Zadzwoń i zamów!
Pon. - Pt. 9:00 - 17:00
+48 91 469 60 49
do kasy suma: 0,00 zł
Postaw na najnowsze technologie i zaufaj profesjonalnym rozwiązaniom Na wszelki wypadek...
a zawsze się przydaje!
 
 

Strefy bezpieczeństwa

Wyznaczasz bezpieczne obszary (dom, szkoła, park) i widzisz, dzy bliski pojawił się w określonym miejscu, lub, czy je opuścił

 
 

Powiadomienia SOS

Natychmiastowe alerty na Twój telefon

 

Lokalizacja i historia lokalizacji

Na mapie w aplikacji

 
 

Stały kontakt

Urządzenia gwarantują odbieranie połączeń wyłącznie od najbliższych osób

`

Zobacz
promocje

W 2 minuty zwiększamy bezpieczeństwo Twojej Rodziny
Aplikacja dla rodzica / opiekuna Ich poczucie bezpieczeństwa -
Twój spokój
Aplikacja pozwala na codzienną, zdalną ochronę najbliższych. Jesteście w kontakcie zawsze, gdy tego potrzebujecie.

Na mapie w telefonie widzisz dokładne miejsce pobytu bliskich w czasie rzeczywistym. Precyzyjną lokalizację zapewniają źródła: GPS, GSM, Wi-Fi i BTS

Zobaczysz, czy Twoje dziecko nie wagaruje, przekonasz się, czy senior na pewno był na wizycie u lekarza i poznasz ulubione trasy swojego zwierzaka

Kiedy Twój bliski źle się poczuje, wyśle ze swojego urządzenia alarm SOS, który po 3 sekundach odbierzesz pojawi się na Twoim telefonie

Na swój telefon otrzymujesz powiadomienia, kiedy bliski pojawi się w danym miejscu, lub kiedy je opuści

Urządzenia posiadają wbudowany telefon i nielimitowane minuty na rozmowy

Nasi partnerzy

Orange
Play
T-Mobile
Plus

Posłuchaj naszych klientów

Teraz, jeśli miałabym coś podarować dziecku na prezent, to pewnie byłby to smartwatch z funkcją szybkiej i dokładnej lokalizacji. Po pierwsze super wygląda, jest fajnym gadżetem, a po drugie posiada przydatne dla dziecka, ale i dla rodzica funkcje. To już ten wiek, że dziecko chce być samodzielne i samo gdzieś pójść, a z takim smartwatchem będę o nie spokojniejsza.
4.7
Kącik Mysi Blogerka, studentka pedagogiki
i Mama kreatywnej kilkulatki
Jak zawsze przy każdym wyjściu z domu, nawet z nami, Sarze towarzyszy LocoWatch Video od @bezpieczna_rodzina_pl. Już sama pamięta, aby go wszędzie ze sobą zabierać, bo jak mówi: "bezpieczeństwo przede wszystkim".
4.7
Kasia Kozłowska-Gowin Przedsiębiorcza Mama trójki
dzieci - Sary, Juliana i Joachima
W obecnych czasach ludzie rozglądają się za nowinkami technologicznymi i wybierają droższe prezenty, takie jak: laptopy, quady czy smartwatche. Uważam, że skoro świat idzie do przodu i technologia jest coraz lepsza, to takie prezenty są równie adekwatne do okazji. Będąc na Komunii u szwagra córki, wraz z mężem kupiliśmy dla niej smartwacha z różnymi bajerami i była tak szczęśliwa!
4.7
Marta Sochacka Blogerka, szczęśliwa żona
i Mama dwójki - Niko i Milli
Twoja baza wiedzy - Inspiracje, porady, artykuły
Czerwiec 06, 2021 Opaska SOS z pulsometrem i czujnikiem upadku — poznaj nowość od Bezpiecznej Rodziny

Czujnik upadku, pulsometr, powiadomienia SOS i dokładna lokalizacja — nowa Opaska SOS BS.03 dla seniora daje Ci jeszcze więcej możliwości w codziennej trosce o Twoich bliskich. Chroń seniora z Bezpieczną Rodziną i nie martw się o jego zdrowie. Poznaj lepiej naszą nowość!

Czytaj więcej »
Kwiecień 30, 2021 Nowy lokalizator GPS BZ.02 dla psa i kota — bezpieczeństwo zwierzaka to Twój spokój

Premiera! Poznaj nowy lokalizator GPS dla zwierzaka BZ.02 od Bezpiecznej Rodziny z super wytrzymałą baterią i sprawdź wszystkie jego zalety.

Czytaj więcej »
Maj 13, 2020 Nowość w Bezpiecznej Rodzinie — smartwatch GPS Locon Watch Video z funkcją wideorozmów

Połączenia wideo, dwie gry, precyzyjna lokalizacja 24/7, szybkie powiadomienia SOS... i o wiele więcej! Nasz smartwatch doskonale łączy zabawę z bezpieczeństwem. Poznaj nowość od Bezpiecznej Rodziny — Locon Watch Video!

Czytaj więcej »
Najczęściej zadawane pytania

Nie podpisujesz żadnych umów — karta SIM, która znajduje się w urządzeniu jest już zarejestrowana na firmę Locon. Co więcej, z usługi możesz zrezygnować z każdej chwili, bez żadnych konsekwencji.

Bezpieczna Rodzina to pierwsza i jedyna w pełni polska aplikacja chroniąca wszystko, co dla Ciebie najcenniejsze. W jednej usłudze dbasz o bezpieczeństwo zarówno najbliższych Ci osób, jak i cennych rzeczy. Z łatwością chronisz dziecko, seniora, swojego zwierzaka, auto, czy dom. Lokalizujesz 24/7, odbierasz powiadomienia SOS, ustawiasz własne strefy bezpieczeństwa i wygodnie sprawdzasz historię lokalizacji. Jesteś spokojny, bo wszystko masz pod kontrolą.

Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności urządzenia i aplikacji, wykonywać połączenia, lokalizować, odbierać powiadomienia SOS, czy sprawdzać historię lokalizacji, niezbędne jest posiadanie pakietu Bezpieczna Rodzina. Pakiety dostępne są na okres 6 lub 12 miesięcy. Wybierz swój pakiet.

Aplikacja Bezpieczna Rodzina to w pełni polska usługa. Zapewnia ona pełne bezpieczeństwo danych, które znajdują się wyłącznie na polskich serwerach. Wszystkie komunikaty są jasne i czytelne, a w usłudze nie pojawiają się dodatkowe reklamy. Co więcej, w przypadku jakichkolwiek problemów, Bezpieczna Rodzina umożliwia kontakt z dedykowanym biurem obsługi. Inwestujemy w rozwój najnowszych technologii i stale ulepszamy wszystkie funkcjonalności. Inne aplikacje, najczęściej produkcji chińskiej, posiadają nieczytelne, tłumaczone przez translator komunikaty, przepełnione są reklamami, charakteryzują się niedokładną lokalizacją Wi-Fi bazującą na bezpłatnych mapach, a kontrolę nad naszymi danymi i danymi naszych bliskich posiadają chińscy producenci. W przypadku pytań, czy wątpliwości, nie ma możliwości kontaktu z producentem. Ponadto tego typu aplikacje charakteryzują się częstymi awariami i problemami związanymi z serwerami.

Cena całkowita zależy od urządzenia, z którym zdecydujesz się chronić swoich bliskich lub cenne rzeczy, oraz od wyboru pakietu na 6 lub 12 miesięcy. Ceny podane w naszym sklepie są całkowite i zawierają opłatę za urządzenie oraz pakiet — nie znajdziesz tu żadnych ukrytych kosztów!

Wybierając rozwiązania od Bezpiecznej Rodziny, nie musisz dodatkowo martwić się zakupem karty SIM. Znajduje się ona w urządzeniu — jest zarejestrowana i aktywna. Nie podpisujesz dodatkowej umowy. Na karcie SIM znajdują się także minuty na rozmowy wychodzące (ilość zgodnie z wybranym pakietem) oraz nielimitowany transfer danych na lokalizację.

Smartwatch dla dziecka pełni rolę nie tylko ciekawego gadżetu — jest także telefonem, który zarówno wykonuje, jak i odbiera połączenia. W urządzeniu znajduje się karta SIM, a w pakiecie Bezpieczna Rodzina otrzymujesz od nas minuty, które Twoja pociecha może wykorzystać na rozmowy z 10 osobami zapisanymi uprzednio przez Ciebie w książce telefonicznej inteligentnego zegarka. Rozmowa odbywa się przez tryb głośnomówiący. Wysokiej jakości głośnik oraz mikrofon to pewność, że podczas rozmowy z dzieckiem nic nie umknie Twojej uwadze.

Aby móc w pełni troszczyć się o bliskie Ci osoby, w aplikacji Bezpieczna Rodzina możesz wyznaczyć indywidualne strefy bezpieczeństwa, takie jak dom, szkoła, czy praca. Zrobisz to w kilku prostych krokach.

  • Uruchom aplikację Bezpieczna Rodzina i zaloguj się do niej przy pomocy numeru telefonu i hasła.
  • Z paska głównego wybierz opcję Strefa i dodaj strefę zapisując jej nazwę oraz podając adres.
  • Kliknij Zapisz i gotowe!

Teraz, kiedy Twój bliski pojawi się w danym miejscu, lub je opuści, otrzymasz na swój telefon odpowiednie powiadomienie.

Aby pobrać aplikację na telefon z Androidem, kliknij w link: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.locon.gjd&hl=pl

Aby pobrać aplikację na telefon z iOS, kliknij w link: https://apps.apple.com/pl/app/bezpieczna-rodzina/id433142827

Skontaktuj się z nami Czekamy na Twój telefon lub wiadomość - jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu
Sklep jest w trybie podglądu
Sklep internetowy Shoper Premium