Monitorowanie samochodów, a dokładniej mówiąc, określenie ich pozycji i przebytych tras, stało się możliwe dzięki upowszechnieniu technologii GPS. System lokalizacji satelitarnej to nowoczesne rozwiązanie, które przynosi nam dziś wiele korzyści. Oprócz określania na mapie drogi do celu, oszacowania czasu podróży, czy ostrzeganiu o występujących na drodze utrudnieniach, możemy dzięki niemu także ochronić nasze auto przed kradzieżą, czy nadzorować prędkość, z jaką jeżdżą członkowie naszej rodziny, którym pożyczamy nasz samochód. Aby wszystkie ważne informacje dotyczące zarówno auta, jak i podróży mieć w jednym miejscu, warto wybrać wygodną i łatwą w obsłudze usługę wraz z solidnym urządzeniem – warto wybrać aplikację Gdzie Jest Auto oraz lokalizator BA.02 od Bezpiecznej Rodziny.

Lokalizator GPS do samochodu

Dostępny w naszym sklepie GPS do samochodu BA.02 to niewielkie urządzenie typu Plug&Play. Jego montaż jest wyjątkowo prosty i nie wymaga korzystania z pomocy mechanika, czy innego specjalisty. Lokalizator pasuje do każdego samochodu wyprodukowanego po roku 2000, a posiadanie go w samochodzie niesie za sobą szereg konkretnych korzyści. Przede wszystkim należy zaznaczyć, że urządzenie kompatybilne jest z dedykowaną aplikacją Gdzie Jest Auto. Usługa ta została stworzona, by chronić Twój samochód przed kradzieżą, umożliwić Ci odnalezienie go w obcym mieście, nadzorować prędkość, z jaką jeżdżą Twoi bliscy, czy ułatwić prowadzenie własnego biznesu związanego z transportem.

Aplikacja Gdzie Jest Auto – jak to działa?

Aplikacja Gdzie Jest Auto i lokalizator GPS do samochodu od Bezpiecznej Rodziny to połączenie, które daje Ci pewność, że zawsze wiesz, co dzieje się z Twoim pojazdem. Po ściągnięciu usługi na swój telefon komórkowy, o każdej porze z dowolnego miejsca będziesz w stanie sprawdzić nie tylko to, gdzie znajduje się Twój samochód. Aplikacja Gdzie Jest Auto to bowiem szereg różnych, bardzo przydatnych funkcji, które z łatwością uruchomisz z poziomu swojego smartfona.

Aplikacja Gdzie Jest Auto – funkcje

Aplikacja Gdzie Jest Auto połączy się z urządzeniem znajdującym się w Twoim samochodzie, dzięki czemu uzyskasz ważne informacje:

  • sprawdzisz na mapie, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój pojazd. Jego lokalizację poznasz z dowolnego miejsca na świecie, 24/7, przez 365 dni w roku.
  • Zweryfikujesz prędkość, z jaką Twoim samochodem podróżują członkowie Twojej rodziny. Jeżeli Twój współmałżonek, dziecko lub inna bliska Ci osoba będą jechać z niedozwoloną szybkością, natychmiast zostaniesz o tym powiadomiony.
  • Aplikacja Gdzie Jest Auto i lokalizator GPS to pewność, że zawsze na czas dowiesz się o każdym, przede wszystkim tym niespodziewanym przemieszczeniu się Twojego samochodu. Dzięki alarmowi natychmiast dowiesz się o potencjalnej kradzieży.
  • Sprawdzisz historię przejazdów – szybko i wygodnie zweryfikujesz wszelkie informacje związane z miejscami, w których w przeszłości znajdowało się Twoje auto oraz poznasz trasy, po których się przemieszczało.

Aplikacja Gdzie Jest Auto – dlaczego warto?

Powodów i sytuacji, w których aplikacja Gdzie Jest Auto może okazać się wyjątkowo przydatna jest naprawdę wiele. Jeżeli pożyczasz samochód bliskim i chcesz wiedzieć, czy nie jadą z nadmierną prędkością oraz potrzebujesz mieć pewność, że bezpiecznie dotarli do celu lub wracają do domu – nasza usługa umożliwi Ci to niezależnie od tego, gdzie będziesz się znajdować. Jeżeli wyjeżdżasz służbowo do obcego miasta, planujesz rodzinne wakacje w nowym miejscu – aplikacja Gdzie Jest Auto to pewność, że nawet po długim spacerze bez problemu trafisz do swojego samochodu. Ponieważ urządzenie i usługa działają w krajach Unii Europejskiej, Twoje zagraniczne wakacje mogą być znacznie bardziej bezpieczne, bez zmartwień o auto. Wystarczy, że spojrzysz na mapę w swoim telefonie. Parkujesz pojazd na niestrzeżonym parkingu? Zdarza się, że spod bloku, w którym mieszkasz, znikają samochody? Korzystając z usługi od Bezpiecznej Rodziny, wiesz, że w razie kradzieży, na Twoim smartfonie natychmiast pojawi się alert o przemieszczeniu auta. Jeżeli natomiast zdarzy się, że nie zdążysz przyłapać potencjalnego złodzieja, nadajnik i aplikacja Gdzie Jest Auto zaprowadzą Cię do skradzionego pojazdu lub ułatwią namierzenie go policji.

Lokalizator GPS do samochodu dla firm

Jeżeli prowadzisz działalność i zależy Ci na tym, by jeszcze lepiej kontrolować służbowe samochody – aplikacja Gdzie Jest Auto i GPS do samochodu BA.02 zdecydowanie Ci to ułatwią. Chcesz mieć pewność, że pracownicy nie wykorzystują aut do przejazdów prywatnych, zależy Ci na optymalizacji kosztów, potrzebujesz czuwać nad tym, jakimi trasami poruszają się Twoje służbowe samochody? Twój telefon, na którym zainstalujesz naszą usługę, będzie prawdziwą kopalnią wiedzy, która pomoże Ci jeszcze lepiej prowadzić biznes. Koniec z mandatami za przekroczenie prędkości – dzięki naszym rozwiązaniom możesz mieć oko na wszystko.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium