JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Wodoodporny smartwatch GPS dla dziecka GJD.11
telefon | lokalizacja 24/7 | SOS | nasłuch| kolorowy wyświetlacz | dotykowy ekran | krokomierz | aparat | polska aplikacja

3.87854
Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa
Cena: 249,00 zł 498,00 zł 249.00
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
Dostępność: na magazynie
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa
Cena: 249,00 zł 498,00 zł 249.00
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
W zegarku jest zainstalowana karta SIM z bezpłatnym pakietem minut na rozmowy i nielimitowanym transferem danych.
Nie musisz martwić się jaką kartę wybrać ani podpisywać dodatkowej umowy.
Wszystko zrobiliśmy za Ciebie. Karta jest aktywna, a zegarek gotowy do użycia.
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.

Korzyści Pakietu PLATYNOWEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Lokalizacja i historia lokalizacji
 4. Telefoniczne wsparcie ekspertów
 5. Nielimitowany transfer danych
 6. Powiadomienia SMS, SOS
 7. Własne strefy lokalizacyjne
 8. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
 9. Zniżka 10% przy kolejnym zakupie

Korzyści Pakietu ZŁOTEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Własne strefy lokalizacyjne
 6. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 3 korzyści więcej

Korzyści Pakietu SREBRNEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
Wstążka

Pakiet ZŁOTY

+ 2 korzyści więcej

Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 5 korzyści więcej

Cena urządzenia
268,90 zł 517,90 zł 249.00
- +

Opis

SMARTWATCH Z GPS I TELEFONEM DLA TWOJEGO DZIECKA

Zegarek dziecięcy – idealny w czasie kwarantanny, umożliwiający szybki kontakt i dyskretną kontrolę

Wiesz dokładnie, gdzie jest Twoje dziecko

Zegarek dziecięcy jako lokalizator? Tak! Precyzyjne źródła, takie jak GPS, Wi-Fi oraz GSM, gwarantują dokładną lokalizację. Dzięki nim w każdej chwili dowiesz się, gdzie jest Twoje dziecko, a miejsce jego pobytu sprawdzisz w aplikacji mobilnej Bezpieczna Rodzina na swoim telefonie lub w serwisie gdziejestdziecko.pl W czasie epidemii musisz pracować i nie masz pewności, czy Twój syn lub córka są w domu? Teraz to nie problem – wszystko szybko sprawdzisz w swoim smartfonie.

Zegarek dziecięcy z GPS i funkcją telefonu

Zegarek dziecięcy GJD.11 to zminiaturyzowany telefon. Nasz pakiet Bezpieczna Rodzina pozwoli Ci na kontaktowanie się z dzieckiem, dzwoniąc bezpośrednio na zegarek. Urządzenie nie tylko odbiera, ale także wykonuje bezpieczne połączenia do 10 kontaktów zapisanych przez Ciebie w aplikacji Bezpieczna Rodzina. W zegarku znajduje się zainstalowana już karta SIM.

Nasłuch otoczenia

Jeżeli martwisz się, bo dziecko zbyt długo nie odbiera telefonu, wystarczy, że w aplikacji Bezpieczna Rodzina uruchomisz funkcję nasłuchu. Opcja ta daje Ci możliwość dyskretnego połączenia z zegarkiem dziecka i posłuchania otoczenia, w którym znajduje się smartwatch. Funkcja ta jest wyjątkowo przydatna w momencie, kiedy mimo kwarantanny musisz wyjść do pracy lub na zakupy. Uruchamiając nasłuch, posłuchasz, czy Twój syn lub córka na pewno zdalnie uczestniczą w szkolnych zajęciach.

Indywidualne strefy bezpieczeństwa

W aplikacji Bezpieczna Rodzina ustawisz własne strefy bezpieczeństwa (np. szkoła, dom). Po dotarciu lub opuszczeniu danego miejsca przez Twojego syna lub córkę wyposażoną w zegarek dziecięcy z GPS, możesz otrzymywać powiadomienia SMS i e-mail. Chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko przestrzega kwarantanny kiedy nie ma Cię w domu? Strefy bezpieczeństwa to doskonały sposób na kontrolę miejsca, w którym przebywa Twój syn lub córka.

Zegarek dziecięcy z SOS

Nasz zegarek dziecięcy z GPS GJD.11 posiada przycisk SOS. Jeżeli Twój syn lub córka będą potrzebować Twojej pomocy, wystarczy, że użyją jednego guzika na smartwatchu. Dzięki specjalnej bramce operatorskiej, już w ciągu kilku sekund otrzymasz na swój telefon komórkowy wiadomość SMS z powiadomieniem o zagrożeniu.

Historia lokalizacji

Dzięki Aplikacji Bezpieczna Rodzina sprawdzisz historię lokalizacji oraz poznasz trasy, którymi uczęszczało Twoje dziecko. Od Ciebie zależy, jak często aplikacja zapisywać będzie lokalizację smartwatcha. Zegarek dziecięcy z GPS GJD.11 w znacznym stopniu może przyczynić się do jeszcze lepszej kontroli rodzicielskiej.

Produkty podobne

[product id="99, 258, 47, 51, 58" slider="true"]

Dodatkowe funkcje

Oprócz możliwości dzwonienia, lokalizowania, czy wysłania sygnału SOS, smartwatch dla dziecka z GPS od Bezpiecznej Rodziny posiada inne praktyczne funkcje i ciekawe cechy:

Funkcje i wymiary

Smartwatch dla dzieci GJD.11

Obejrzyj nasz spot

Zestaw zawiera

 • Zegarek dziecięcy GJD.11 z funkcją lokalizacji i wbudowanym telefonem
 • Abonamentową kartę SIM* z wybranym pakietem minut
 • Możliwość korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina
 • Telefoniczne wsparcie ekspertów i gwarancję wymiany wadliwego urządzenia na nowe
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Kabel USB
*Karta SIM Orange jest zainstalowana w urządzeniu. Karta jest już zarejestrowana na firmę Locon Sp. z o.o. i nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów.
Masz możliwość użycia własnej karty SIM. Należy pamiętać, że urządzenie nie będzie działać bez aktywnego Pakietu Bezpieczna Rodzina.

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Nowoczesny zegarek dziecięcy z gps dla Twojego dziecka

Nowoczesne technologie na dobre wpisały się w nasze codzienne życie. Nie wyobrażamy sobie już funkcjonowania bez telefonów komórkowych, komputerów, lokalizatorów, czy urządzeń ułatwiających spędzanie czasu w naszych domach. Dla każdego rodzica pojawia się tu jednak dylemat – czy nasze dziecko nie jest za małe lub za młode, by wprowadzić je w świat nowoczesnych technologii? Czy wirtualny świat oby na pewno będzie dla niego bezpieczny? Do tego typu zagadnień należy podejść jak najbardziej zdroworozsądkowo. Wszystkie urządzenia, jeżeli są odpowiednio używane, mogą przynosić zarówno nam, jak i naszym bliskim wiele korzyści. Tak właśnie jest w przypadku narzędzia, jakim jest interaktywny zegarek dziecięcy z gps. Taki smartwatch może być nie tylko ciekawym dodatkiem dla naszej pociechy. Przede wszystkim może okazać się doskonałą pomocą w sprawowaniu codziennej opieki rodzicielskiej. Przekonaj się, że geolokalizacja, czyli zdalna ochrona dziecka jest wyjątkowo łatwa i skuteczna!

Dlaczego warto wybrać smartwatch z gps?

Powodów, dla których warto zaopatrzyć swoją pociechę w interaktywny zegarek dziecięcy z gps jest z pewnością wiele. Urządzenie to charakteryzuje się nie tylko ciekawym dla dziecka wyglądem. Jeżeli posiada dodatkowe możliwości takie jak krokomierz, budzik, czy aparat fotograficzny, dla dziecka staje się jednocześnie modnym i fajnym dodatkiem. Warto jednak wspomnieć, że korzyści, jakie zegarek z lokalizatorem daje rodzicom, są bezcenne. Zapewnia on bowiem spokój i daje pewność, że dziecko jest bezpieczne, a w razie potrzeby szybko otrzyma naszą pomoc. Co więcej, urządzenie może być doskonałym prezentem. Dlaczego warto kupić smartwatch jako prezent na komunię? Ponieważ korzystać mogą z niego już kilkuletnie dzieci! Taki podarunek to kreatywna alternatywa dla zegarków analogowych. Oczywistą sprawą jest, że interaktywny czasomierz przydaje się także podczas wyjazdów. Jeżeli Twoje dziecko wyjeżdża na kolonie i nie wiesz, jak je spakować, mamy dla Ciebie ciekawe porady! Pamiętaj, żeby na każdą wycieczkę zabrało ze sobą smartwatch z GPS!

Zegarek dziecięcy z GPS – funkcje

Nasz smartwatch z gps pełni rolę telefonu. Jeżeli Twoje dziecko jest za małe i nie chcesz, aby korzystało z własnej komórki, interaktywny zegarek będzie doskonałym wyborem. Pamiętajmy również, że nie zawsze korzystanie ze smartfona jest możliwe. W takim przypadku również warto pomyśleć o nowoczesnym czasomierzu. Dzięki pakietowi Bezpieczna Rodzina i usłudze Gdzie Jest Dziecko, bez problemu skontaktujesz się ze swoją pociechą. Nasz zegarek dziecięcy zarówno odbiera, jak i wykonuje połączenia wychodzące – a o tym, z kim może kontaktować się Twój syn lub córka decydujesz sam, wpisując w aplikacji konkretne numery telefonów. Dzięki usłudze lokalizacji zawsze będziesz w stanie sprawdzić, gdzie obecnie przebywa Twoja pociecha. Chcąc upewnić się, czy aby na pewno nie opuściło zeszłotygodniowych dodatkowych zajęć z angielskiego, wystarczy, że skorzystasz z opcji historii lokalizacji. Wyjątkowo przydatną funkcją, jaką ma smartwatch z gps, jest nasłuch. Jeżeli dziecko nie odbiera lub nie chcesz mu przeszkadzać, za pomocą aplikacji uruchomisz dyskretnie nasłuch i posłuchasz otoczenia, w którym się znajduje.

Pamiętajmy zatem o jednym. Jeżeli umiejętnie korzystamy z możliwości, jakie dają nam dzisiejsze technologie, z pewnością będziemy czerpać z nich same korzyści. Poznaj 10 powodów, dla których warto podarować swojemu dziecku smartwatch, który nie tylko przyniesie mu radość, ale także zwiększy poczucie bezpieczeństwa i wybierz urządzenie od Bezpiecznej Rodziny!

Dane techniczne

Procesor MTK2503
Wiek dziecka 6-12
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Standard karty SIM microSIM
Akumulator 500mAh
Sposób ładowania Złącze POGO
Czas działania 1-3 dni
Czas ładowania 2h
Wyświetlacz Tak
Typ i rozmiar wyświetlacza IPS, dotykowy, 1,3" 240x240px
Menu w języku angielskim Tak
Poziom wodoszczelności IP67 (odporność na przypadkowe zanurzenie na głębokość 1m)
Waga 47g
Materiał wykonania silikon, plastik
Długość paska 24,3cm
Dostępne kolory niebieski, różowy
Gwarancja 24 msc
Karta SIM Tak
Aparat Tak
Krokomierz Tak
Gra Nie
Latarka Nie
Pulsometr Nie
Czujnik zdjęcia z ręki Nie
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Wykonywanie połączeń głosowych Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Czat głosowy (możliwość wysłania 15-sekundowej wiadomości) Tak
Blokada połączeń od nieznanych numerów Tak
Tryb "nie przeszkadzać" Tak

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (137)

7 sierpnia 2019

smartwatch na dobrym poziomie, dokładna lokalizacja, ma sporo fajnych funkcji dla dziecka jak gra czy aparat, duży plus za aplikację gdzie jest dziecko

7 sierpnia 2019

Bardzo fajny zegarek, super zamiennik telefonu dla dziecka.

9 sierpnia 2019

smartwatch idealny dla dziecka, dobrze leży na ręce, nie przeszkadza w trakcie zabaw. lokalizator wraz z aplikacją działają bez zarzutu

12 sierpnia 2019

zddecydowanie lepsze rozwiązanie niż telefon, zwłaszcza jeśli mówimy o młodszym dziecku - przedszkole, początek podstawówki. zegarek jest bardzo wygodny i spełnia swoje funkcje - jest kontakt z dzieckiem, jest lokalizator, są też dodatkowe bajery typu aparat gra itp

14 sierpnia 2019

Sprawdza się bardzo dobrze, synowi zegarek się podoba i chętnie go nosi. Bardzo wygodne jest to, że mamy z nim codziennie kontakt, jak nie ma przy sobie telefonu i tak możemy się z nim skontaktować. No i super sprawdza się lokalizowanie. Staram się go nie kontrolować cały czas, ale ostatnio musiałam, bo za długo nie wracał do domu. Wystarczyło zajrzeć w aplikację i wiedziałam, że jeszcze jest u kolegi. Polecam zdecydowanie

15 sierpnia 2019

Smartwatch zdecydowanie warty zakupu !! Polecamy

15 sierpnia 2019

Kupiłem ten zegarek siostrzenicy na urodziny. Od razu jej się spodobał i z tego co wiem nosi go codziennie. Siostra zadowolona, bo jak nie wie co się z małą dzieje, to wystarczy, że spojrzy w telefon na aplikację. No i wygoda, bo jak dziecko nie ma ze sobą telefonu, to zawsze na zegarek można zadzwonić. Duży plus za wygląd, bo kolor na żywo naprawdę fajny. Polecam

16 sierpnia 2019

zegarek + aplikacja to must have dla każdego rodzica. szczerze polecam, jest naprawdę dużo łatwiej kiedy zawsze wiadomo gdzie dziecko się znajduje i ma z nami kontakt

16 sierpnia 2019

Zegarek bardzo ładny,świetnie się prezentuje na ręce. Ma dużo potrzebnych funkcji. Można wykonywać połączenia głosowe,jest przycisk SOS, odbieranie połączeń głosowych również jest możliwe. Można dziecku na nim zrobić blokadę połączeń od osób nieznajomych. I wiele innych potrzebnych bardzo ,aby dziecko czuło się bezpieczne. I żeby rodzice mieli kontrolę. Polecam ten zegarek.

17 sierpnia 2019

Zegarek bardzo ładny i funkcjonalny,dzieciom się podoba. Kupowałam córce i bardzo zadowolona.J mam z nia ciągły kontakt i wiem gdzie jest a ona zadowolona że ma fajny gadżet.

18 sierpnia 2019

Od razu po rozpakowaniu z pudełka synowi bardzo spodobał się kolor. Zresztą jak zamawialiśmy, to sam sobie wybrał ten model. Okazało się, że "na żywo" wygląda naprawdę fajnie. Używamy go co prawda od niedawna, ale już teraz widzę, jak bardzo może się przydać jak zacznie się rok szkolny. Już kilka razy na niego dzwoniłam, raz syn zadzwonił też do mnie, że się spóźni. Jestem o wiele spokojniejsza syn gdzieś wychodzi i wiem, że ma ten zegarek ze sobą. Polecam zakup.

18 sierpnia 2019

Zakup bardzo udany. Zegarek doskonale pasuje i ma bardzo przydatne funkcje.Dzieki niemu zawsze wiemy gdzie jest nasze dziecko.Można sie komunikowac bez telefonu i to jest ogromny plus.

19 sierpnia 2019

Smartwatch bardzo ładny i funkcjonalny.Ważne że dziecku się podoba. Posiada bardzo dokładną lokalizację GSM + Wi-Fi + GPS.Po ładowaniu długo wytrzymuje,posiada przycisk s.o.s i jest wodoodporny :)

19 sierpnia 2019

Kupiłem córce i wpadł jej w oko. Cieszy mnie to niezmiernie bo mam w jakimś sensie kontrolę nad 10-cio latką ;-) A tak ogólnie to bardzo dobrze wykonany smartwatch z wieloma funkcjami,które są bardzo przydatne.Warto zakupić bo ma teraz promocyjną cenę.

19 sierpnia 2019

udany zakup, smartwatcha syn nosi wszędzie ze sobą a ja jestem spokojna o to co u niego i gdzie się znajduje :)))

21 sierpnia 2019

Super wygląda, ma bardzo przydatne funkcje (już kilka razy lokalizowałam swoje dziecko i dwa razy zdarzyło mi się zadzwonić i włączyć nasłuch). Przyjemna kolorystyka. Wszystko bardzo sprawnie działa, dziecko już się nie może doczekać żeby wziąć go do szkoły.

21 sierpnia 2019

Bardzo dobry zakup. Za dobrą cenę.Wszystko w jak najlepszym porządku polecam.

21 sierpnia 2019

Bardzo trafiony prezent.Zegarek bardzo ładny starannie wykonany.Polecam.

22 sierpnia 2019

Trafiony prezent, bardzo spodobał się obdarowanemu ;-) I to najważniejsze. Dobrze działa, naprawdę fajny gadżet dla każdego dziecka. Ładowanie bez problemu, prosta obsługa. Bardzo duży plus za to, że można z niego dzwonić i naprawdę wyraźnie słychać, co mówi druga osoba. Polecam!

22 sierpnia 2019

Ładna kolorystyka, telefon sprawdza się naprawdę dobrze, słychać dziecko głośno i wyraźnie. Funkcja nasłuchu też już przetestowana, działa bez zarzutu. Polecam i pozdrawiam

22 sierpnia 2019

Małe urządzenie, a mieści naprawdę wiele. I dzwoni i lokalizuje, ma aparat, budzik. Wygląda naprawdę fajnie i dziecku od razu się spodobał. Szukałam czegoś na nowy rok szkolny, myślę, że się sprawdzi. Nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z takich urządzeń i aplikacji, ale tu wszystko jest naprawdę łatwe w obsłudze i intuicyjne.

22 sierpnia 2019

Wszystko zgodne z opisem, funkcje działają bez zarzutu. Mogę śmiało polecić

22 sierpnia 2019

super jest ten smartwatch! syn zawsze o takim marzyl no i w koncu z mezem postanowilismy mu sprezentowac :) bardzo zadowolony :)

23 sierpnia 2019

Bardzo ładny zegarek,wszystko dokładnie tak jak w opisie. Bardzo szybka wysyłka polecam.

23 sierpnia 2019

Córa dostala w prezencie urodzinowym od dziadkow :) to byl strzal w dziesiatke :) kolorek super, bardzo dziewczęcy. Mamy już wypróbowane dzwonienie, lokalizowanie, czekam jeszcze zeby zobaczyc jak działa nasluch, ale z tego co widzę, nie powinno byc problemów także polecam!

23 sierpnia 2019

Kupiłam synowi na prezent, bo jego kolega ze szkoły też dostał i bardzo mu się podobał taki smartwatch z aparatem. Radości było mnóstwo, teraz cały czas nosi go ze sobą. Już kilka razy nawet na niego zadzwoniłam. Wypróbowałam też lokalizowanie (działa bez zarzutów). Nasłuch też wypróbowany, bardzo dobra opcja. Dla syna radość, dla mnie spokój, bo mam większą kontrolę nad tym co robi i gdzie jest.

23 sierpnia 2019

Kupiłam dla córki bo od dawna o nim marzyła a teraz ma fajną cenę. Bardzo ładny zegarek i bardzo funkcjonalny. szybka przesyłka Polecam.

23 sierpnia 2019

Duzo funkcji jak na takie małe i niedrogie urządzenie. Moje dziecko bardzo zadowolone ;)

23 sierpnia 2019

Prosty w obsłudze, bardzo intuicyjny. Ładny wygląd, taki młodzieżowy i zdecydowanie nowoczesny. Przetestowany wielokrotnie, nie mam zastrzeżeń.

24 sierpnia 2019

Mini telefon na nadgarstku :) Urządzenie bardzo wytrzymałe, kilkukrotnie synowi upadł co nie wpłynęło ani na funkcjonalność, ani obudowę - solidna rzecz. Syn nosi codziennie, podoba mu się wygląd i cieszy się, że zegarek ma aparat. Już kilka razy do siebie dzwoniliśmy, bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie!

24 sierpnia 2019

Córka ma wersję różową, bardzo jej pasuje ten zegarek - i jego wygląd i jego możliwości. Wygląda z nim naprawdę super :) Mówi, że nie może doczekać się szkoły, bo będzie go nosić ze sobą codziennie na lekcje. Aplikacja działa bez zarzutu, jest bardzo łatwa w obsłudze.

24 sierpnia 2019

Kupiłam dla siostry,bardzo jej się podoba. Przyda się bo chodzi na dodatkowe lekcje baletu i często sama wraca,więc będzie mozna sprawdzac gdzie jest. Bardzo ładny i funkcjonalny zegarek,cena jest teraz bardzo korzystna.Polecam.

24 sierpnia 2019

obsluga super, dziecko wszystko w mig ogarneło :) udany podarunek :)

25 sierpnia 2019

SUPER!!! Nie sądzilam , ze to taki fajny gadzet, fajne funkcje, ładnie sie prezentuje :) Na żywo wygląda naprawdę rewelacyjnie, moja córka ma różowy i obie jesteśmy zachwycone. Ona, bo ma gadżet z dotykowym ekranem i fajnymi funkcjami (i już właściwie nie zdejmuje go z ręki), a ja, bo wreszcie będę spokojniejsza. Zresztą już jestem. Zegarek był z nami w ten weekend nad morzem. W tłumie ludzi raz straciłam dziecko z oczu. Wystarczyło wejść w aplikację i po chwili już było wszystko dobrze, córka się znalazła przy stoisku z pamiątkami. Rok szkolny dzięki takiemu zegarkowi na pewno będzie przyjemniejszy.

25 sierpnia 2019

Korzystna cena i nowoczesny wygląd. To już któreś urządzenie od Bezpiecznej Rodziny, póki co, za każdym razem zakup udany. Smartwatch umożliwia kontakt z dzieckiem, wreszcie wiem dokładnie gdzie jest. Na pewno przyda się w roku szkolnym.

25 sierpnia 2019

świetny zegarek, kupiliśmy niedawno synowi w prezencie na urodziny i cały czas go nosi, nawet w domu ;) Ale udało się już przetestować ostatnio telefon - głośnik naprawdę głośny i wyraźnie słychać co dziecko mówi. Lokalizacja GPS bardzo dokładna, na pewno się przyda i po powrocie do szkoły i jak dziecko będzie wyjeżdżać na wycieczki.

25 sierpnia 2019

Niewielkie urządzenie, a funkcji ma naprawdę dużo. Wbudowany telefon jest niesamowicie przydatny. I chociaż na początku podchodziłam do tego pomysłu z pewną dozą nieufności (bo mąż widział, że jakiś kolega z pracy zamawia dla swojego dziecka), ale zakup jak najbardziej udany. Wszystko działa jak należy.

26 sierpnia 2019

Mój syn ma dość daleko do szkoły i często zapominał po lekcjach włączyć dzwonek w telefonie i nie mogłam się wiele razy do niego dodzwonić. Zegarek kupiliśmy mu na nowy rok szkolny, ale odkąd go dostał, zdejmuje go tylko do spania, tak mu się podoba. Najbardziej cieszy mnie to, że będę mogła być na bieżąco z tym gdzie jest, ta funkcja lokalizacji już teraz bardzo się przydaje kiedy idzie z kolegami na rower albo pograć w piłkę.

26 sierpnia 2019

Bardzo trafiony zakup. Sprawna obsługa, zegarek przyszedł niedługo po złożeniu zamówienia. Po sprawdzeniu działa bez zarzutu. Dobra jakość i staranne wykonanie. Godny polecenia.

26 sierpnia 2019

Kupiłem ten zegarek synowi. Dużo fajnych ma funkcji, jest praktyczny i łatwo się go obsługuje. Jak dla mnie najważniejsze jest to, że można się skontaktować z dzieckiem nawet gdy ono nie ma telefonu. Polecam zakup

26 sierpnia 2019

Syn zadowolony ze smartwatcha. Solidne wykonanie zegarka. Apka działa bez zarzutu. Jedyny minus to bateria, mogłaby dłuzej trzymać

26 sierpnia 2019

Transakcja bezproblemowa, bardzo szybka dostawa (w ciągu 2 dni) . Jeśli chodzi o zegarek to jesteśmy w trakcie testów, bo nowy zakup, ale póki co sprawuje się bardzo dobrze

26 sierpnia 2019

kupilam zegarek dla dzwonienia i jest super, podoba mi się też aplikacja gdzie jest dziecko, bardzo ulatawa zycie, szkoda, ze mozna dodac tylko 10 kontaktow w zegarku

27 sierpnia 2019

jest ok, podobny do apple watcha, fajna obsługa

27 sierpnia 2019

Zegarek bardzo ładny kolorystycznie,wiele fajnych funkcji,cena bardzo przystępna,obsługa sklepu miła,wszystko szybko zostało przysłane. Duży plus za aplikację Gdzie Jest Dziecko.

27 sierpnia 2019

wszystko dziala tak jak nalezy, rzadko traci zasieg, bateria calkiem dlugo trzyma

27 sierpnia 2019

Kupiłam w niebieskim kolorze ,bardzo ładny. Syn się ucieszył. Maż sprawdzał wszystkie funkcje,działają bez zarzutu, ciekawe rozwiazane to strefy bezpieczenstwa, nie widzialem tego niegdzie indziej

27 sierpnia 2019

Córce bardzo się podobał kolor różowy więc kupiliśmy jej własnie ten model :) Jest bardzo z niego zadowolona i nosi go codziennie, aż nie może się doczekać kiedy w szkole koleżankom pokaże :) a my jesteśmy spokojni bo mamy z nią stały kontakt.

27 sierpnia 2019

zegarek u mojego syna jest w codziennym użyciu, śmiało zastępuje komórkę

28 sierpnia 2019

niezła lokalizacja, dzwonienie bez problemu, wygląda solidnie, bateria mogłaby trochę dłużej trzymać. Ogólnie dobry zakup.

29 sierpnia 2019

po dwóch tygodniach testów mogę polecić urządzenie, szybka wysyłka, aplikacja bezpieczna rodzina ma duzo ciekawych funkcji, bateria moglaby dluzej trzymac, ale to kwestia uzytkownia

1 września 2019

zdecydowanie na tak, aplikacja dziala bardzo dobrze, nawet w lokalizacjach ze slabszym zasiegiem. mega polecam

1 września 2019

jest ok, dzwoni wyraznie, lokalizacja na 10 podejsc zlapala dokladnie w 8 sytuacjach, wczesniej mielismy gjd.06, ale ten jest poziom wyzej

4 września 2019

calkiem niezle dziala, apka czasami sie zawiesza, ale duzy plus za duzo fajnych funkcji, no i lokalizacja w kilku miejscach sprawdzana na piątkę

6 września 2019

Kupiliśmy pod koniec sierpnia żeby na spokojnie sobie sprawdzić jak faktycznie działa. Córka sama zaczęła wracać ze szkoły, więc jestem spokojna jak mogę sobie sprawdzić gdzie jest, kiedy ja jestem w pracy. Sprawuje się bez uwag.

8 września 2019

jest ok, dobre urzadzenie

10 września 2019

smartwath dzwoni, a to bylo dla mnie najważniejsze, lokalizacja w pieciu miejscach dokładna, czy będzie też czarny?

11 września 2019

Lokalizacja GPS działa dokładnie, generalnie sporo tych funkcji. Wszystkie przydatne, syn z aparatu bardzo zadowolony. Polecam.

12 września 2019

Mając takie urządzenie nie było potrzeby kupowania córce telefonu dodatkowo. nowoczesny sprzet.

16 września 2019

Moja córka jest zachwycona, wybrala rozowy, w klasie jej zazdroszcza, a ja czuje sie bezpieczniej

17 września 2019

najwazniejsze ze dzwoni i ze jest wodoodporny

18 września 2019

wodoodporny, kolorowy wyswietlacz, dzwoni i ma aparat, kupilem juz kamere i lokalizator dla psa, fajnie, ze jest jedna aplikacja

25 września 2019

Całkiem sporo przydatnych funkcji, precyzyjny lokalizator i dobry aparat. Słowem małe a cieszy.

27 września 2019

Żeby za pomocą zegarka można było dzwonić i odbierać połączenia, dobre rozwiazanie, nowoczesny zegarek

27 września 2019

Nie spodziewałam się, że zegarek może mieć tyle funkcji. Dzieciaki nie mogą nosić do szkoły telefonu, dzięki niemu mam z nimi kontakt. Naprawdę super sprawa, wodoodporny - już sprawdziliśmy tą funkcję też.

4 października 2019

Dobrze sprawdza się dla dzieci. I bardzo się dzieciom podoba.Kupiłam dla obu córek.Ma bardzo przydatne funkcje i doskonały wyglad.

7 października 2019

polecam .Dziecku się spodobał i to jest bardzo wazne. lokalizacja sprawdzona

11 października 2019

Własnie o taki prezent dla córki mi chodziło. Mam z nia ciągły kontakt ,moge do niej zadzwonić na zegarek, bo to taki zminiaturyzowany telefon.To bardzo wygodne ;-)

14 października 2019

Kupiłam taki zegarek bratanicy. Bardzo przypadł jej do gustu.Zegarek ładny,ciekawa kolorystyka,rzetelnie zrobiony,karta sim jest zainstalowana w urządzeniu, jest dostęp do aplikacji mobilnej.co jest bardzo duzym udogodnienia.

21 października 2019

Bardzo ładny smartwatch. Ciekawa kolorystyka. Ma dużo bardzo przydatnych funkcji. Dzięki niemu mam o wiele łatwiejszy kontakt z dzieckiem. Gdyż dzięki zegarkowi nie musi mieć ciągle dostępu do telefonu.

8 listopada 2019

Kupiłam córce bardzo ładny kolorystycznie,bardzo przypadł jej do gustu. Ma wiele ciekawych funkcji. Aplikacja nowoczesna.

12 listopada 2019

Zegarek doskonale się prezentuje,ładna kolorystyka, dużo funkcji które ułatwiają rodzicom kontakt z dzieckiem.Wbudowany aparat.

15 listopada 2019

Ładny, posiada telefon, lokalizacje,aparat. Ma doskonale rozwiązania i dla dziecka i dla rodzica. Jestem zadowolona z zakupu,

18 listopada 2019

Taki zegarek to nie dość ze bardzo fajny gadżet to idealne ułatwienie dla rodzica. Dziecko może dzwonić i odbierać rozmowy,jest GPS, zegarek ma dotykowy ekran ,wbudowany aparat.

20 listopada 2019

Super pomysł na prezent dla dziecka liczącego się samodzielności. Córka bardzo zadowolona, bardzo podoba jej się smartwach. Ja także jestem zadowolona z zakupu :)

22 listopada 2019

powiem krótko,ładny,wodoodporny, z telefonem ,z gps, z aparatem ,posiada krokomierz i duzo innych ze tak powiem bajerów ,dla dziecka idealny

4 grudnia 2019

jest ok, po kilka testach wyglada dobrze

5 grudnia 2019

Prosty w obsłudze z mnóstwem funkcji,wodoodporny

6 grudnia 2019

Ciekawie wyposazony i co najważniejsze różowy!!! Córka taki chciała.

7 grudnia 2019

Zegarek był trafionym prezentem,działa prawidłowo, przesyłka szybko dotarła, przydaloby sie wiecej gier.

9 grudnia 2019

Jest ok.Kupiłam dla siostry bo lubię mieć z nią ciągły kontakt a dzieki zegarkowi nie musi siegać po telefon co jest bardzo wygodne i praktyczne.

13 grudnia 2019

Dla dziewczyni różowy bardzo ładny,solidnie wykonany,wiele funkcji.

15 grudnia 2019

nowoczesny zegarek, ma wiele przydatnych funkcji, plus za aparat i aplikację w języku polskim

16 grudnia 2019

Bardzo fajny model, świetnie sie prezentuje.

18 grudnia 2019

Zegarek pierwsza klasa.

19 grudnia 2019

Bardzo ładny zegarek,kolorystyka w sam raz dla dziewczynki, nowoczesny. Szybka, bezproblemowa wysyłka.

8 stycznia 2020

I wodoodporny i solidnie wykonany i z mnóstwem funkcji.

9 stycznia 2020

Kupiłam córce na święta ,przez cały ten czas zegarek niezle się sprawdzał. Wszystkie funkcje działają prawidłowo.

10 stycznia 2020

fajny,kupiłam dla siostry,nareszcie mam z nią kontakt,wczesniej ciągle gdzieś zostawiała telefon a teraz ma go na ręce,super sprawa

11 stycznia 2020

Ładnie wykonany, wszystko działa bezproblemowo ale kilka razy zawiesiła się lokalizacja.Reszta ok.

13 stycznia 2020

dobry produkt,działa ok, szybka wysyłka i miły kontakt z obsługa sklepu

18 stycznia 2020

Swietnie sie sprawdza, dobrze wygląda, dziecku się podoba ,jak dla mnie wszystko na plus!

22 stycznia 2020

Zegarek pokazuje lokalizację z błędem 2 kilometrów!!! Nie można dodzwonić się do dziecka i odwrotnie. Po wykupieniu pakietu platynowego dostałam informację że muszę co tydzień płacić ponad 6zlotych. Zwykle naciąganie !!

22 stycznia 2020

Dobry trafiony wybór. Synowi bardzo się spodobał. Cieszy go duża ilość funkcji,aparat,dotykowy ekran.

24 stycznia 2020

Bardzo fajny smartwatch.Jeśli chodzi o mojego syna. To dobrze ze jest wodoodporny ;-) Fajnie też że karta SIM jest aktywna.

25 stycznia 2020

Wszystko jest ok. Działa dobrze tak jak należy,szkoda tylko że nie ma takiego modelu w kolorze czerwonym.

27 stycznia 2020

Kupiłam dla brata jest idealny ;-) Bardzo mu się spodobał,wszystkie funkcje działają więc jest ok.

29 stycznia 2020

Fajny design i szybka realizaja dostawy - nic poza tym. Produkt nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem dziecka. Powiadomienie SOS przekazane przez dziecko w ciągu dnia w szkole, dchodzi z kilku godzinnym opóźnieniem. Lokalizacja bardzo niedokladna, nawet kilka kilometrów od rzeczywistego położenia zegarka. Produkt absolutnie nie jest wart swojej ceny

4 lutego 2020

Już sam fakt ze jest wodoodporny jest rewelacją. Wszystko działa bezproblemowo.

6 lutego 2020

Smartwatch bardzo dobrze działa. Jestem zadowolona z zakupu.

9 lutego 2020

Kupiliśmy dla córki i syna. Fajnie ze sa w róznych kolorach, wszystko działa bezproblemowo.

12 lutego 2020

Niby wszystko jest ok ale lokalizacja trochę szwankuje, jak tylko sie wyjdzie z zegarkiem poza centrum miasta to trochę wariuje...

17 lutego 2020

Ładny,solidnie wykonany ale w połączeniu z aplikacją trochę zamula.

17 lutego 2020

Polecam działa bezproblemowo, wykonany bardzo solidnie.

21 lutego 2020

Bardzo porzadny smartwatch, wszystkie funkcje działają.

22 lutego 2020

ładnie się prezentuje i dobrze działa, szkoda ze nia ma innych kolorów ;-)

24 lutego 2020

zegarek sie spodobał ,dobrze działa, szybka wysyłka

27 lutego 2020

w miarę ok, lokalizacja czasami nie lapie dobrze

5 marca 2020

Polecam ten model, mój syn dostał od chrzestnego na święta z miesięcznym pakietem. Kupiliśmy już pakiet na 12 miesięcy, bo naprawdę zegarek jest fajny, a z aplikacją ma tyle funkcji, które pomagają pilnować dziecko, że warto. Codziennie sprawdzam czy syn jest w szkole, czy później idzie na angielski, czy wrócił do domu. Nie muszę do niego ciągle dzwonić tak jak kiedyś. A z tym jego odbieraniem to też było różnie.

6 marca 2020

Syn używa zegarka, ma fajny gadżet, lubi go nosić, a ja w telefonie używam aplikacji. Dostaje powiadomienia jak syn wyjdzie z domu i dotrze do szkoły (te strefy bezpieczeństwa bardzo się przydają). Fajnie, że na zegarek można dzwonić. Z lokalizacją w 8/10 przypadków nie ma problemów, ale czasami nie łapie dokładnego miejsca, gdzie jest syn.

9 marca 2020

Wszystko ok, fajny gadżet

10 marca 2020

Kupiłam córce różowy w prezencie na urodziny, za dużo korzysta z telefonu i stwierdziłam, że takie urządzenie żeby móc się z nią kontaktować będzie w sam raz. Aplikacja bez zarzutów, choć szczerze powiedziawszy lokalizacja mogłaby momentami działać dokładniej.

12 marca 2020

wszystko dobrze... zegarek dziala,aplikacja tez.

12 marca 2020

Syn ma niebieski, korzysta codziennie. Ja w aplikacji też codziennie patrzę gdzie jst i dzwonię codziennie jak wraca ze szkoły, bo czasem aplikacja nie pokazuje aż tak dokładnie

13 marca 2020

Wszystko fajnie tylko bateria mogłaby trochę dłużej trzymać. Ale aplikacja ma super funkcje.

16 marca 2020

Działa ok

20 marca 2020

działa bezproblemowo, syn traktuje zegarek jako super gadżet a ja jestem spokojny

20 marca 2020

Mile zaskoczony zarówno aplikacją jak i samym urządzeniem

20 marca 2020

Kolor na żywo piękny pastelowy, córka zachwycona, dużo funkcji polecam

20 marca 2020

córka lubi bawić się tym zegarkiem, korzysta z krokomierza w drodze do szkoły i z powrotem, bardzo lubimy te urządzenie

20 marca 2020

Wszystko ok

20 marca 2020

Przydałoby się kilka żywych kolorów, zegarek super polecam

20 marca 2020

Miłe zaskoczenie. Od początku obsługa na medal, szybka wysyłka, konkurencyjna cena, świetne funkcję, nowoczesny wygląd i super aplikacja. Oboje z mężem nie możemy się nadziwić, że tak małe urządzenie wiele potrafi. Córka zachwycona

20 marca 2020

Wnuczek szczęśliwy prezent udany nawet synowa zadowolona polecam

20 marca 2020

zegarek spełnia moje oczekiwania

20 marca 2020

Bardzo fajny zegarek dla dzieci, mamy rok po roku niebieski i różowy, dla nas ekstra

20 marca 2020

oprócz lokalizatora dziecko może korzystać z wielu funkcji na zegarku polecam

20 marca 2020

opcja nasłuchu kilka razy uratowała mój niepokój, polecam każdemu rodzicowi zakup zegarka dla jego pociechy

22 marca 2020

Solidne wykonanie jak najbardziej polecam

22 marca 2020

Dużo fajnych opcji ma ten zegarek, trzeba ładować co 2 dni ale to nie problem

22 marca 2020

używamy zegarka jak telefonu, dźwięk jest super nic nie przerywa

22 marca 2020

Atrakcyjna cena, dużo funkcji, solidna opaska

22 marca 2020

Kupiliśmy ten sam model dla córki i syna, oboje są zadowolenia my mamy ich pod kontrolą i wszyscy są zadowoleni, o to chodziło.

22 marca 2020

Kupiłem dla wnuczka na prezent, bardzo mu się spodobał

22 marca 2020

wszystko działa bez zarzutu

22 marca 2020

W naszej okolicy nie raz już działy się dziwne rzeczy, syn ma zegarek na ręku zawsze i dzięki temu wiem co się z nim dzieje, kiedy wraca do domu lub idzie do szkoły. Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze.

26 marca 2020

Zegarek z aplikacją działa bez zarzutów. Chociaż lokalizacja mogłaby byc dokładniejsza. Szybka wysylka

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium