JEDYNA taka usługa w Polsce
Zaufali nam:
Zaufali nam:

Wodoodporny zegarek GPS dla dziecka GJD.03
dla dzieci 3-9 lat | zegarek z telefonem | lokalizacja 24/7 | SOS | nasłuch | historia lokalizacji | polska aplikacja

4.42052
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa
Wiek dziecka: od 3 do 9
Cena: 199,00 zł 358,00 zł 199.00
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
Wysyłka w: 24 godziny / w dni robocze
  Darmowa dostawa
Wiek dziecka: od 3 do 9
Cena: 199,00 zł 358,00 zł 199.00
+ pakiet Bezpieczna Rodzina od 16,58 mies.*
W zegarku jest zainstalowana karta SIM z bezpłatnym pakietem minut na rozmowy i nielimitowanym transferem danych.
Nie musisz martwić się jaką kartę wybrać ani podpisywać dodatkowej umowy.
Wszystko zrobiliśmy za Ciebie. Karta jest aktywna, a zegarek gotowy do użycia.
Ups... Zapomniałeś o wyborze pakietu.

Korzyści Pakietu PLATYNOWEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Lokalizacja i historia lokalizacji
 4. Telefoniczne wsparcie ekspertów
 5. Nielimitowany transfer danych
 6. Powiadomienia SMS, SOS
 7. Własne strefy lokalizacyjne
 8. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
 9. Zniżka 10% przy kolejnym zakupie

Korzyści Pakietu ZŁOTEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
 5. Własne strefy lokalizacyjne
 6. Gwarancja natychmiastowej wymiany sprzętu
Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 3 korzyści więcej

Korzyści Pakietu SREBRNEGO:

 1. Minuty na rozmowy
 2. Karta SIM w urządzeniu
 3. Nielimitowany transfer danych
 4. Powiadomienia SMS, SOS
Wstążka

Pakiet ZŁOTY

+ 2 korzyści więcej

Wstążka

Pakiet PLATYNOWY

+ 5 korzyści więcej

Cena urządzenia
199,00 zł 358,00 zł 199.00
- +

Opis

telefon komórkowy z aplikacją Bezpieczna Rodzina i niebieski zegarek z gps dla dziecka model GJD.03 na białym tle
Zegarek dzwoni i odbiera połączenia
Zawsze wiesz gdzie jest dziecko
Wyznaczysz strefy bezpieczeństwa
Dziecko wyśle Ci sygnał SOS
Sprawdzisz historię lokalizacji
Skorzystasz z opcji nasłuchu otoczenia

Bezpieczne dziecko na kwarantannie

W czasie epidemii musisz chodzić do pracy? Chcesz mieć pewność, co robi Twoje dziecko? Wybierz smartwatch od Bezpiecznej Rodziny i miej nad wszystkim kontrolę! Aplikacja i zegarek z GPS to możliwość dzwonienia i odbierania połączeń, to wyznaczenie strefy bezpieczeństwa, jaką jest dom. To przydatna funkcja dyskretnego nasłuchu, która pomoże Ci ustalić czym zajmuje się dziecko oraz natychmiastowe powiadomienie SOS na Twój telefon, kiedy syn lub córka źle się poczują.

szczęśliwa młoda kobieta ubrana w bluzkę w kwiaty i owoce, leży na trawie i unosi swoją kilkuletnią córkę ubraną w białą bluzkę, zieloną sukienkę, białe rajstopy i czerwone buciki

Dokładna lokalizacja GPS

Zegarek z telefonem i GPS daje Ci gwarancję, że zawsze dowiesz się, gdzie znajduje się Twoje dziecko. Dzięki temu, że jako jedyni w Polsce korzystamy aż z trzech źródeł sygnału (GPS, WiFi oraz nadajników Orange, Plus, Play i T-Mobile), lokalizacja jest wyjątkowo precyzyjna. Miejsce pobytu swojej pociechy wygodnie sprawdzisz na swoim telefonie w aplikacji Bezpieczna Rodzina. W obecnej sytuacji, kiedy zalecana jest kwarantanna, a Ty musisz mimo wszystko chodzić do pracy, funkcja lokalizacji pozwoli Ci się upewnić, czy Twoje dziecko na pewno przebywa bezpiecznie w domu.

Zegarek z telefonem dzwoni i odbiera połączenia

Od teraz jesteś w stałym kontakcie ze swoim dzieckiem, bez ryzyka, że może ono zgubić albo zostawić gdzieś telefon, bo... ma go na nadgarstku. Co więcej, nasz zegarek z telefonem dzięki pakietowi Bezpieczna Rodzina umożliwia Twojemu dziecku dzwonienie do 10 zapisanych (zautoryzowanych przez Ciebie) numerów, a także odbieranie połączeń.

zdjęcie podzielone na dwie części, po lewej młoda brunetka z długimi włosami w niebieskiej sukience opiera się o stolik trzymając w jednej ręce papierowy kubek, w drugiej dłoni trzyma przy uchu telefon komórkowy oraz chłopiec w niebieskiej koszulce nachylający się nad niebieskim zegarkiem z gps i funkcją dzwonienia i odbierania połączeń
Funkcja SOS w zegarku GJD.03, czyli radosna kilkuletnia dziewczynka w spiętych blond włosach, ubrana w białą bluzkę i jeansy, biega radośnie po polu z wysoką trawą unosząc swoje rączki ku górze oraz złoty telefon komórkowy trzymany w dłoniach kobiety z pomalowanymi na jasno paznokciami, z ikoną S.O.S

Otrzymasz powiadomienie SOS

Dzięki wbudowanemu przyciskowi SOS, zegarek z telefonem GJD.03 natychmiast wysyła powiadomienie o niebezpieczeństwie. Kiedy Twoje dziecko poczuje się zagrożone, szybko Cię o tym powiadomi! Natychmiast dostaniesz wiadomość SMS z informacją, że Twój bliski potrzebuje pomocy, dzięki czemu w porę zareagujesz i powiadomisz odpowiednie służby.

Strefy bezpieczeństwa

Dziecko z naszym smartwatchem na ręku, to bezpieczne dziecko. W przypadku, kiedy zegarek z telefonem zostanie zdjęty, natychmiast otrzymasz taką informację. Możesz także ustawić swoje bezpieczne strefy, w których Twoja pociecha ma prawo przebywać. Jest to duże ułatwienie zwłaszcza w obecnej sytuacji, kiedy dzieci powinny zostać w domu. Ustawiając własną strefę bezpieczeństwa masz pewność, że dowiesz się o każdym przypadku, kiedy Twój syn lub córka nie będą stosować się do zaleceń kwarantanny.

Alarm i strefy bezpieczeństwa w zegarku z gps GJD.03, czyli telefon komórkowy w dłoniach na kolorowym tle
nasłuch otoczenia w zegarku z gps GJD.03, czyli czterech chłopców, trzech w czerwonych i jeden w czarnej koszulce, siedzą na drewnianym pomoście i obejmują się rękami

Zegarek z telefonem i funkcja nasłuchu

Wiemy, że do dziecka nie zawsze można, bądź wypada dzwonić. Co więcej, starsze dzieci nie zawsze będą chciały podjąć rozmowę, zwłaszcza jeśli przebywają z rówieśnikami. Nie oznacza to jednak, że rodzic nie chciałby wiedzieć czy wszystko jest w porządku. To zrozumiałe. Funkcja nasłuchu umożliwi Ci posłuchanie tego, co dzieje się w otoczeniu Twojej pociechy. Jest ona wyjątkowo przydatna w czasie epidemii i kwarantanny ponieważ znacznie ułatwi Ci dyskretną kontrolę tego, czy kiedy Ty przebywasz w pracy, Twoje dziecko bierze udział w zdalnych lekcjach.

Wodoodporny

Zdajemy sobie sprawę z faktu, że dzieciństwo, to bardzo żywiołowy okres w życiu. Dlatego zadbaliśmy o to, by nasz zegarek z telefonem był odporny na zamoczenie, zabrudzenie czy kurz. Dzięki normom IP67 masz pewność, że nasz produkt spełnia najwyższe standardy jakości i jest wytrzymały, a gumowa obudowa zapewnia jego łatwe czyszczenie/mycie.

wodoodporność w zegarku z GPS GJD.03, czyli ręka kilkuletniego dziecka z niebieskim smartwatchem gjd.03 trzyma mokrą gąbkę na szybie
wymiary zegarka gjd.03, czyli niebieski smartwatch od Bezpiecznej Rodziny na jasnym tle

Rozmiar i dodatkowe funkcje zegarka:

Odporny na zabawy w błocie,
mycie rąk czy zjeżdżanie ze zjeżdzalni.
Kontrola rodzicielska: Ty decydujesz o tym, kto może zadzwonić na zegarek dziecka i do kogo może zadzwonić.
Powiadomienia o zdjęciu zegarka.
Powiadomienia o niskim stanie baterii.

Obejrzyj nasz spot

Zestaw zawiera

 • Smartwatch z funkcją lokalizacji i wbudowanym telefonem
 • Abonamentową kartę SIM*
 • Możliwość korzystania z aplikacji Gdzie Jest Dziecko
 • Dostęp do Premium Customer Service
 • Gwarancję na 24 miesiące
 • Kabel USB
*Karta SIM Orange jest zainstalowana w urządzeniu. Karta jest już zarejestrowana na firmę Locon Sp. z o.o. i nie wymaga podpisywania żadnych dodatkowych umów.
Masz możliwość użycia własnej karty SIM. Należy pamiętać, że urządzenie nie będzie działać bez aktywnego Pakietu Bezpieczna Rodzina.
pudełko, instrukcja obsługi i niebieski zegarek GJD.03

3 proste kroki do Bezpiecznej Rodziny

Bezproblemowa i szybka aktywacja ONE-CLICK

Pobierz aplikację i
załóż w niej konto*
na swoim numerze telefonu.

strzałka

Dodaj urządzenie
skanując kod QR

strzałka

Wprowadź kod pakietu
Bezpieczna Rodzina i gotowe!

* współpracujemy z takimi operatorami jak Orange, Plus, T-Mobile i Play

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Lokalizujesz jak Ci wygodnie: za pomocą SMS, WWW i aplikacji na dowolnym urządzeniu.

Aplikacja dostępna na wszystkich urządzeniach

Nowoczesny zegarek z telefonem dla dziecka

Dzisiejsze technologie pozwalają na jeszcze lepsze sprawowanie kontroli rodzicielskiej. Należy jednak pamiętać o zagrożeniach, jakie niesie za sobą zbyt częste i niekontrolowane korzystanie ze smartfonów przez najmłodszych. Jak uchronić swoich bliskich przed niebezpieczeństwem? Wybierając zegarek z telefonem oraz Pakiet Bezpiecznej Rodziny masz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne, a Ty, dzięki dedykowanej aplikacji, wygodnie kontrolujesz to, gdzie przebywa. Smartwatch z GPS to nie tylko praktyczne rozwiązanie dla rodziców. To także modny gadżet, który z powodzeniem mogą nosić nawet najmłodsze dzieci. Szukasz prezentu na Dzień Dziecka? Nie wiesz co podarować swoim pociechom na nowy rok szkolny? Nasz zegarek sprawdzi się doskonale! Potrzebujesz dodatkowych narzędzi? Sprawdź nasze akcesoria do smartwatcha GJD.03! Na naszej stronie znajdziesz kolorowe paski, praktyczną zaślepkę, która ochroni urządzenie przed pyłem i kurzem, czy nową szybkę do zegarka z GPS dla dzieci.

Jakie funkcje ma wodoodporny smartwatch z GPS?

Jakie najważniejsze funkcje spełnia zegarek z telefonem GJD.03? Przede wszystkim pozwala być w stałym kontakcie z dzieckiem. Twój syn lub córka nie mają jeszcze własnych telefonów komórkowych? Nie mogą używać swoich smartfonów w szkole, czy przedszkolu? Nasz smartwatch pozwoli Ci skontaktować się z nimi w dowolnym momencie oraz ułatwi Twojemu dziecku wykonanie połączenia do Ciebie. Praktyczny zegarek z telefonem jest odporny na mycie rąk, czy zabawy w piaskownicy. Twoja pociecha nie musi pamiętać, by zdejmować go w ciągu dnia. Dzięki temu masz pewność, że zawsze usłyszy, kiedy zadzwonisz. Co więcej, dzięki aplikacji mobilnej Bezpieczna Rodzina, uruchomisz funkcję nasłuchu. Twój telefon dyskretnie połączy się z zegarkiem, a Ty posłuchasz, co dzieje się w otoczeniu Twojego dziecka. Twój syn lub córka wyjeżdżają na wakacje i nie wiesz, co powinni na pewno mieć ze sobą? A może Twoja pociecha często przebywa poza domem ze względu na zajęcia dodatkowe? Nasz smartwatch ułatwi Ci dyskretną kontrolę rodzicielską w każdym momencie!

Dlaczego warto wybrać zegarek z telefonem?

Zagrożeń dla dzieci w XXI wieku jest naprawdę dużo. I chociaż nie można przewidzieć wszystkiego, to na wiele rzeczy możemy mieć wpływ. Nasz smartwatch oprócz funkcji dzwonienia i odbierania połączeń, lokalizuje Twoje dziecko o każdej porze dnia i nocy. To, gdzie obecnie znajduje się Twój syn lub córka, wygodnie sprawdzisz w aplikacji na swoim telefonie. Jeżeli bateria w smartwatchu spadnie do 15%, dziecko wejdzie lub opuści zdefiniowaną przez Ciebie strefę, czy zdejmie zegarek z telefonem z ręki, informacja natychmiast pojawi się na Twoim smartfonie. Model GJD.03 dostępny jest w wielu kolorach, a barwy jego paska możesz zmieniać do woli. Jeżeli szukasz odpowiedniego urządzenia, które zapewni Ci spokój o bezpieczeństwo Twojego dziecka, postaw na zegarek z telefonem i funkcją lokalizowania!

Dane techniczne

Procesor MTK6261
Wiek dziecka 3-9
Sposoby lokalizacji GSM + Wi-Fi + GPS
Dokładność lokalizacji GSM >200m
Dokładność lokalizacji Wi-Fi 20-100m
Dokładność lokalizacji GPS 5-15m
Zakres częstotliwości GSM 850/900/1800/1900 MHz
Standard karty SIM microSIM
Akumulator 300mAh
Sposób ładowania Złącze POGO
Czas działania 1-3 dni
Czas ładowania 1h
Wyświetlacz Tak
Typ i rozmiar wyświetlacza OLED, monochromatyczny, 0,96"
Menu w języku angielskim Nie
Poziom wodoszczelności IP67 (odporność na przypadkowe zanurzenie na głębokość 1m)
Waga 40g
Materiał wykonania silikon, plastik
Długość paska 25cm
Dostępne kolory niebieski, różowy, żółty
Gwarancja 24 msc
Karta SIM Tak
Aparat Nie
Krokomierz Nie
Gra Nie
Latarka Nie
Pulsometr Nie
Czujnik zdjęcia z ręki Tak
Nasłuch Tak
Przycisk SOS Tak
Wykonywanie połączeń głosowych Tak
Odbieranie połączeń głosowych Tak
Czat głosowy (możliwość wysłania 15-sekundowej wiadomości) Tak
Blokada połączeń od nieznanych numerów Tak
Tryb "nie przeszkadzać" Tak

Opinie o produkcie (155)

15 lutego 2018

Kupiłem zagarek dla dwulatka, który zaczął chodzić do przedszkola. Bardzo przydatne urządzenie, szczególnie jeśli chcę mieć informację kiedy niania odprowadza i odbiera młodego.

6 marca 2018

Bardzo fajne urządzenie. Córka pojechała na zimowy obóz sportowy, a my mieliśmy pełną kontrolę gdzie aktualnie przebywa. Może to zbytnia inwigilacja, ale lubimy wiedzieć gdzie jest Nasze dziecko. Dzięki temu mamy spokojną głowę. Zegarek wytrzymały na kąpiele w wannie i uderzenia. Wygląda tak jak na zdjęciu, jest instrukcja obsługi, ładowany przez usb.

7 marca 2018

Zamówiłam żółty, ładny kolor. Dziecko zadowolone. Polecam

8 marca 2018

córka jest zadowolona bo dokupiliśmy kilka kolorów bransoletek i teraz przebiera, wybiera i dopasowuje do stroju :D produkt zgodny z opisem , dobry kontakt ze sklepem - co bardzo pomoglo w wyborze. no i szybka przesyłka

8 marca 2018

Zamówiłam dla córki i teraz już całkiem spokojnie mogę wypuścić ją samą na podwórko, bo zawsze wiem, gdzie jest. Nawet do szkoły go nosi (jako zwykły zegarek, aby wiedzieć, która godzina). Prosty w obsłudze, a w aplikacji krok po kroku pokazane jest jak go uruchomić. Widziałam, że jest też infolinia, jakby ktoś miał pytania. Fajny gadżet, polecam :)

9 marca 2018

Fajny gadżet. Prosty w obsłudze i tani. Szybka dostawa.

9 marca 2018

Kupiłam zegarek dla swojego 5-letniego syna, którego wszędzie jest pełno i nigdy nie wiadomo gdzie go oczy poniosą. Zegarek okazał się super rozwiązaniem dla mnie i dla mojego męża, ponieważ zawsze możemy monitorować, gdzie znajduje się nasza pociecha i jednocześnie dbać o jego bezpieczeństwo, które jest dla nas sprawą kluczową. Jak najbardziej polecam go każdemu z rodziców :)

19 marca 2018

super telefon i fajny kolor, dziecko zadowolone, polecam!

29 marca 2018

Córce podobał się kolor ;-) Ale tak całkowicie poważnie - to bardzo przydatne rozwiązania pod dziecko, które dopiero zaczyna samo wychodzić w domu. Chodzi zarówno o funkcję telefonu, jak i funkcję lokalizacji. Bo smartfona to byśmy dziecku na pewno nie dali.

4 kwietnia 2018

pierwszego dnia lokalizator pływał w wannie... na szczęście nic się nie stało. lokalizacja bardzo dokładna - dokładnie pokazuje trasę córki do szkoły.

6 kwietnia 2018

Córce oczywiście najbardziej pasuje to, że różowy a nam to że dokładnie lokalizuje i ma trwałą baterię powiedzmy że spokojniejsi puszczamy dziecko do szkoły

6 kwietnia 2018

Ładny i użyteczny. Pomaga przy lokalizacji syna.

13 kwietnia 2018

Dokładny, wykonanie spoko, na razie bateria trzyma bardzo długo. zegarek trafił już do ... kałuży i przetrwał więc chyba faktycznie wodoodporny

16 kwietnia 2018

Bałem się trochę że córka to szybko zniszczy a spędza pół dnia na placu zabaw i nic z tym się nie dzieje raz nawet wróciła cała mokra po deszczu i też się nic nie stało. jakościowe rozwiązanie.

19 kwietnia 2018

Bardzo duża dokładność, a całość wykonana faktycznie tak że dziecku ciężko to zniszczyć. dobry motyw, że cały lokalizator jest utrzymany w nowoczesnych klimatach - o coś takiego chodziło.

7 maja 2018

Super opcja pod uczenia - tylko nie różowy ;-) Nie chcieliśmy dziecku kupować od razu telefonu, a tutaj mamy od razu lokalizację Bateria jak na razie twardo trzyma1

8 maja 2018

lokalizator już po pierwszej kąpieli w basenie ktoś mi ściemniał że lokalizatory są mało precyzyjne - tutaj to działa jak dla mnie do kilku metrów ciężko na razie oceniać wykonanie - zobaczymy jak będzie z czasem wyglądać trwałość

9 maja 2018

Czy córka może w tym normalnie pływać w basenie? I nic się nie stanie?

10 maja 2018

Tak, zegarek jest wodoodporny, pozwala na pływanie nawet przez 30 minut do głębokości 1 metra. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny.

14 maja 2018

Dziecko już bawiło się w nim na śniegu, na deszczu, przy basenie i nic się nie stało lokalizacja cały czas działała tak samo dobrze

15 maja 2018

Córka wybrała zółty, jest zadowolona. z funkcji jestem zadowolony. dokładnie pokazuje przebywaną trasę - kilka razy sprawdzaliśmy

16 maja 2018

Dzień dobry. Zamówienie zegarka GPS dla dzieci realizujemy w ciągu 24 godzin. Przy zamówieniu złożonym do godziny 12.00 gwarantujemy dostawę następnego dnia roboczego. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny.

16 maja 2018

A u mnie różowy, córce się podobał. chodzi w nim codziennie do szkoły ciężko mówić o niezawodność bo to dopiero tydzień, ale za jakiś czas napiszę coś więcej

17 maja 2018

Czy można zlokalizować dziecko w pomieszczeniu, w budynkach??

18 maja 2018

Pani Agnieszko. W przypadku pomieszczeń zostanie podana przybliżona lokalizacja danego budynku oparta o sieci nadajników operatorów komórkowych i wsparta algorytmami Google z dokładnością do 20 metrów. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny.

18 maja 2018

Witam Czy może służyć jako sam telefon bez funkcji lokalizatora? Córka jest za mała być sama gdzieś chodziła - teraz by była to tylko nauka godzin a za jakiś czas dopiero jako telefon i lokaliztor

21 maja 2018

Pani Aneto. Zegarek GPS dla dzieci GJD.03 może być wykorzystywany tylko do dzwonienia. Wystarczy ustawić w zegarku ograniczenie lub zablokowanie przesyłania powiadomień o lokalizacji. Cieszymy się, że Nasze urządzenie posłuży do celów edukacyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny.

21 maja 2018

Ma to wszystkie funkcje jakich potrzebowaliśmy od lokalizatora

22 maja 2018

córka poddała ten lokalizator chyba wszystkiemu co się - przetrwał wygląda jak smartwatch, jest funkcja telefonu, lokalizacja dokładna.

23 maja 2018

Różowy kolor trochę przesadzony, ale ten czarny lokalizator wygląda super. Nie wiem jak prezent zostanie odebrany, ale wydaje mi się, że pomysł dobry.

24 maja 2018

Zegarek łatwy w obsłudze, wszystkie funkcje działają, dzwonienie, smsy, wygląda tak jak na zdjęciu. Bardzo dobry zakup.

28 maja 2018

w sumie działa jak telefon z tą różnicą że ma tez lokalizację moim zdaniem bardzo dobry zakup

30 maja 2018

Funkcje zgodne z opisem. Support odpowiada na wszystkie pytania. Polecam!

4 czerwca 2018

Dzięki waszemu narzędziu mogłem sobie odpuścić kupowanie córce smartfona. Opcja telefonu jest, lokalizacja jest, kontakty są, SOS też I wszystko przetestowane - dziala.

5 czerwca 2018

Prezent na dzień dziecka bardzo się podobał, wygląda jak zegarek, ogólnie funkcje bardzo przydatne i wszystko działa - polecam.

6 czerwca 2018

Lokalizacja jak lokalizacja, po prostu działa. najbardziej mi się podobają opcje związane z dzwonieniem, możliwości blokad, kontakty, sos sensownie to zaplanowano

7 czerwca 2018

Dobre zastępstwo dla smartfona o którego córka dopomina się mając 8 lat Ale dodałabym tam jeszcze pewne funkcje z samego lokalizatora jestem zadowolona

11 czerwca 2018

Kupiliśmy to tylko z tego względu,że w okolicy doszło do ataku na małe dziecko przynajmniej chodzimy spokojniejsi Co do działania samego lokalizatora nie mamy żadnych uwag

12 czerwca 2018

Córka nalegała na smartfona - kupiliśmy zegarek z lokalizatorem, który ma więcej funkcji i moim zdaniem jest bardziej odpowiednie pod jej wiek

14 czerwca 2018

Potwierdzam - idealne zastępstwo telefonu z lepszymi pod ten wiek dziecka funkcjami

14 czerwca 2018

czy ten zegarek nadaje sie dla dziewczynki 9 letniej chodzi mi wielkosc, ma szczupłą raczkę?

15 czerwca 2018

Dzień dobry. Zegarek GPS dla dziecka GJD.03 to najlżejsze urządzenie z gamy Naszych produktów. Jest dostosowane do potrzeb dzieci w wieku od 4 lat. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

18 czerwca 2018

Czy rodzic może zadzwonić na "zegarek" czy może dzwonić tylko dziecko?

18 czerwca 2018

Dzień dobry. Możesz dzwonić i odbierać połączenia. Sam ustawiasz do kogo oprócz Ciebie może dzwonić Twoje dziecko. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

18 czerwca 2018

Jak na razie kupiłam głównie z myślą o wyjściach z córką na basen. I to się sprawdza bo nawet zalany wodą lokalizator działa normalnie Chodzi o duży teren aquaparku po którym córka chodzi sama. niby 8 lat, ale jednak - do szkoły pewnie też będzie to nosiła

19 czerwca 2018

Czy zegarek będzie pasował na rączkę 3 latka czy to raczej dla starszych dzieci?

19 czerwca 2018

Dzień dobry. Zegarek GPS dla dziecka GJD.03 jest odpowiedni dla dzieci również w wieku 3 lat. Wynika to z prostoty użytkowania zegarka, który dostosowany został do najmłodszych dzieci. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

19 czerwca 2018

Potwierdzam. Córka ma 3 lata i jest raczej drobna. Normalnie chodzi z lokalizatorem Jest zbyt mała na telefon, a chcieliśmy mieć po prostu łączność. lokalizacja też się przyda

20 czerwca 2018

Przetrwał i przy mrozach i teraz zalany wodą na basenie. Dokładność zależna od miejsca - u mnie na osiedlu, między blokami, mniej więcej do kilku metrów.

2 lipca 2018

Imponująca liczba funkcji jak na takie możliwości nie raz już nas zaskoczył ale najważniejsze że przynajmniej jak na razie niezawodnie nam on działa

3 lipca 2018

Lokalizacja + historia tej lokalizacji działa znakomicie a o to nam chodziło w terenie precyzja co do kilku metrów w zasadzie trudno mi wskazywać minusy. może bateria mogłaby być lepsza, ale te 2-3 dni na jednej są ok

5 lipca 2018

Co do baterii - u nas najczęściej trzyma 2 dni, ale akurat korzystamy często nie tyle z lokalizacji co z opcji dzwonienia.

6 lipca 2018

Jak na razie spisuje się u dziecka znakomicie - dzwonienie i lokalizacja działają obawiałam się trochę, że szybko go zniszczy, ale nie zrobiła tego ani na plus zabaw, ani na basenie był wiele razy zamoczony i normalnie działa

9 lipca 2018

faktycznie szyty na miarę dziecka tak jak piszecie - działa po zalaniu wodą, a moje dziecko bawiło się w nim zimą - śnieg i mróz też szkód nie wyrządziły podoba mi się to, że tak naprawdę wszystko można ustawić pod siebie - np. blokadę połączeń na czas przebywania w szkole

10 lipca 2018

Córka zadowolona ;-) Chodzi w nim codziennie, wie do czego służy A mnie to naprawdę uspokoiło. To pierwsze wakacje w których córka sama wychodzi na podwórko

12 lipca 2018

Przeszedł ostatni test - kąpiel w basenie oczywiście przypadkiem co do działania - tak naprawdę nie mamy się czego czepiać, bo jak dotąd działa nam to jak należy

16 lipca 2018

lokalizator myśli za dziecko i rodzica - powiadamia o zdjęciu zegarka, o podającej baterii, o przekroczeniu stref przyznaję, że na wiele funkcji nie zwracaliśmy uwagi przy zakupie, a jednak widzimy zastosowanie, no i jest wodoodporny.

27 lipca 2018

zegary jest fajny i funkcjonalny, mamy nadzieję, że się spisze... natomiast mamy problem z ustawieniem daty i godziny...;)

29 sierpnia 2018

Czy zakup zegarka to całkowity koszt związany z jego użytkowaniem? Chodzi mi o to czy są jakieś dodatkowe opłaty np. miesięczne za kartę SIM Orange, która jak wyczytałem jest dostarczana razem z zegarkiem? Czy z innymi kartami SIM (innych operatorów) zegarek nie będzie działał?

29 sierpnia 2018

Panie Robercie. Korzystanie z urządzenia wymaga posiadania subskrypcji usługi Gdzie Jest Dziecko w sieci komórkowej, w której ma Pan telefon. Koszt subskrypcji wynosi od 4,92 zł tygodniowo. Dzięki usłudze ma Pan dostęp do lokalizacji GPS największych operatorów komórkowych w Polsce. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

2 września 2018

Czy w zegarku jest możliwość ustawienia kilku alarmów dziennie?

3 września 2018

Pani Edyto. W wodoodpornym zegarku GPS ustawiamy alarm, który w każdej chwili można zmienić według Naszych potrzeb. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

5 września 2018

Co potrzebuje do tego zegarka żeby działały jego funkcje tj. Dzwonienie i lokalizator? Czy jest potrzebna karta Sim,dostęp do Internetu etc.? I czy jest dostępny biały kolor:)?

5 września 2018

Pani Doroto. Wszystkie funkcje dostępne są po aktywacji usługi Gdzie Jest Dziecko w sieci komórkowej, w której ma Pani telefon. Tak, aktualnie dostępny jest kolor biały. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

27 września 2018

Kupiliśmy zegarek i wszystko ok tylko nie wiem jak sprawdzic stan konta karty orange która była w zegarku.

20 listopada 2018

Witam. Proszę napisać ,czy zegarek dopasuje się również do do wszystkich typów telefonów smartfony ,iphony?Czy do iPhonów to tylko oryginalne akcesoria myszą być?

20 listopada 2018

Pani Anno. Zegarek wodoodporny GJD.03 jest zintegrowany z wszystkimi typami telefonów oraz smartfonów. Aplikacja Gdzie Jest Dziecko działa zarówno na systemie operacyjnym Android jak i iOS (iPhone). Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

25 listopada 2018

Produkt jak najbardziej trafiony,zobaczymy jak długo.Narazie korzysta, dziecko 12 lat i jest bardzo zadowolone. Mało korzystamy z lokalizator jedynie zegarek i telefon.Bateria ok trzyma długo.

29 listopada 2018

Pzesyłka szybka. Natomiast jeśli chodiz o sam zegarek, to wizualnie bardzo fajny. A ponieważ przysła użytkowniczka dostanie go w prezencie gwiazdkowym, to dopiero po tym czasie będzie można powiedzieć o jego funkcjonalności ;)

6 grudnia 2018

Jak zrezygnować z abonamentu? Muszę przeinstalować aplikację na inny telefon bo nie chcę by na obecnym została mi naliczona opłata za korzystanie. Jak to zrobić?

13 grudnia 2018

Dzień dobry, Proszę mi napisać do jakiego wieku są zegarki? Pozdrawiam

14 grudnia 2018

Pani Paulino. Zegarek GPS jest dostosowany do potrzeb dzieci w wieku od 3 do 15 lat. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

26 grudnia 2018

Przesyłka szybka bezproblemowa, córka zadowolona z prezentu. Polecam

31 grudnia 2018

Ciekawy sprzęt, wygląda na solidny zegareczek

18 lutego 2019

córka jest zadowolona - my też wszystkie funkcje działają, powiadomienia są, zegarek faktycznie odporny - mogę polecić.

5 marca 2019

Czy w trakcie namierzania lokalizacji trzeba w zegarku potwierdzić zgodę na podanie lokalizacji, czy wszystko odbywa się automatycznie? Czy tzw. "osoby trzecie", nieupoważnione mogą uzyskać dostęp do lokalizacji?

6 marca 2019

Dzień dobry. Namierzanie lokalizacji odbywa się automatycznie i działa w środowisku zabezpieczonym przez naszych developerów. Osoby nieupoważnione bez zgody właściciela nie mają prawa uzyskać dostępu do lokalizacji. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

7 marca 2019

Fajny telefon w zegarku

15 marca 2019

Na czym polega funkcja nasłuchiwania?

15 marca 2019

Dzień dobry Pani Elżbieto. Funkcja nasłuchiwania oznacza, że z poziomu aplikacji wysyła się polecenie na zegarek i wykonuje on połączenie głosowe do opiekuna bez informowania osoby noszącej zegarek. Pozdrawiamy, Zespół Bezpiecznej Rodziny

4 kwietnia 2019

fajny zegarek z wieloma funkcjami - nasze dzieci noszą od kilku tygodni i są zadowolone.

8 kwietnia 2019

Raczej porządny zegarek. Córka ma go od 2 miesięcy. Był śnieg, był deszcz i jak na razie działa. Nie ma na nim żadnych śladów zniszczeń

9 kwietnia 2019

DObre wykonanie. po 2 miesiącach bez śladów użytkowania, zniszczeń itp. syn nosi go ze sobą cały czas - od 1,5 miesiąca sam chodzi do szkoły i jak na razie jest ok

12 kwietnia 2019

Zadowoleni. Przede wszystkim porządne wykonanie. Syn używał go w różnych warunkach i jak dotąd nic złego się nie działo. wszystkie testowane funkcje działają - jak dla mnie solidne rozwiązanie

17 kwietnia 2019

Super. Powiedzmy, że ułatwił nam ogarnianie na co dzień wielu spraw. Mamy po prostu łatwiej. Chodzi o kontakt telefoniczny i sprawdzenie, czy dziecko poszło do szkoły.

19 kwietnia 2019

Wizualnie zegarek jest ok. ale opinię mogę wydać dopiero w połowie sierpnia , ponieważ jest to prezent na urodziny. pozdrawiam

12 maja 2019

Kupiliśmy zegarek dla 7-letniej córki, by czuć się bezpieczniej gdy przebywa poza domem. Testujemy od tygodnia. Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne. Zegarek jest solidnie wykonany i w pełni zgodny z prezentowanym opisem. Córka bez problemu opanowała jego obsługę. Wykonywanie i odbieranie połączeń on rodziców bardzo łatwe dzięki dedykowanym przyciskom.

12 maja 2019

Czy urządzenie działa również poza granicami Polski oraz poza UE ?

22 maja 2019

Jeśli kupię zegarek z pakietem bezpieczna rodzina na miesiąc to co po tym miesiącu?

4 lipca 2019

zegarek kupiony w 2018 - świetna jakość obsługi reklamacji, gdyż 2 pierwsze egzemplarze posiadały pewne wady. 3 egzemplarz jest już ok. Plusy: wytrzymałość, wodoodporność, łatwość obsługi, w połączeniu z aplikacją działa sprawnie Wady: słaba jakość rozmów telefonicznych (nie spodziewałem się jakości "telefonu" ale jest gorzej niż przy tanich zestawach głośnomówiących), więc raczej używam jako lokalizatora.

9 lipca 2019

Jestem bardzo zadowolona z zakupu zegarka,przy moim rozbieganym 8 latku sprawdza się super.Wiem gdzie jest,dzięki nasłuchowi z kim jest.Łatwy w obsłudze,zgodny z opisem.Polecam z czystym sumieniem.Dodatkowo obsługa klienta na 5 +,nie ma pytań bez odpowiedzi zawsze pomogą,doradzą .Dziękuję

17 lipca 2019

Zegarek spełnia wszystkie moje oczekiwania, ładnie wygląda, jest łatwy w obsłudze, szybko się ładuje, a bateria długo trzyma. Fajne funkcje wysyłania wiadomości głosowych, bardzo przydatna funkcja nasłuchu. Cały czas mogę być w kontakcie z dzieckiem. Wyjechał na wakacje i wiem dokładnie gdzie przebywa, jestem bardzo zadowolona.

24 sierpnia 2019

Bardzo łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Moje dziecko w ogóle nie ma problemu z odbieraniem połączeń, czy wciskaniu SOS, a i taka sytuacja dwa razy nam się zdarzyła. Zegarek poręczny, z dobrym głośnikiem. Bardzo przydaje nam się opcja alarmu zdjęcia z ręki.

6 września 2019

Jak zobaczyłam ile funkcji ten zegarek posiada, to decyzja mogła być tylko jedna - kupujemy synowi. On zachwycony nowym gadżetem, a my o wiele spokojniejsi. Promocyjna cena z której skorzystaliśmy to dodatkowy plus.

6 września 2019

Syn zachwycony, zresztą ja również. Dawniej o takich gadżetach można było pomarzyć!

8 września 2019

GPS dokładny, czytelny i prosty w obsłudze w sam raz dla dziecka a jak ma się dziecko z adhd wręcz niezastąpiony.

11 września 2019

Jak najbardziej polecam, GPS wskazuje naprawdę dokładną lokalizację (zegarek jest noszony przez trzylatkę, więc naprawdę mi na tym zależało).

12 września 2019

Szczerze polecam - w końcu dokładnie wiem, gdzie przebywa moje dziecko.

16 września 2019

nie chcielismy kupowac synowi telefonu bo jest za maly jeszcze, zegarek to dobra alternatywa

21 września 2019

Jak już wiem w praktyce jak ten zegarek działa, to uważam go wręcz za niezbędny zakup. Zdecydowanie polecam jeśli ktoś się waha.

25 września 2019

Solidne wykonanie, też ładnie się prezentuje. Kupiłem dwa takie zegarki, dla syna i dla chrześniaka. Dla nich to super gadżet, a dla nas jako rodziców większy spokój i pewność, gdzie aktualnie jest dziecko.

27 września 2019

Nasz zegarek przeszedł już wiele a dalej działa bez zarzutu. Funkcji sporo, fajny design, dzieciakom się podoba i pytają często skąd i co to za zegarek. 5-latka nosi śmiało, nie wiem jak by się sprawdził na mniejszej rączce. Ale ciężki nie jest w każdym razie.

30 września 2019

Zegarek sprawdza się fantastycznie, a kosztował stosunkowo niewiele. Serdecznie polecam!

4 października 2019

Jestesmy zadowoleni z meżem z zakupu zegarka. Jest fajny i dzięki niemu wiemy gdzie jest nasze dziecko. Dodatkowo wiemy kiedy zegarek zostanie ściągnięty to też duży plus.

7 października 2019

lokalizuje dziecko,dzwoni i odbiera połączenia,wysyła sygnał SOS, wodoodporny,pozwala nasłuchiwać otoczenie, beda inne kolory pasków?

14 października 2019

Zegarek bardzo ładny i kolorystycznie i funkcjonalnie. Mojemu bratu mega przypadł do gustu. Dla nas ważne jest że zegarek posiada dokładną lokalizację że dzwoni i odbiera połączenia oraz wysyła sygnał SOS.To bardzo wazne funkcje.Poza tym bratu bardzo przypadła do gustu.

19 października 2019

Zegarek wodoodporny ,wytrzymały,bardzo ładny kolorystycznie. Posiada wiele doskonałych funkcji dzięki którym możemy w kazdej chwili wiedziec gdzie jest nasze dziecko.To bardzo pomysłowy smartwatch

23 października 2019

Bardzo jestem zadowolony z kupna zegarka.Ładny wygląd, wodoodporny co jest bardzo cenne u dzieciaków. Mozna dzieki niemu połączyć się z dzieckiem w każdej chwili i wiedzieć gdzie ono jest.Działa z apka bez zarzutu.Warto kupić.

26 października 2019

Dokładnie lokalizuje dziecko,dzwoni i odbiera połączenia,wysyła sygnał SOS.Odporny na mycie rak czy zabawy w błocie. dobry zakup.

28 października 2019

Posiada wiele funkcji które ułatwiaja funkcjonowanie jemu i nam jako rodzicom. Niezłe urządzenie.

28 października 2019

Wodoodporny zegarek z funkcją telefonu to doskonałe rozwiązanie gdy chcemy mieć ciągły kontakt z dzieckiem. Bardzo fajna sprawa dobry zakup.

29 października 2019

Taki wodoodporny zegarek jest bardzo fajnym prezentem. Nie zamoknie przy myciu rąk czy przy grze w kałużach.Ponadto ja jako rodzic mam ciągły kontakt z dzieckiem.

8 listopada 2019

Wybraliśmy z żoną ten zegarek bo jest wodoodporny a wiadomo jak chłopcy spędzają czas. Zegarek doskonale się sprawdza, lokalizuje dziecko mozna z niego dzwonić i odbierać połączenia. To był dobry zakup

12 listopada 2019

Kupowałam zegarek dla chrześniaka bardzo mu sie spodobał i kolorystycznie i funkcjonalnie ze tak powiem.Zegarek ma telefon co jest duzym plusem.A dla rodziców z kolei jest lokalizacja dziecka 24/7 co tez jest niezwykle pomocne.

15 listopada 2019

Zegarek ładnie wykonany,wodoodporny z telefonem idealny dla młodszych dzieci.

18 listopada 2019

Porządny ,solidnie wykonany zegarek ,wodoodporny, jeden z lepszych jaki widziałem na rynku, kolezanka polecila ma juz opaske dla seniora i lokalizator dla kota.

19 listopada 2019

Zegarek ładny ,wszystkie funkcje jakie posiada działają bez problemu,fajnie ze jest wodoodporny to duży plus bo wiadomo jakie niesforne sa dzieci.Super ze działa z polską aplikacją. Koleżanka poleciła.

22 listopada 2019

zegarek z lokalizacją ,odbiera telefon i można z niego dzwonic,świetnie ze jest lokalizacja, idealny aby zawsze wiedzieć gdzie dziecko jest w danym momencie, bezbłędnie łączy się z aplikacją

23 listopada 2019

Smartwatch bardzo funkcjonalny i dobrze zaprojektowany. Ważne że jest wodoodporny.Mamy teraz ciągła łączność z naszym dzieckiem.

24 listopada 2019

Zegarek ma ładny wygląd,ma wiele funkcji ,które pozwalają rodzicom mieć ciągły kontakt z dzieckiem,bezbłednie dział z aplikacją.

24 listopada 2019

Zegarek z lokalizacja, nasłuchem ,możliwością wysłania s.o.s takiego szukałem,warto zakupić,szybka przesyłka.

25 listopada 2019

Wodoodporny ,prosty w obsłudze zegarek dla dziecka, fajny

4 grudnia 2019

niezly sprzet, pasek moglby byc trwalszy

5 grudnia 2019

Zegarek bardzo szybko dotarł to po pierwsze. Ogólnie ładnie wykonany,solidnie,wodoodporny, to duża zaleta, jest karta SIM co jest dodatkowym udogodnieniem.

6 grudnia 2019

Smartwatch jest ok.

10 grudnia 2019

Widać ze jest solidnie wykonany. Działa bez zarzutu.

12 grudnia 2019

Zegarek solidny,wszystko działa, szybka dostawa.

14 grudnia 2019

dobrze lokalizuje, fajnie ze polska aplikacja i polska firma

18 grudnia 2019

Bezproblemowy zakup i wysyłka. Zegarek bardzo ładnie się prezentuje.

20 grudnia 2019

ładny zegarek,dużo funkcji,wszystko działa poprawnie, trochę jak netflix, kupujesz i masz fajną, polską aplikację :)

20 grudnia 2019

Kupiłam synowi na prezent.Bardzo się ucieszył. Zegarek bardzo ładnie wykończony,widać że porządna firma.

8 stycznia 2020

Zegarek sie spodobał a to najwazniejsze, świetnie wykonany, dział z apką.

8 stycznia 2020

Kupilismy synowi (7lat) Pod Gwiazdkę i jest mega zadowolony. Nie ma problemu z dzwonieniem, zawsze jest pod ręką a i pomoc techniczna też super;) polecam w 100% :))

9 stycznia 2020

Bardzo fajnie ze jest wodoodporny.to jest 90 % sukcesu przy naszym dziecku ;-) A tak poza tym wszystko działa bardzo dobrze.

10 stycznia 2020

Zegarek z aktywną karta, od razu wszystko działa jak powinno.

11 stycznia 2020

Solidny ,wodoodporny smartwatch, bardzo dobrze sie sprawdza,funkcje bez zarzutu,szybka przesyłka.

18 stycznia 2020

Kupiłam dla córki spodobał sie a to już duży plus. Doskonale ze współgra z aplikacją i że zawsze wiem gdzie jest moje dziecko.

19 stycznia 2020

To był trafiony prezent,przesyłka szybko dotarła,zegarek działa doskonale.

22 stycznia 2020

Zegarek bardzo dobrze funkcjonuje. Jestem zadowolony z zakupu,bardzo szybka wysyłka ,dziękuję ;-)

24 stycznia 2020

Zegarek bardzo dobrze działa. Wszystkie funkcje sprawdziliśmy i jest ok.

25 stycznia 2020

Kupiliśmy dziecku na gwiazdkę. Testowaliśmy cały miesiąc, można powiedzieć ze non stop ;-) Wszystko jest ok.

26 stycznia 2020

Kupiłem dla wnuczka ,zegarek się spodobał,działa bardzo dobrze ale aplikacja czasem długo się ładuje.

3 lutego 2020

Zegarek jak i sama usługa porażka. Nasz ma problemy z ładowaniem. Mamy już 4 kable, i ładuje losowo wybranym. Teraz żadnym. Problemy z lokalizacją, bateria pada nie wiadomo dla czego. Powiadomienie o opuszczeniu strefy potrafi przyjść następnego dnia.

4 lutego 2020

Całkiem Fajne ,nowoczesne urządzenie, świetnie zastępuje telefon.

6 lutego 2020

Bardzo fajny,dobrze działa. Swietnie ze ma telefon to jest faktycznie mega rozwiązanie jeśli chodzi o połączenia. Dziecko zawsze ma na ręce i zawsze jest kontakt.

11 lutego 2020

Kupiłam wnuczkowi na imieniny. Bardzo się spodobał. Wnuczek bardzo zadowolony.

12 lutego 2020

Szkoda ze tylko niebieski kolor ale to mało istotna sprawa, ważne że dobrze działa, polecam

14 lutego 2020

Beznadziejna bateria. Kupiliśmy dwie sztuki i żałuję. Trzy razy był w naprawie. Padła bateria (sprawną i tak trzyma ledwo 8 godzin), raz padł wyświetlacz. Problemy z aplikacją. Nie działa czasowe blokowanie połączeń gdy dziecko jest w szkole. Irytujący dźwięk (co 1 minute?) gdy bateria jest słaba. Nie polecam !

17 lutego 2020

jest ok

21 lutego 2020

Bardzo dobrze działający smartfon, nie warto przepłacać za inne firmy, ten spełnia bardzo dobrze swoje zadanie.

23 lutego 2020

Smartwatch dobrze wykonany działa jak należy.

25 lutego 2020

Jesteśmy zadowolenie z zakupu,wszystko jest ok ,dobrze że zegarek jest wodoodporny to duży plus.

27 lutego 2020

Zegarek faktycznie już spełnił swoje zadanie. Syn był na wyjeździe i został sprawdzony w najdalszych górskich terenach. Jest ok.

27 lutego 2020

Działa dobrze ,ale bateria słabo trzyma,wydaje mi sie ze powinna dłużej jak na nowy smartwatch...

10 marca 2020

Prosty w obsłudze, aplikacja bardzo intuicyjna. Lokalizacja mogłaby być tylko trochę dokładniejsza i byłoby super.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium