Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49 Darmowa Dostawa
do kasy suma: 0,00 zł

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – wygodna i dyskretna kontrola rodzicielska

Często się zdarza, że Twoje dziecko nie odbiera telefonu, spóźnia się do domu i martwisz się o to, gdzie jest? Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa, które w swojej ofercie ma Bezpieczna Rodzina, nie musisz więcej zastanawiać się, co robi Twój syn lub córka – sprawdzisz to wygodnie na swoim telefonie komórkowym. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko to szereg udogodnień dla wszystkich rodziców, którzy pragną w dyskretny sposób sprawdzać miejsce pobytu swoich pociech, nasłuchiwać otoczenia, w którym dzieci się znajdują, czy upewniać się, że po prostu nic im nie grozi. To także dodatkowe zabezpieczenie dla każdego dziecka, które ma pewność, że w kryzysowej, czy niebezpiecznej sytuacji może natychmiast powiadomić osobę dorosłą i uzyskać pomoc.

Dlaczego warto wybrać aplikację Gdzie Jest Dziecko i smartwatch z GPS od Bezpiecznej Rodziny

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko doskonale sprawdza się jako dodatkowy sposób na jeszcze lepszą i bardziej precyzyjną kontrolę rodzicielską. Usługa jest kompatybilna z inteligentnymi smartwatchami z GPS dostępnymi w sklepie Bezpieczna Rodzina. Oznacza to, że kiedy dziecko ma przy sobie jeden z wybranych modeli naszego zegarka, rodzic jest w stanie uzyskać ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa. Opiekun może szybko sprawdzić lokalizację, historię tras i miejsc, w których znajdował się jego syn lub córka, a nawet dyskretnie posłuchać tego, co dzieje się w otoczeniu dziecka i upewnić się, że jest ono tam, gdzie powinno być. Dostępne smartwatche z łatwością dopasować można do wieku, upodobań kolorystycznych, czy umiejętności technicznych chłopców i dziewczynek. Doskonale sprawdzają się w roli modnego dodatku i są doskonałym pomysłem na prezent na każdą okazję. W połączeniu z aplikacją Gdzie Jest Dziecko będą praktyczną pomocą w sprawowaniu opieki dla każdego rodzica.

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko – funkcje przydatne dla rodzica i dodatkowa ochrona dla dziecka

Co zyskuje rodzic wybierając smartwatch z GPS dla dziecka od Bezpiecznej Rodziny oraz aplikację Gdzie Jest Dziecko?

  • dostęp do polskiej aplikacji i pewność, że dane przechowywane są wyłącznie na polskich serwerach,
  • precyzyjną lokalizację urządzenia dzięki źródłom takim jak GPS, GSM, Wi-Fi i BTS,
  • możliwość wykonania połączenia głosowego na zegarek dziecka i samodzielne ustawienie w aplikacji listy kontaktów, które mogą dzwonić na smartwatch,
  • powiadomienia o opuszczeniu wyznaczonych stref bezpieczeństwa, takich jak dom, szkoła, basen, czy dom dziadków,
  • możliwość nasłuchu otoczenia, kiedy z dzieckiem zbyt długo nie ma kontaktu,
  • pewność, że kiedy dziecko będzie potrzebować pomocy i użyje przycisku SOS znajdującego się na zegarku, powiadomienie pojawi się na telefonie opiekuna zaledwie w 3 sekundy,
  • dostęp do historii lokalizacji i tras, którymi dziecko poruszało się w przeszłości.

Dla kogo jest aplikacja Gdzie Jest Dziecko?

Aplikacja Gdzie Jest Dziecko skierowana jest do wszystkich rodziców, którzy pragną być pewni, że mają swoje pociechy zawsze na oku. I nie chodzi tu o nieustanną kontrolę, która powoduje bunt. Chodzi o bezcenną wiedzę, co dzieje się z dzieckiem, kiedy nie odbiera telefonu, spóźnia się do domu lub nie bierze udziału w dodatkowych, zaplanowanych wcześniej zajęciach. Nasza usługa jest w stanie zagwarantować opiekunom dyskretną kontrolę rodzicielską o każdej porze, z dowolnego miejsca na świecie. Sprawdzi się zarówno w przypadku rodziców młodszych, jak i starszych dzieci.

Niesforny kilkulatek, czy zbuntowany nastolatek, czyli nasz sposób na ochronę Twojej pociechy

Niezależnie od tego, ile lat ma Twój syn lub córka – czy chodzą do niższych klas w szkole podstawowej, czy zaraz ją kończą, aplikacja Gdzie Jest Dziecko i urządzenia od Bezpiecznej Rodziny pozwolą Ci mieć pewność, że Twoim pociechom nic nie grozi. Nie musisz więcej obawiać się wypuszczania kilkulatka samego do sklepu, na plac zabaw, czy uniemożliwiać mu tak upragniony samodzielny powrót ze szkoły. Jeżeli zaś Twój nastolatek przechodzi właśnie okres buntu, aplikacja daje Ci pewność, że wszelkie czynności, takie jak ustalenie miejsca pobytu i nasłuch otoczenia, uruchomisz bez konieczności uprzedzania o tym swojego dziecka. Syn lub córka nie dowiedzą się, w którym momencie są lokalizowani. Jeżeli natomiast sami uznają, że potrzebują Twojej pomocy, bez trudu wykonają połączenie ze smartwatcha lub wyślą Ci natychmiastowy alert SOS, który otrzymasz po 3 sekundach wraz z najszybszą trasą dotarcia do miejsca, w którym znajduje się znajdują. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko to wygodne rozwiązanie zapewniające rodzicom spokój, a dziecku gwarantujące bezpieczeństwo i ochronę opiekuna. Chcesz mieć pewność, że wszystko masz pod kontrolą? Zaufaj Bezpiecznej Rodzinie – z nami możesz być spokojny o swoich bliskich.

Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium