JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Zbliża się wyjątkowy czas, czas Komunii.

Jest to ważne przeżycie dla dziecka, dlatego warto pamiętać, aby rozmawiać z nim o jego znaczeniu i emocjach jakie dziecku towarzyszą. Dla niektórych dzieci będzie to przeżycie duchowe, dla innych ogromny stres, a jeszcze dla innych spotkanie z bliskimi, rodziną, pretekst do zabawy i miły moment z upominkami. Ważne, aby w tym dniu dziecko czuło Wasze wsparcie, aby pomóc mu zrozumieć emocje, które mu towarzyszą.

Bez względu na to jakie macie poglądy, jeśli zdecydowaliście się na przystąpienie dziecka do Komunii, warto pamiętać o prezencie. To Wy sami zdecydujecie co dla Waszego dziecka jest najlepsze. Może wystarczy pamiątka tego dnia w postaci np. Pisma Świętego, czy łańcuszka, a może pamiątkowe zdjęcie, czy uroczysty obiad z najbliższymi. Forma jest nieważna, ważne aby pomóc dziecku przeżyć ten dzień tak jak tego pragnie.

Dziadkowie, Rodzice Chrzestni, znajomi, pozostała rodzina, wszyscy, którzy zostali zaproszeni na uroczystość chcą, aby ten dzień był dla dziecka wyjątkowy, chcą jego ważność podkreślić właśnie upominkiem, prezentem. Pada wtedy pytanie do dziecka lub do rodziców „co kupić?”. I tutaj zaczynają się schody bo nie zawsze potrzeba dziecka uzyskuje aprobatę rodziców. Aby uniknąć rodzinnych waśni warto przemyśleć co dla Waszego dziecka jest ważne, jakie ma zainteresowania, w jakich obszarach chce się rozwijać i zaplanować prezenty zgodnie z jego potrzebami. Proponując prezenty związane z zainteresowaniami ukierunkujecie gości i uchronicie Was i Wasze pociechy od „nieprzemyślanych” prezentów.  Może to być kurs tańca lub kurs żeglarski, akcesoria sportowe, mała elektronika np. mp3, mp4, zegarek, pierwszy telefon. 

A może tak połączyć przyjemnie z pożytecznym? Może warto pomyśleć o zegarku GPS z funkcją telefonu i lokalizacją. Dla dziecka to spełnienie marzeń o zegarku i telefonie  w jednym, dla Was sposób na zadbanie o bezpieczeństwo dziecka i stałą komunikację. Zegarek sprawdza się w podstawowych zadaniach jak: sprawdzanie godziny, telefonowanie, lokalizowanie, wysłanie powiadomienia SOS w trakcie niebezpieczeństwa. Nie zgubi się podczas zabawy, zawsze jest na ręku więc dziecko ma łatwy dostęp do niego. Co jeszcze potrafi ten gadżet?

Zegarek GPS dla dzieci GJD.01 to rozwiązanie z telefonem wbudowanym w zegarek. Może być traktowany jako pierwszy telefon dziecka kiedy nie chcecie zdecydować się na zakup np. smartfona uważając, że jeszcze za wcześnie. Jeżeli chcecie być w stałym kontakcie z dzieckiem to właśnie Locon Zegarek GPS dla dziecka GJD.01 jest alternatywą. Dziecko zawsze odbierze połączenie od Was bo zegarek jest cały czas na ręku, łatwy do odebrania, a dziecko może do Was w każdej chwili zadzwonić. Sami decydujecie do kogo oprócz Was może zadzwonić Wasze dziecko i od kogo może odebrać połączenie. Kiedy jest poza domem możecie zlokalizować zegarek GPS i mieć pewność, że dziecko jest u babci, kolegi, czy na placu zabaw. Możecie tez włączyć dyskretny nasłuch. Wiecie wtedy co dzieje się w otoczeniu dziecka i czy jest bezpieczne. Jeżeli obawiacie się, czy Wasze dziecko na pewno przebywa w bezpiecznych miejscach możecie przeglądać historię lokalizacji. Kiedy dziecko zyskuje niezależność rodzice obawiają się o jego bezpieczeństwo. Z zegarkiem GPS możecie reagować w razie zagrożenia. Dzięki przyciskowi S.O.S. dziecko błyskawicznie powiadomi Was gdzie jest i że potrzebuje pomocy. Szybka i łatwa komunikacja jest również możliwa dzięki wysyłaniu wiadomości głosowych, to świetna zabawa dla dziecka jak i dla Was. Poza tym zegarek posiada przydatne funkcje jak: budzik czy strażnik przemieszczenia.

Może warto właśnie Locon Zegarek GPS dla dziecka GJD.01 wciągnąć na listę prezentów dla Waszego dziecka 😊

prezent na komunie

[product id="51, 99, 224" limit="3" slider="true"]
Komentarze do wpisu (0)
Zostaw komentarz
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium