JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

NOWOCZESNA I BEZPIECZNA FIRMA

Podgląd na żywo

Na swoim telefonie zawsze, w czasie rzeczywistym sprawdzisz, co dzieje się w Twoim biurze i w jego okolicy

Stała kontrola

W dowolnym momencie, niezależnie od miejsca pobytu, skontrolujesz działania podwykonawców, firmy sprzątającej, czy ekipy budowlanej

Bezpieczeństwo

Dodatkowo zabezpieczysz ważne dokumenty znajdujące się w biurze, czy cenne rzeczy znajdujące się na posesji lub na parkingu

Wykrycie ruchu

Dzięki alertom i detekcji ruchu, natychmiast dowiesz się o nietypowym zdarzeniu

Filmy i zdjęcia

W przypadku włamania lub rozboju nagrasz film lub zrobisz zdjęcie i w porę powiadomisz odpowiednie służby

Obraz HD

Wysoka jakość obrazu zapewni Ci szczegółowy podgląd na każdy detal w biurze i na terenie firmy

PROFESJONALNY NADZÓR NAD FLOTĄ

Bezpieczne biuro 24/7 – kamera wewnętrzna

Niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz – czy jest to agencja reklamowa, restauracja, zakład fryzjerski, czy sklep, możesz mieć podgląd na swój biznes z dowolnego miejsca na świecie. Kamera wewnętrzna do monitoringu dla firm to niewielkie urządzenie, które umożliwi Ci obserwację tego, co dzieje się w biurze za pomocą telefonu komórkowego. Skontrolujesz wydajność pracowników, czy podwykonawców. Upewnisz się, czy po firmie nie kręcą się podejrzane osoby. Kamera wewnętrzna umożliwia dwukierunkową komunikację głosową, wykrywa ruch, pozwala na wykonanie zdjęcia i nagrania filmu, a także wysyła powiadomienia o potencjalnym zagrożeniu. Co więcej, automatycznie przełącza się w tryb nocny, dzięki czemu także po zmroku sprawdzisz, czy Twój biznes jest bezpieczny.

Monitoring firmy, parkingu i posesji – kamera zewnętrzna

Chcesz mieć podgląd na budynki firmowe, okolicę Twojego biura, czy parking? Zarządzasz dużym obiektem? Kamera zewnętrzna do monitoringu firmy z jakością obrazu HD umożliwi Ci kontrolę nad Twoim biznesem z dowolnego miejsca na świecie przez 24/7 z poziomu Twojego telefonu komórkowego. Urządzenie posiada funkcję automatycznego przełączania w tryb nocny, nagrywania filmów, czy wykonywania zdjęć. Dzięki detekcji ruchu i powiadomieniom o niepokojących zdarzeniach masz pewność, że w porę zareagujesz i wezwiesz na miejsce odpowiednie służby. Kamera zewnętrzna do monitoringu firmy to także wysoka jakość wykonania i odporność na warunki atmosferyczne. Niezależnie od pogody i pory roku, Twój biznes będzie pod najlepszą ochroną – będzie pod Twoim czujnym okiem!

Monitoring firmowej floty – lokalizator do auta dla firm

Kontrola firmowych aut, możliwość weryfikacji tras przejazdów, nadzór nad prędkością i optymalizacja kosztów – lokalizator GPS do auta dla firm od Bezpiecznej Rodziny to niewielkie urządzenie, które zrewolucjonizuje Twój biznes! Dzięki dedykowanej aplikacji zainstalowanej w swoim telefonie zawsze wiesz, gdzie aktualnie znajdują się Twoje pojazdy. Dowiesz się także o przemieszczeniu samochodu. Jeżeli firmowe auto będzie jechać za szybko, natychmiast otrzymasz powiadomienie na swój telefon. Na swoim smartfonie sprawdzisz także historię przejazdów, co pozwoli Ci odróżnić przejazdy służbowe od prywatnych. Nasze urządzenie z łatwością zainstalujesz samodzielnie w każdym aucie wyprodukowanym po 2000 roku.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Zaufało nam już ponad 1 MILION Klientów! Sprawdź, dlaczego warto chronić firmę z Bezpieczną Rodziną.

Karolina Szymczak

Prowadzimy z mężem niewielki sklep w jednej z podwarszawskich miejscowości. Kiedyś do włamań dochodziło notorycznie. Ginęły pieniądze, raz skradziony został laptop. Kupiłam od Bezpiecznej Rodziny kamerę zewnętrzną i wewnętrzną. Problem zniknął. W aplikacji wszystko dokładnie widać, kto się kręci np. w nocy. Fajne urządzenia, polecam.

Damian Olech

Łącznie mam już 12 nadajników samochodowych w firmie. Na początku kupiłem kilka, ale firma się rozwija i szczerze, kolejne lokalizatory kupuję zaraz po zakupie samochodu. Rewelacja. I urządzenie i aplikacja - świetna sprawa. Nie mam nic przeciwko temu żeby moi pracownicy załatwiali swoje sprawy służbowym autem, ale niejednokrotnie miałem taką sytuację, że auto miało przejechane np 2000 km za dużo… teraz już wszystko mam czarne na białym.

Łukasz Maczyński

Mam 3 kamery wewnętrzne od Bezpiecznej Rodziny, prowadzę restaurację i bardzo się przydają. Myślę jeszcze o nadajniku, co prawda mam jeden samochód służbowy, ale myślę, że i to rozwiązanie by się sprawdziło. Jednak monitoring bardzo dużo ułatwia. Polecam.

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Monitoring pracowników – ochrona firmy. Bezpieczeństwo i jakość!

Jesteś właścicielem floty samochodów? Prowadzisz firmę transportową? A może Twoja działalność związana jest z pracą biurową, a w siedzibie firmy znajduje się dużo drogiego sprzętu? Niezależnie od tego, jak duże jest Twoje przedsiębiorstwo, pomyśl jak odpowiednio je zabezpieczyć!

Kamery wewnętrzne, kamery zewnętrzne do Twojej firmy. Kup teraz!

Kamery wewnętrzne i kamery zewnętrzne to urządzenia, które potrafią skutecznie zabezpieczyć każde biuro. Wybierając usługę Bezpieczna Rodzina i pobierając dedykowaną aplikację, na swoim telefonie komórkowym będziesz mógł sprawdzić co dzieje się wewnątrz, a także na zewnątrz Twojej firmy. Obraz w jakości HD, automatycznie przełączanie na tryb nocny, a także możliwość nagrywania i robienia zdjęć oraz opcja wykrywania ruchu – kamery do biura to wyjątkowo przydatne urządzenia, które nie tylko mogą skutecznie odstraszyć włamywaczy, ale przede wszystkim dają Ci pewność, że w razie kradzieży, będziesz miał możliwość błyskawicznej reakcji! Ważny jest także fakt, iż nagrany obraz może posłużyć jako jeden z najważniejszych dowodów w przypadku zaginięcia wartościowego sprzętu! Kolejnym atutem posiadania kamer w siedzibie firmy jest fakt, że dyskretnie możesz monitorować działania swoich pracowników, a także mieć pełną kontrolę nad tym, kto i w jakim czasie wchodzi do biura.

Ochrona firmy, monitoring samochodów służbowych

Jeżeli Twoja działalność opiera się na transporcie, posiadasz auta, nad którymi chcesz mieć nadzór – wybierz nasze lokalizatory GPS wraz z pakietem Bezpieczna Rodzina! Kontrola pracowników, monitoring samochodów służbowych – instalując odpowiednią aplikację, na bieżąco będziesz mieć wgląd do wszystkich najważniejszych informacji! Sprawdzisz, czy kierowca nie wykorzystuje służbowego pojazdu do prywatnych podróży, a także czy nie przekracza dozwolonej prędkości! Zobaczysz czy na pewno jest w miejscu, w którym powinien się znajdować i czy samochód nie stoi zaparkowany w podejrzanej okolicy. Dzięki aplikacji Gdzie Jest Auto, przejrzysz historię tras i jeszcze solidniej zoptymalizujesz podróże, w które będziesz wysyłał swoich pracowników. Ochrona firmy jeszcze nigdy nie była tak prosta! Miej wszystko pod swoim czujnym okiem, w jednej aplikacji! Pamiętaj, bezpieczne biuro zależy od tego, jak o nie zadbasz! Wybierz profesjonalne urządzenia i usługę, która gwarantuje niezawodną ochronę!

Bezpieczna firma, wygodna aplikacja

Nasza aplikacja dostępna jest na wiele urządzeń. Zainstalujesz ją nie tylko na telefonie komórkowym – możesz korzystać z niej również na swoim laptopie, czy tablecie. Nowoczesne rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny to wygoda i gwarancja Twojego spokoju! Jeżeli bezpieczeństwo w firmie jest Twoim priorytetem, postaw na sprawdzone produkty wraz z pakietem i zaufaj nam tak, jak zrobiło to już ponad milion klientów!

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium